more SAFETY and FUN
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Kabury i pokrowce do ASG

(55 produktów)

Praktyczne kabury i pokrowce do broni ASG

Nie jest sztuka transportować posiadaną broń w niedbały sposób. Dobrze jest jeszcze zadbać o właściwą dla niej ochronę. Jakie są najpopularniejsze metody na bezpieczne i praktyczne transportowanie broni? Oferujemy sprawdzone akcesoria do broni ASG, w tym dobre kabury. Można znaleźć ich co najmniej kilka, ale najskuteczniejsze będą kabury oraz pokrowce do ASG, skonstruowane z największą dbałością techniczną i z najlepszych materiałów. Bogate rozwiązania, jeśli chodzi o kabury i pokrowce do ASG, znaleźć można w naszym sklepie internetowym. Zostały one wykonane nie tylko z myślą o najwyższym poziomie technicznym, ale także z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, by ogólny dizajn prezentował się w pełni profesjonalnie i zachwycająco. Nasze kabury i pokrowce do ASG mają nie tylko bogate funkcje ochronne, ale także estetyczne, czego dowodem jest ich częste pojawianie się wśród rekwizytów i elementów strojów wojowników z różnych spektakli teatralnych czy filmów. Jeśli ktoś poszukuje kabur i pokrowców do broni, by zastosować je jako element stroju, rekwizyt teatralny lub element scenografii, koniecznie musi zaznajomić się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Bezpieczna broń w zachwycającej oprawie

Pistolet w pokrowcu nabiera zupełnie nowego wymiaru. Można u nas znaleźć kabury i pokrowce do ASG w formach pojedynczych lub łączonych. Pojedyncze kabury z pewnością spodobają się wszystkim, którym bardzo zależy na dyskretnym przechowywaniu broni, jak najbliżej ciała, w bezpiecznych warunkach. Bardzo łatwo montuje się je do pasków przy spodniach. Polecić możemy także kabury z paskami łączone, o przeznaczeniu uniwersalnym. Mimo że stworzone są najczęściej z masywnych materiałów skórzanych, nie można im odmówić lekkości i praktyczności. Z takich kabur najchętniej korzystają przedstawiciele różnych bractw, skupiających się na spotkaniach plenerowych lub na specjalnie wyznaczonych obiektach strzeleckich. Efektowna kabura na pistolet dodaje wojownikowi jeszcze większej męskości. Można ją z łatwością ukryć za połami marynarek, płaszczy czy też peleryn.

Wytrzymałość materiałowa w kaburach i pokrowcach

Jest bardzo ważna, dlatego nasze kabury i pokrowce do ASG wykonywane są wyłącznie ze sprawdzonych materiałów oraz ich połączeń. Większość kabur przez nas oferowanych już w początkowych fazach projektowych dostosowana jest do tego, by współgrać z pasami taktycznymi oraz szelkami. Dzięki temu po zakupie kabury nie trzeba martwić się tym, w jaki sposób montuje się poszczególne formy na przechowywanie pistoletu. Wszystko jest banalnie proste w obsłudze, ponieważ kształtami oraz metodami mocowania kabury współczesne nawiązują do tych używanych przed wielu laty. W tej materii zmieniło się stosunkowo niewiele, a jeśli już zauważamy pewne zmiany w postaci zastąpienia guzików rzepem - to większość z nas wie raczej, jak się do sprawy zabrać. Pokrowce na repliki pistoletów polecamy wszystkim instytucjom muzealnym, których celem jest gromadzenie oraz przechowywanie broni zabytkowej, o silnej wartości historycznej, będącej świadectwem ważnych i niezapomnianych wydarzeń.
za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł