more SAFETY and FUN
wartość koszyka: 0 pln ; dostawa od 8 pln, do darmowej dostawy brakuje 200 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 8 pln, do darmowej dostawy brakuje 200 pln
do zapłaty: 0 pln
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Kabury i pokrowce do ASG

(36 produktów)

Praktyczne kabury i pokrowce do broni ASG

Nie jest sztuka transportować posiadaną broń w niedbały sposób. Dobrze jest jeszcze zadbać o właściwą dla niej ochronę. Jakie są najpopularniejsze metody na bezpieczne i praktyczne transportowanie broni? Oferujemy sprawdzone akcesoria do broni ASG, w tym dobre kabury. Można znaleźć ich co najmniej kilka, ale najskuteczniejsze będą kabury oraz pokrowce do ASG, skonstruowane z największą dbałością techniczną i z najlepszych materiałów. Bogate rozwiązania, jeśli chodzi o kabury i pokrowce do ASG, znaleźć można w naszym sklepie internetowym. Zostały one wykonane nie tylko z myślą o najwyższym poziomie technicznym, ale także z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, by ogólny dizajn prezentował się w pełni profesjonalnie i zachwycająco. Nasze kabury i pokrowce do ASG mają nie tylko bogate funkcje ochronne, ale także estetyczne, czego dowodem jest ich częste pojawianie się wśród rekwizytów i elementów strojów wojowników z różnych spektakli teatralnych czy filmów. Jeśli ktoś poszukuje kabur i pokrowców do broni, by zastosować je jako element stroju, rekwizyt teatralny lub element scenografii, koniecznie musi zaznajomić się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Bezpieczna broń w zachwycającej oprawie

Pistolet w pokrowcu nabiera zupełnie nowego wymiaru. Można u nas znaleźć kabury i pokrowce do ASG w formach pojedynczych lub łączonych. Pojedyncze kabury z pewnością spodobają się wszystkim, którym bardzo zależy na dyskretnym przechowywaniu broni, jak najbliżej ciała, w bezpiecznych warunkach. Bardzo łatwo montuje się je do pasków przy spodniach. Polecić możemy także kabury z paskami łączone, o przeznaczeniu uniwersalnym. Mimo że stworzone są najczęściej z masywnych materiałów skórzanych, nie można im odmówić lekkości i praktyczności. Z takich kabur najchętniej korzystają przedstawiciele różnych bractw, skupiających się na spotkaniach plenerowych lub na specjalnie wyznaczonych obiektach strzeleckich. Efektowna kabura na pistolet dodaje wojownikowi jeszcze większej męskości. Można ją z łatwością ukryć za połami marynarek, płaszczy czy też peleryn.

Wytrzymałość materiałowa w kaburach i pokrowcach

Jest bardzo ważna, dlatego nasze kabury i pokrowce do ASG wykonywane są wyłącznie ze sprawdzonych materiałów oraz ich połączeń. Większość kabur przez nas oferowanych już w początkowych fazach projektowych dostosowana jest do tego, by współgrać z pasami taktycznymi oraz szelkami. Dzięki temu po zakupie kabury nie trzeba martwić się tym, w jaki sposób montuje się poszczególne formy na przechowywanie pistoletu. Wszystko jest banalnie proste w obsłudze, ponieważ kształtami oraz metodami mocowania kabury współczesne nawiązują do tych używanych przed wielu laty. W tej materii zmieniło się stosunkowo niewiele, a jeśli już zauważamy pewne zmiany w postaci zastąpienia guzików rzepem - to większość z nas wie raczej, jak się do sprawy zabrać. Pokrowce na repliki pistoletów polecamy wszystkim instytucjom muzealnym, których celem jest gromadzenie oraz przechowywanie broni zabytkowej, o silnej wartości historycznej, będącej świadectwem ważnych i niezapomnianych wydarzeń.