more SAFETY and FUN
wartość koszyka: 0 pln ; dostawa od 10 pln, do darmowej dostawy brakuje 100 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
kod promocyjny
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 pln, do darmowej dostawy brakuje 100 pln
do zapłaty: 0 pln
kod promocyjny
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Kimono sportowe

Uprawianie sportów walki wymaga nie tylko precyzji ruchowej, ale również odpowiedniego stroju. Tradycyjny strój do nauki karate, judo, teakwondo i innych sportów Wschodu nazywa się popularnie kimonem. W naszym sklepie internetowym można kupić kimona różnych rozmiarów. Dla kogoś, kto dopiero rozpoczyna swoją przygodę ze sportami walki, będzie to rozwiązanie idealne. Nasze kimona charakteryzują się wszystkimi wartościowymi cechami, które powinna mieć odzież sportowa o długoletnim przeznaczeniu. Kimona wykonane są z twardych materiałów, są produktami w pełni oryginalnymi i wykonanymi przez markowych producentów. Dzięki temu jakością dorównują kimonom charakterystycznym dla wojowników wschodnich, mistrzów w dziedzinie sztuk walki. Najpopularniejsze są kimona w kolorze śnieżnej bieli, ale to nie jedyne opcje dostępne na rynku. Na specjalne życzenie zamówić można także kimona czarne (bardzo pożądane przez sportowców specjalizujących się w sztukach walki, którzy zdobyli cenne tytuły oraz trofea, a także zawodowe uprawnienia do prowadzenia zajęć z dziedziny np. judo), albo granatowe.
 

Kimona dla fanów sztuk walki

Plecione są z najwyższej jakości surowców włókienniczych. Dowodem na to jest ich masywność. Do górnej części kimona dochodzą jeszcze spodnie. Nasz sklep internetowy prezentuje rozległe rozmiary spodni do kimono, tak samo jak i bogate rozmiary części górnej. Prezentowane kimono łatwo przewiązuje się pasem i szybko dostosowuje się do kształtu ciała. Rękawy w kimono rozszerzone są tak, aby z łatwością można było wykonywać wszelkie ruchy zarówno w czasie przeznaczonym na rozgrzewkę, jak i w momencie stawania do walki na macie. Nasze kimona, po związaniu pasem nie deformują się, można w nich wykonywać najbardziej dynamiczne ruchy na macie, a w każdej chwili człowiek czuje się w pełni komfortowo i wygodnie. Kimona nie spadają z tułowia nawet w czasie dynamicznego trenowania padów, które w sportach walki są niezwykle ważne. Ważne jest także to, że do szycia kimon z naszego sklepu wykorzystuje się wyłącznie naturalne surowce włókiennicze. Oznacza to, że w czasie najintensywniejszych zmagań sportowych skóra wojownika w pełni oddycha, między skórą, a powietrzem odbywa się regularna wymiana powietrza, nie mamy do czynienia z nadmiernym poceniem i nieprzyjemnym zapachem, jak w przypadku kimon na bazie syntetyków.
 

Walcz, ale szanuj kimono

Wysokiej jakości kimona wymagają także odpowiedniej pielęgnacji. Nasze stroje dla walecznych sportowców wytrzymują nawet wysokie temperatury w pralkach automatycznych. Można je prać często bez obaw, że materiał ulegnie technicznemu pogorszeniu. Nawet po kilkudziesięciu praniach kimona zachowają swoją twardość i charakterystyczną szorstkość. To właśnie dzięki niej na macie można czuć się w pełni komfortowo. Zbyt miękkie kimona nie zdają egzaminu. Nasze produkty dla fanów sztuki walki mają określoną cenę, ale warto się na nią zdecydować, ponieważ zwraca się ona w pełni w jakości. Nasze kimona chwalą nie tylko sportowcy amatorzy, ale także cała rzesza fanów sztuki walki znanych z polskich i światowych kręgów judo czy karate.