more SAFETY and FUN
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Kapelusze militarne i turystyczne

(21 produktów)

Nakrycia głowy to obowiązkowy element stroju każdej osoby zainteresowanej sportami outdoorowymi lub survivalem i stosuje się je wbrew pozorom nie tylko zimą. Zimowe czapki skutecznie chronią przed chłodem oraz mroźnym wiatrem, z kolei kapelusze wojskowe zabezpieczają głowę przed mocnymi promieniami słonecznymi, a oczy przed zbyt dużym nasłonecznieniem. W naszym sklepie znajdziesz najlepsze i wyselekcjonowane modele kapeluszy polowych w wielu wariantach różniących się kształtem, kolorem oraz zastosowanymi rozwiązaniami technicznymi. Przejrzyj koniecznie wszystkie dostępne warianty i zamów już dziś swój nowy, wymarzony kapelusz militarny w najniższej cenie na rynku. W ofercie znajdziesz wyłącznie producentów, którzy znają się na ich produkcji, np. Helikon.


Jak wyglądają kapelusze turystyczne?


Kapelusze wojskowe, zwane także turystycznymi, składają się z główki oraz miękkiego ronda o niewielkiej szerokości. Nie mają we wnętrzu żadnych wypełnień, gdyż są przewidziane do zastosowania w warunkach letnich, dzięki czemu są lekkie, wygodne i nie obciążają głowy podczas typowych aktywności na świeżym powietrzu. Są także bardzo miękkie, dzięki czemu można je w razie potrzeby zwinąć w rulon i schować do kieszeni lub torby czy saszetki. Są wykonane z najodporniejszych materiałów na rynku, takich jak mieszanka bawełny z nylonem, która zapewnia wiele lat użytkowania w najtrudniejszych warunkach. Materiał skutecznie znosi długą ekspozycję na słońce, moczenie w wodzie czy częste zwijanie w rulon. Jest także odporny na rozdarcia oraz powstawanie dziur, zmechaceń i wyświeceń.


Czy kapelusze polowe są wygodne?


Kapelusze w wojsku stosuje się jako podstawową formę ochrony głowy przed promieniami słonecznymi, a jak wszyscy wiemy, wojsko stawia głównie na zapewnienie wygody żołnierzom. Materiały są oddychające i skutecznie odprowadzają wilgoć, dzięki czemu są komfortowe nawet podczas najbardziej upalnych dni, w trakcie akcji na terenach pustynnych. To jednak nie wszystko. Na główce wszystkich kapeluszy turystycznych znajdują się specjalne otwory wentylacyjne lub specjalistyczne tunele siatkowe, które gwarantują stały dopływ świeżego powietrza bezpośrednio na skórę głowy. Kapelusze są także w pełni zabezpieczone przed zsuwaniem się za pomocą specjalnych pasków lub sznureczków do wiązania. Dzięki temu można się w nich schylać, biegać, skakać i wykonywać podstawowe czynności wojskowe. We wnętrzu wszystkich kapeluszy znajdują się potniki, które zwiększają higienę ich użytkowania.


Wygląd kapeluszy wojskowych – poznaj doskonały styl wywodzący się z wojska


Wszystkie kapelusze turystyczne występują w naturalnych, ziemistych odcieniach, dzięki czemu doskonale zlewają się z tłem. Modele jasnobeżowe wywodzą się z terenów pustynnych oraz krajów leżących na bliskim wschodzie, z kolei wersje w barwach khaki najlepiej sprawdzają się na terenach leśnych. W naszej szerokości geograficznej najlepszym wyborem będą modele w barwie ciemnego kamuflażu, który doskonale maskuje naszą obecność na łonie natury. Co ważne, wszystkie znakomicie wyglądają także na co dzień. Kapelusze turystyczne można nosić zarówno w mieście jako dopełnienie stylizacji o wojskowym charakterze lub w trakcie marszu po lesie, czy podczas aktywności na świeżym powietrzu, takiej jak sporty outdoorowe, survival lub bushcrafting. Zamów już dziś! Oferujemy kapelusze militarne w korzystnej cenie, które z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania wymagających klientów. Gwarantujemy szybką dostawę.

za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł