more SAFETY and FUN
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Gogle i okulary taktyczne

(96 produktów)

Gogle wojskowe, okulary sportowe

 

Ochrona oczu jest jednym z najważniejszych warunków utrzymania zdolności bojowej żołnierza. Okulary taktyczne armii, zaprojektowane specjalnie do tego celu, znacznie zmniejszają ryzyko uszkodzenia oczu. Urządzenia te stanowią niezawodną barierę dla ciał obcych, ale nie zakłócają widoku i nie zmniejszają widoczności. Ze względu na szczególną formę okularów taktycznych znaczna część twarzy jest zasłonięta.
 

Okulary taktyczne Global Vision HERCULES

 

Okulary Global Vision Herrcules chronią nie tylko przed kurzem, wiatrem, gałęziami. Okulary militarne są łączone z różnymi rodzajami kasków i hełmów, są wykonane z wytrzymałego odpornego na wstrząsy tworzywa sztucznego. Okulary balistyczne są lżejsze i węższe. Niektóre modele mają ciemne lub jasne soczewki, dostosowane do różnych warunków oświetleniowych.
 

Nowoczesne jednostki wojskowe od dawna są nastawione na ochronę oczu. Producent okularów taktycznych Global Vision, ściśle monitoruje, jakość produkowanych części i gotowych produktów na wszystkich etapach produkcji, spełnia nowoczesne standardy, jakości, wskaźniki ochronne i normy EN 1836: 2005 + A1:2007. Producent przedstawił kilka modeli okularów ochronnych Hercules z poliwęglanu szkła, dostępne są różne wzory, ale mają jedną cechę wspólną cechą jest to bardzo ważna właściwość posiadają niezwykle mocne i elastyczne oprawki.
 

Wojskowe okulary taktyczne

Tak, że każdy model z serii Hercules to okulary prawdziwie niezniszczalne. Oprawki tych okularów wykonane są z nylonu bardzo elastycznego, ale wytrzymałego materiału. Okulary Global Vision są odporne na strzały nie tylko z kulek ASG, ale i śrutu. Ponadto gogle taktyczne są także przeciwsłoneczne i nadają się także do zastosowań, jako okulary ochronne w przemyśle. Okulary posiadają specjalną powłokę, dzięki czemu są odporne na parowanie.
 

Okulary militarne - dostępne modele


- Czarny (23% światła widzialnego)
- Przyciemnione z lekkim lustrzanym pokryciem (23% światła widzialnego)
- Żółty (89% światła widzialnego)
- Przejrzysty.


Ponadto:
- Filtr światła UV400 (maksymalna ochrona UV)
- Ochrona przed zadrapaniami (specjalna powłoka na soczewkach, przedłużająca ich żywotność)
 - Gumowe końcówki zauszników.
 

Okulary taktyczne Uvex


Okulary taktyczne Uvex to prosta otwarta konstrukcja z obiektywem mono. Obiektyw z dziewięciowarstwowego poliwęglanu zapewnia kąt widzenia 180 ° i ten sam kąt ochrony. Oprawka ma miękką przesłonę nad brwiami, aby chronić i rozpraszać uderzenie balistyczne, modulowany mostek nosowy, a także zauszniki o regulowanej długości i nachyleniu na systemie pantoskopowym (odchylenie oprawy od osi pionowej). Otwory wentylacyjne znajdują się pomiędzy soczewką a ramą w górnej części, zapewniając dodatkową wentylację i zapobiegając parowaniu.

 

Uvex to nie tylko gogle narciarskie

Uvex ma przezroczyste, przyciemniane lub żółte soczewki. Są one wykonane z poliwęglanu o wysokiej wytrzymałości, zapewniając 100% ochrony przed promieniowaniem ultrafioletowym i ma twarde powlekania, przeciwmgielne, które działa również, jako środek antyelektrostatyczny i powlekania, które zapobiega zadrapaniu od wewnątrz i na zewnątrz soczewki. Okulary są zgodne z różnymi standardami bezpieczeństwa. Zapewniają pełną ochronę przed odpryskami i odłamkami zgodnie z wymaganiami norm wojskowych.  
 

Sportowe okulary ochronne Uvex i-works, przyciemniane

 

Okulary z projektem sportowym posiadają atrakcyjny wygląd i niezawodną jakość. Końce zauszników w płaskiej konstrukcji z otworem do mocowania sznurka na szyję. Funkcje bezpieczeństwa:
- Certyfikat zgodności z EN 166 (ochrona oczu) i EN 170 (filtry UV)
- Niezawodna ochrona UV 400 przez promieniowaniem słonecznym
- Panoramiczny wizjer zapewniający szerokie pole widzenia

Wygodne funkcje:
- Odporne na mgłę, z wysoką odpornością na zarysowania i na parowanie
- Obiektyw panoramiczny dla dużego pola widzenia
- Wygodne, wyściełane zauszniki (technologia uvex duo), antypoślizgowe dopasowanie bez punktów nacisku.
 

Okulary taktyczne ochronne Bolle

 

Integralnym sprzętem ochronnym w airsoft są okulary. Mogą być noszone nie tylko przez uczestników gry, ale także prostych obserwatorów. Jest to konieczne, aby chronić oczy przed przypadkowym kontaktem z obcymi przedmiotami. Jeden to z najlepiej rozpoznawalnych okularów ochronnych firmy Bolle. Okulary taktyczne są używane nie tylko w sporcie, ale również w medycynie i różnych branżach.
 

Gogle militarne i turystyczne

Okulary Bolle Axis Smoke nie tylko chronią oczy przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale również doskonale odbijają promienie ultrafioletowe (172 Solar 100% UV). Dlatego są wyjątkowo wygodne w użyciu w słoneczną pogodę. Metoda mocowania jest wykonana w taki sposób, że użytkownik może wyregulować pasek w celu lepszego dopasowania i bezpiecznego zamocowania akcesoriów na głowie. Oprawka wykonana jest z innowacyjnego materiału metodą stopu sztucznych surowców. Okulary ochronne są wyposażone w torebkę z mikrofibry. Zapobiega uderzeniom mechanicznym w osprzęcie, zapobiega jego szybkiemu zużyciu.
 

Główne zalety okularów Bolle


- Wysokiej, jakości okulary są w pełni zgodne z normami europejskimi;
- Gwarancja pełnego bezpieczeństwa oczu podczas pracy;
- Wytrzymałość;
- Materiał w obszarze nosa i zauszników nie ślizga się;
- Projekt spełnia najnowsze trendy w modzie;
- Powłoki soczewek wykonane są z poliwęglanu zapewniające trójwymiarową ochronę przed bezpośrednimi urazami, odpryskami;
- Odporne na naprężenia mechaniczne;
- Materiał hipoalergiczny;
- Zapewnia panoramiczny widok;
 

Okulary taktyczne Wiley X NASH Polarized Smoke

 

Seria Wiley X została stworzona specjalnie dla członków elitarnych jednostek wojskowych, organów ścigania, strzelców i ekstremalnych sportowców. Okulary Wiley X to zestaw wspaniałych funkcji: niełamliwe soczewki i prawie niezniszczalne oprawki, niezrównane właściwości balistyczne, wentylacja i stylowy wygląd.
 

Filtr polaryzacyjny, bez zniekształcania koloru, pochłania odbicia od lustrzanej powierzchni wody, zmniejsza odblaski od śniegu, mokrego asfaltu lub na przedniej szybie. Jest idealny dla kierowców i rybaków. Okulary Wiley X są odporne na działanie chemiczne i mechaniczne, soczewki są wykonane z poliwęglanu Selenite. Zapewniają pełną ochronę oczu np. przed szybkimi kulkami ASG, są także zgodnie z wymaganiami standardowego wyposażenia dla bezpieczeństwa przemysłowego.
 

Zalety okularów Willey X


- 100% ochrona przed promieniowaniem UV;
- Trzy powłoki: zapobiega parowaniu, skraplaniu płynów na powierzchni, zwiększa wytrzymałość na zarysowania i wydłuża użyteczność soczewek;
- Transmisja światła z obiektywu - 1 3 %;
- Ergonomiczna, dopasowana oprawka zapobiega przedostawaniu się piasku, kurzu i wiatru do oczu, a także zapewnia najszersze możliwe pole widzenia. Szerokie zauszniki chronią skronie i zapobiegają oświetleniu obwodowemu;
- Nowoczesny design będzie odpowiedni na strzelnicy, w kasku motocyklowym i do codziennego noszenia w środowisku miejskim;
 

Opatentowana konstrukcja soczewki zapewnia również unikalne właściwości optyczne szkieł,  ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym i odblaskiem, zwiększony kontrast, brak zniekształceń geometrycznych, zdolność przenoszenia światła o różnych właściwościach itp.

za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł