more SAFETY and FUN
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Kapelusze militarne i turystyczne

(21 produktów)

Kapelusze turystyczne w stylu militarnym

W naszym sklepie oferujemy wiele rodzajów charakterystycznych kapeluszy o wojskowym charakterze. Oferta jest skierowana do wielbicieli odzieży militarnej i turystycznej, a także do tych klientów, którzy tym jednym elementem stroju chcą podkreślić swoja indywidualność i  oryginalność. Kapelusze są wzorowane na najlepszych wzorach kapeluszach żołnierzy amerykańskich, australijskich i brytyjskich. Uszyte z najwyższej jakości materiałów, wzmocnione systemem Ripstop, są bardzo wytrzymałe i trwałe. Odporne na uszkodzenia techniczne, nie defasonują się ani nie mechacą. Kolory odporne na działanie słońca, nie blakną. Dostępne w wielu wzorach i rozmiarach, w kolorach ziemi, piasku, wojskowych oraz kamuflażu. Stanowią nie tylko praktyczne, ale i bardzo stylowe militarne nakrycie głowy.


Kapelusze wojskwoe i turystyczne prawie dla każdego

Proponujemy kapelusze wojskowe uszyte zgodnie z wymogami munduru polowego ACU US Army. Z szerokim charakterystycznym rondem, uszyte z wysokogatunkowej mieszanki bawełny i poliestru, przeznaczone są do użytku w terenie leśnym i pustynnym, ale jednocześnie świetnie pasują do miejskiej dżungli o każdej porze roku. Cztery otwory wentylacyjne nie dopuszczają do przegrzania głowy, a regulowany pasek powoduje, że kapelusz niespodziewanie nie spadnie np. w błoto. Klasyczne kapelusze militarne wzorowane na kapeluszach amerykańskich żołnierzy z szerokim rondem uszyte zostały z czystej bawełny lub z wysokojakościowej mieszanki bawełny i poliestru. Zapewniają skuteczną ochronę przed deszczem i słońcem. Dopinana osłona karku stanowi dodatkowy element ochronny, szczególnie przydatny w lesie.


Wygoda i praktyczność kapeluszy wojskowych

Kapelusze "oddychają" dzięki otworom wentylacyjnym. Przeznaczone do użytku na terenie leśnym i pustynnym, sprawdzają się również w mieście, jako stylowe dopełnienie stroju prawdziwego mężczyzny. Kapelusze wojskowe wzorowane na kapeluszach brytyjskich i australijskich żołnierzy mają z kolei wąskie małe rondo. Łatwo dopasowują się do głowy dzięki regulacji obwodu. Zamiast otworów wentylacyjnych opatrzone zostały krytymi tunelami siatkowymi, które znajdują się nie tylko po bokach, ale również na górze kapelusza. Dzięki temu wymiana powietrza odbywa się lepiej i skuteczniej. Jednocześnie potnik na czole zapobiega zbieraniu się potu. to wszystko razem powoduje, że komfort noszenia nakrycia głowy jest o wiele wyższy.


Gdzie sprawdzą się kapelusze turystyczne, militarne?

Kapelusze przeznaczone są głównie do użytku w środowisku leśnym. Typowo turystyczny kapelusz z szerokim rondem uszyty został z nylonu. Również wzorowany na kapeluszach żołnierzy armii USA. Przeznaczony głównie do ochrony przed słońcem, zamiast otworów wentylacyjnych został opatrzony siatkowymi tunelami wentylacyjnymi Mesh. Rozwiązanie to sprawiło, że cyrkulacja powietrza jest dużo bardziej efektywna, a użytkowanie przyjemniejsze. Potnik na czole stanowczo poprawia komfort noszenia. Kapelusz świetnie się sprawdza w środowisku leśnym.


za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł