Strzelectwo już dawno przestało być wyłącznie męską domeną. Obecnie także żeńska część klientów żywo interesuje się tą formą aktywności. Strzelanie z wiatrówki pozwala bowiem trenować umiejętność precyzyjnego trafiania do celu i gwarantuje mnóstwo emocji, a przy tym jest dostępne dla każdego miłośnika broni, gdyż nie wymaga zezwolenia. Wiatrówki długie to bezpieczne karabiny o szykownej prezencji. Wykorzystywane są, zarówno do celów sportowych, jak i rekreacyjnych. Prezentujemy szeroki wybór długich wiatrówek, wśród których każdy miłośnik strzelectwa znajdzie coś odpowiadającego jego potrzebom i oczekiwaniom. Posiadamy modele przeznaczone dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze strzelaniem, jak i dla zaawansowanych zawodników, którzy chcą np. wymienić przestarzały sprzęt na lepszy. Wszystkie nasze karabiny zostały wykonane z najwyższej jakości surowców, więc z powodzeniem mogą zostać poddane regularnej, oraz długotrwałej eksploatacji. Wśród naszych wiatrówek wyróżniają się modne Beretty, Walthery czy wiatrówki typu Norica Spider, ale posiadamy także inne marki tej popularnej broni. Różnorodność modeli sprawia, że z naszej oferty skorzystały już tysiące zadowolonych klientów. Zostań klientem już dziś i ustrzel dla siebie prawdziwe strzeleckie perełki!

Wiatrówki proste i klasyczne

Początkującym strzelcom polecamy proste wiatrówki o niezbyt skomplikowanej budowie oraz niewyposażone w nadmierną ilość akcesoriów, i udogodnień. Wystarczy, że broń będzie posiadała podstawowe parametry i standardowe dodatki. Chodzi bowiem o tzw. obycie się z bronią i wyćwiczenie prawidłowych nawyków związanych z jej obsługą. W naszym sklepie najprostsze modele są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach, rozwijanie swojego hobby nie musi się zatem wiązać z horrendalnymi kosztami. Oferujemy np. wdzięczny i dobrze leżący w dłoniach karabinek TG AirTact QE 4,5 mm tureckiej firmy Hatsan. To doskonała jakość w połączeniu z konkurencyjną ceną. Wiatrówka jest wyjątkowo lekka, pozbawiona niepotrzebnych ozdobników, precyzyjnie wyprofilowana. Łoże wykonane z antypoślizgowego polimeru oraz gumowe pokrycie kolby, sprawiają, że broń spoczywa stabilnie w rękach strzelca, a siła odrzutu jest w znacznym stopniu zminimalizowana. Taka wiatrówka to świetny pomysł na prezent dla kogoś, kto właśnie odkrył w sobie ogromną pasję związaną ze strzelaniem. Dla amatorów minimalistycznego designu, mamy także bardziej profesjonalne modele utrzymane w tradycyjnej konwencji. Przykładem jest wiatrówka Norica Spider GRS 4,5 mm. Karabinek odznacza się klasyczną obudową z łamaną kolbą, lecz stanowi broń przeznaczoną dla fachowców. Karabinek pneumatyczny ładuje się śrutem ołowianym. To mocna wiatrówka dla wymagających użytkowników. Interesującym rozwiązaniem dla profesjonalistów jest także karabinek IGT 4,5 mm hiszpańskiego producenta Gamo Whisper, który charakteryzuje się dość skromnym wyglądem, przy jednoczesnym wykorzystywaniu najbardziej innowacyjnych technologii. Wiatrówka jest przeznaczona, zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych. Jak inne nasze produkty, wiatrówka została wyposażona w najwyższej klasy polimerową powierzchnię pełniącą funkcje antypoślizgowe i zabezpieczające przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wpisuje się idealnie w trend standardowych wiatrówek o czarnej barwie i ergonomicznym kształcie. Ponadto, ten model został wyposażony w tłumik Whisper, który jest w stanie wyciszyć strzał nawet o 52% w stosunku do dźwięku, jaki może emitować karabin bez tłumika. Ta nowoczesna broń o nieobciążającej sile odrzutu, pozwala optymalnie poprawić precyzję strzału, nawet w trudnych warunkach lub przy słabym oświetleniu. Każdy, kto stawia na prostotę wykonania, lecz ma duże wymagania dotyczące funkcjonalności długiej wiatrówki, powinien zapoznać się z katalogiem proponowanych przez nas karabinków utrzymanych w klasycznej estetyce.

Szlachetne brązy

Wiatrówka nie musi oczywiście być czarna. Dużym zainteresowaniem kupujących cieszą się także eleganckie karabinki w odcieniach brązu, jak np. Walther Lever Action Wells Fargo bądź Walther Rotex RM8 5,5 mm. To modele dla strzelców o wysublimowanym smaku, dla których prezencja jest równie ważna, jak siła strzału. Pierwszy z nich wyposażony został w magazynek o sporej pojemności (pomieści aż 8 sztuk ołowianego śrutu) i przypomina obsługę owianego legendą Winchestera rodem z Dzikiego Zachodu, ponieważ jest zasilany dwutlenkiem węgla. To wielostrzałowa wiatrówka z przepięknie ukształtowaną drewnianą kolbą przeznaczona dla wytrawnych strzelców w typie nieustraszonych kowbojów. Karabinek Walther Rotex to z kolei typowa wiatrówka sportowa, wielostrzałowa, z gwintowaną lufą oraz drewnianą obudową. To stosunkowo nowy model (z 2014 roku) wzorowany na AirMagnum 850 i posiadający gustowne łoże bukowe. Sinusoidalna budowa wiatrówki zapewnia lekkość, ergonomię oraz niekonwencjonalny wygląd. Wiatrówki brązowe, z drewnianymi elementami, nie występują aż tak powszechnie, jak całkowicie czarne karabinki, lecz mają w sobie niekłamany urok i dodają strzelectwu niezwykłej aury.

Nietypowe wzory i rozbudowane modele wiatrówek

Nie każdy musi podążać za wytyczonymi trendami. Mamy także specjalne oferty dla strzeleckich indywidualistów. Każdemu, kto chce przełamać nudę i monotonię, możemy zaoferować jeden z fantazyjnych modeli, jak chociażby Norica Spider GRS Camo 4,5 mm. To wiatrówka dla strzelców z doświadczeniem, ale także dla ludzi lubujących się w oryginalnych deseniach, powierzchnia obudowy została bowiem pokryta ekspresyjnym wzorem. Dostępne w sprzedaży są również wzory typowo militarne. Wśród bardziej złożonych modeli na uwagę zasługuje np. długa wiatrówka Heckler&Koch MP5. To pistolet maszynowy rozkładany na części, który można użytkować w dwóch dostępnych wersjach (dłuższej i krótszej). Wiatrówka posiada narzędzia celownicze oraz szynę akcesoryjną niezbędną do zamontowania celownika lub kolimatora. Broń prezentuje się bardzo profesjonalnie i majestatycznie.

Celuj w nasze produkty!

Opisane dobre wiatrówki długie to tylko nieliczne z dostępnych w naszym sklepie modeli. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą i wybrania modelu odpowiedniego dla siebie. Zapewniamy fachową obsługę, zarówno w punkcie stacjonarnym, jak i na stronie internetowej. Możliwość zamówienia sprzętów i artykułów bezpośrednio do domu, to komfortowy i szybki sposób dokonania transakcji. Naszym priorytetem jest wspieranie klientów w realizowaniu ich pasji. Skorzystanie z oferty sklepu militarnego Zbrojownia.pl jest zawsze strzałem w dziesiątkę!

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii