Smartwatcha Garmin Fenix nikomu nie trzeba przedstawiać. Jest to najpopularniejsza kolekcja inteligentnych zegarków, która wraz z rozwojem technologii tworzy kolejne bogate w funkcje modele. Te zegarki Garmin posiadają różne wersje kolorystyczne i mają różną wielkość, tak aby spełnić wymagania każdego klienta. Najmniejszy jest model z oznaczeniem ,,S”, a największy to ,,X”. Jeżeli chodzi o kolory to występują one głównie w czarnej kolorystyce, ale występują też białe i piaskowe modele. Są to smartwatche przydatne do uprawiania wielu sportów nawet w ciężkich warunkach.

Garmin fenix 6 pro wytrzymały smartwatch na lata

Garmin fenix 6 pro męski smartwatch to mnóstwo funkcji. Jest to użyteczny dodatek do każdego sportu. Posiada bieżące mapy, dzięki którym nigdy nikt nie zgubi się na szlaku górkm. Zegarek garmin jest wyposażony pomiar tętna i temperatury ciała. Co więcej garmin fenix 6 to możliwość wgrania aż 2000 utworów muzycznych oraz ułatwia codzienne  życia poprzez wgrany moduł płatności zbliżeniowych. Poprzez zastosowanie przez projektantów firmy Garmin solarnego ładowania zegarka czas jego działania się znacznie wydłuża, a stopień naładowania jest widoczny na wyświetlaczu. Zegarek Garmin przypomni ci też o odpowiednim nawadnianiu organizmu i sprawdzi jak przebiegał twój sen.  

Garmin fenix 6x pro z wieloma funkcjami

Barometr, wysokościomierz i kompas to tylko kilka wpośrod całej gamy funkcji tego zegarka Garmin. Warto też zwrócić uwagę na wytrzymałość tego modelu: jest odporny na temperaturę, zmiany ciśnienia, wstrząsy, uderzenia, kurz i piasek oraz wodę. To wszystko m.in. dzięki zastosowaniu utwardzonego szkła. Smartwatch Garmin Feniks świetnie też sprawdzi jaka jest prognoza pogody na najbliższy czas. Co więcej można z niego odczytać przychodzące wiadomości sms, alerty i e-maile. Ten model ma większy wyświetlacz niż w poprzednich modelach Garmin Fenix.

Garmin fenix 7 – nowość wśród smartwatchy męskich

Zeszłoroczna nowość garmin fenix 7 wciąż króluje na pierwszych miejscach w rankingach sportowych smartwatchy. To solarne modele z szafirowym szkłem, czyli giganty jeżeli chodzi o wytrzymałość i komfort użytkowania. To zegarek na fitness, do treningów na świeżym powietrzu – czytelność jego ekranu sprawdzi się nawet w słoneczne dni. Co istotne od poprzednich edycji Garmin Fenix 7 różni się możliwością odtwarzania muzyki z pozycji zegarka oraz wytrzymałością baterii – nawet 22 dni na jednym naładowaniu w zależności od trybu użytkowania. Dzięki wbudowanemu GPS zawsze znajdziesz drogę na czas!

Garmin fenix 7x dla fanów większych zegarków

To największy model z tej serii Garmin Fenix. To zegarek Garmin także do pływania, ponieważ posiada wodoszczelność na poziomie 10 ATM. Synchronizacja z telefonem pozwala użytkownikowi feniksa 7x na korzystanie z wielu przydatnych aplikacji i funkcji. Przykładowo dzięki funkcji ClimbPro posiadamy możliwość w każdym czasie wyświetlać informacje o bieżących i zbliżających nachyleniach, odległości i wzroście wysoikości. Istnieje też specjalna funkcja dla fanów golfa, ponieważ korzystając z map CourseView mamy dostęp do wielu pól golfowych na całym świecie. Jeśli natomiast posiadacz tego zegarka Garmin jeździ na nartach to dzięki mapom SkiView może z łatwością sprawdzić nazwy wszystkich zjazdów oraz oceny ich trudności. Warto dodać, że specjalnie wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia łatwe pobieranie i aktualizowanie map oraz oprogramowanie bez użycia komputera.

Garmin damski, czyli mniejsza wersja modelu Fenix 7

Garmin Fenix 7 to nie tylko zegarek dla mężczyzn. Mniejsza wielkość modelu Fenix S pozwala na komfortowe użytkowanie go przez kobiety. Dodatkowo zegarek został wyposażony w przydatne funkcje podczas zajęć jogi czy pilatesu, a także przypomina o czasie dla siebie w postaci chwili relaksu. Zegarek może podpowiedzieć też jaki trening dzisiaj wykonać i zapisze wszystkie sportowe osiągnięcia. Szczególną uwagę zwraca jego unikatowy kremowozłoty kolor koperty oraz piaskowy pasek silikonowy.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii