more SAFETY and FUN
wartość koszyka: 0 pln ; dostawa od 8 pln, do darmowej dostawy brakuje 100 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 8 pln, do darmowej dostawy brakuje 100 pln
do zapłaty: 0 pln
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Pit Bull Lato 2018

Za oknami robi się coraz cieplej i coraz łatwiej zrzucamy z siebie kurtki zimowe, płaszcze i czapki. Kurtki przeciwdeszczowe częściej zastępowane są polarem lub bluzą z kapturem. To naturalne, bo nadchodzą upragnione ciepłe miesiące. W związku z tym nie mogliśmy się doczekać nowej kolekcji marki Pit Bull West Coast. Kolekcja na wiosnę i lato 2018 to znów szeroki wybór ciekawych modeli nie tylko kurtek tzw. wiatrówek ale i przede wszystkim t-shirty.

Wśród kurtek warto zwrócić uwagę na modele Athletic (cieszą się ogromną popularnością co sezon), które są lekkie a stanowią niezawodną barierę dla nieprzyjemnego wiatru. Ciekawymi modelami są Ragweed i Scripps - oba modele stylizowane na amerykańskie kurtki tzw. futbollówki znane z filmów prosto z USA. 

Koszulki na lato to na prawdę spora ilość modeli w różnych kolorach - takie klasyki jak Blue Eyed Devil lub California Dog, ale i nowości Thug Life lub Unleash the Beast - jak zwykle zaprojektowane tak aby wyróżniać się na ulicy.

Nowością w naszym sklepie są szorty marki Pit Bull West Coast m. in. Paolo Verde, Basker.

Tutaj znajdziecie wszystkie produkty marki Pit Bull, a przedmioty z nowej kolekcji oznaczyliśmy jako NOWOŚĆ. Zachęcamy również do przejrzenia naszego działu z nowościami bowiem znajdują się tam nie tylko ubrania ale i ciekawe pomysły na rozrywkę latem...

>>PRODUKTY PIT BULL<<

>>DZIAŁ NOWOŚCI<<