more SAFETY and FUN
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Buty wodoodporne - obuwie nieprzemakające

(32 produkty)

Taktyczne buty woodooporne

Kilka lat temu noszenie butów wodoodpornych innych niż kalosze było przywilejem służb mundurowych, ratowników górskich i wspinaczy, oraz niewielkiej grupy pasjonatów aktywności outdoorowych. Obecne technologie wykorzystywane w obuwiu pozwalają nam na dowolność korzystania z komfortu przejścia "suchą stopą" po kałużach, błocie i w czasie ulewnego deszczu niezależnie od tego, czy ubieramy buty krótkie, średnie, czy wysokie. Różnorodność materiałów, z których są cholewki i oddychających, wodoodpornych membran w nich ukrytych, w połączeniu z uszczelnianymi szwami, łączonymi z nimi językami i wszywanymi i klejonymi jednocześnie do nich podeszwy, dają poczucie wygody, lekkości i nieskrępowania podczas pokonywania leśnych ostępów, górskich szlaków, czy miejskich dżungli.

 

Zadbaj o swoje stopy butami wodoodpornymi

Nie zapominajmy, że w każdych warunkach, chłód jaki przechodzi przez ciało człowieka, rozpoczyna swoją drogę właśnie od stóp. Źle dobrane obuwie jest początkiem kłopotów, jakie mogą nas spotkać po drodze. Zmarznięte palce, to brak czucia nawierzchni szlaku i utrata pewności każdego kolejnego kroku. Mokra skarpeta, to początek obtarć i utrata komfortu termicznego stopy i reszty ciała. Namoczona i nasiąknięta cholewka, to dodatkowe gramy podnoszone z każdym krokiem kontynuowanego marszu. To także ryzyko zmiany właściwości materiału, z której została zrobiona wyższa część buta i tym samym obawa o gorszą stabilność stawu skokowego. Dlatego oferowane przez nas wodoodporne buty militarne to nie tylko zwykły element ekwipunku, ale podstawowy i niezaprzeczalny gwarant udanej przygody w każdych warunkach.

 

Wodoodporne buty na lata

Każdy oferowany przez nas model jest dokładnie przedstawiony na rzeczywistych zdjęciach w różnych ujęciach. Posiada szczegółowy opis zastosowanych przy produkcji materiałów, technologii i patentów. Niezmiennie podajemy rozmiarówkę, ponieważ z doświadczenia wiemy, że światowi producenci mają swoje indywidualne wykroje i nie są one identyczne. Dodatkowo dodajemy informacje o najlepszym możliwym wykorzystaniu danej pary w odpowiednich warunkach pogodowych i terenowych, aby kupowany produkt trafiał bezpośrednio w Wasze zapotrzebowanie. Bez względu na to czy są to buty taktyczne z materiału typu gore tex z ochronną membraną, buty dziecięce czy buty sportowe lub zimowe typu trapery. W ofercie znajdziesz zarówno buty męskie jak i damskie, w wielu rozmiarach - wszystkie modele dostępne od ręki.

 

Obuwie nieprzemakające zapewni zdrowie i bezpieczeństwo

Pamiętajcie, że buty wodoodporne to nie fanaberia, tylko indywidualna troska o bezpieczeństwo każdej wyprawy. Lata doświadczeń na różnych szlakach przekonały nas, że takie poczucie pewności, jakie dają wodoodporne buty taktyczne (w tym buty trekkingowe wykonane z gore tex) to podstawa każdej aktywności. Zapoznajcie się z naszymi propozycjami. W razie pytań, piszcie do nas i pytajcie o szczegóły. Z pewnością pomożemy w wyborze, doradzimy, podpowiemy. Dajemy gwarancję najwyższej jakości produktów i jesteśmy pewni, że nie pożałujecie wyborów.

za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł