more SAFETY and FUN
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Kamizelki taktyczne - kamizelki wojskowe

(43 produkty)

Sprawdzone kamizelki taktyczne wojskowe

Jeżeli szukasz dobrej jakości taktyczne kamizelki to na pewno warto zerknąć na ofertę naszego sklepu survivalowego, militarnego. Jeśli chodiz o wyposażenie taktyczne to kamizelki taktyczne są często wybieraną odzieżą militarną. Nasze produkty znajdziesz w różnych kolorach i modelach, np. czarna kamizelka, typu chest rig, coyote brown czy inne kolory maskujące.


Jaki typ kamizelki taktycznej będzie mi potrzebny?

Wszystko zależy od tego do czego będziesz swoją kamizelkę wykorzystywał. Mamy w ofercie kamizelki, które są dedykowane poszczególnym rodzajom broni. Przykładowo Kamizelka Taktyczna MIL-TEC AK74 COMBAT VEST OLIV posiada dedykowane kieszenie do AK, inne natomiast mają większą liczbę kieszeni - np. 9. Trzeba pamiętać, że kamizelka będzie w sobie kryć wiele elementów ekwipunku takich jak celowniki, menażki, akcesoria turystyczne, tłumiki czy inne części (w tym amunicja).


Ile kosztuje dobra kamizelka taktyczna?

Ceny w dużym stopniu zależą od jakości taktycznej kamizelki. I tak znaleźć można kamizelki wojskowe zaczynająće się od ok. 100 zł kończąc na bardziej rozwiniętych technologicznie produktów jak kamizelka typu chest, posiadające np. systemy hydracyjne, dużą ilość kieszeni, mocne zamki i zapięcia oraz pasy czy wposażenie taktyczne kamizelki posiada np. miejsce na magazynki ładownice. Bez względu na koszt kamizelki wojskowe kamizelki taktyczne zazwyczaj są w kolorach typu ranger green, czarny, olive, szary - tego typu farby maskujące doskonale sprawdzają się w wielu warunkach. Reasumując - cena zależy od jakości i stopnia złożoności, wyposażenie taktyczne kamizelki.


Kamizelki taktyczne policyjne, dla służb mundurowych?

Niektóre zawody wymagają szczególnego wyposażenia w celu zapewniania bezpieczeństwa. Dlatego w ofercie mamy dobrej jakości kamizelki taktyczna dla policji - wykonane z najwyższą starannością. Dla kogo dedykowane są profesjonalne produkty tego typu?


  • dla policji
  • dla straży miejskiej
  • dla ochrony
  • inne zawody narażone na działąnia osób trzecich.

Skontaktuj się z naszym sklepem militarnym i wojskowym przed zakupem

Oczywiście przed zakupem kamizelki wojskowej - taktycznej warto się z nami skontaktować. Doradzimy, przekażemy niezbędne informacje przed zakupem.


Sprawdź nowość i wyprzedaż w naszym sklepie - być może znajdziesz tam kamizelki taktyczne, które przydadzą się właśnie Tobie.

za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł