BLACK FRIDAY 2021

Black Friday jest to coroczne święto zakupów, które otwiera sezon zakupów przedświątecznych. Dzień piątkowych zakupów wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, gdzie w piątek po Dniu Dziękczynienia sklepy przyciągają klientów ogromnymi zniżkami. Wiele sklepów w Black Friday otwartych jest do późnych godzin albo i przez całą dobę i jest to najlepsza okazja do wybrania prezentów dla całej rodziny. Zwyczaj ten zrobił furorę na całym świecie.

BLACK FRIDAY W SKLEPIE Z MILITARIAMI

W tym roku, jak i w poprzednich nas sklep również proponuje ciekawe promocje i znaczne obniżki na sporą część asortymentu. Specjalnie dla naszych klientów, tych nowych oraz stałych, przygotowujemy super promocje! My zaczynamy wcześniej - w piątek 20 listopada. W tym roku promocje wydłużamy aż do 29 listopada! Tak więc na pewno każdy będzie mógł skorzystać z promocji, jednak jak to zwykle bywa w Black Week, warto zajrzeć do naszego specjalnego działu z promocjami już na początku akcji!

BLACK FRIDAY W SKLEPIE STACJONARNYM

Idea zakupów Black Friday dotyczyła z początku zakupów wyłącznie w sklepach stacjonarnych. Tak samo jest i u nas! Każdy, kto upatrzy sobie promocyjny produkt w naszym sklepie internetowym, może sobie go zamówić z dostawą do domu lub odebrać w naszym sklepie stacjonarnym. Wszystkie promocje w naszej witrynie obowiązują również właśnie w sklepie fizycznym, gdzie przed zakupem można śmiało produkt sprawdzić przed zapłatą. 

GDZIE PROMOCJE BLACK FRIDAY

W naszym sklepie internetowym przygotowujemy dla Państwa promocje dla produktów znanych producentów. W dniu 20 listopada w naszym menu znajdzie się specjalna zakładka "BLACK FRIDAY", która będzie spełniać rolę zbioru wszystkich artykułów w promocji, w jednym miejscu. Wszystkie te wyselekcjonowane artykuły będą widoczne już z atrakcyjnymi cenami, których rabat będzie sięgać aż do 70%! Pamiętaj zakładka BLACK FRIDAY ułatwi Ci zakupy w tym szczególnym okresie. Dodatkowo poniżej wskazujemy wybrane przez nas promocje. Wystarczy kliknąć interesującą Cię ofertę i zostaniesz przeniesiony w odpowiednie miejsce. Nowe promocyjne ceny będą widoczne dopiero od  do 29 listopada kiedy kończy się Black Week.

Sprawdź produkty tych marek objęte promocją:
ARMYTEK | NORICA | HELIKON

i wiele innych...

>>Wszystkie produkty w wyprzedażowych cenach<<

SPECJALNA PROMOCJA NA BLACK WEEK

Aby celebrować ten okres jeszcze bardziej, przewidujemy specjalną promocję na cały Black Week. Począwszy od piątku 26 listopada, a kończąc 29 listopada darmowa dostawa przysługuje przy zakupach powyżej 99zł! Tak więc można skorzystać podwójnie!

Darmowa wysyłka dla zakupów powyżej 99zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii