more SAFETY and FUN
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Kominy militarne i turystyczne

(30 produktów)

Kominy turystyczne w militarnym stylu

Komin to z pozoru bardzo niepozorny dodatek do garderoby na chłodne dni i militarne nakrycie głowy. Jest to jednak niezwykle istotny element, który ma za zadanie chronić wrażliwe części głowy, czyli twarz, uszy i szyję przed chłodem. Istnieją różnego rodzaju wersje kominów do wyboru. Od bardzo przyległych do ciała, które w ogóle nie dopuszczają wiatru i chłodu, po przypominające odczepiane kaptury dodatkowe zabezpieczenie. Jednocześnie każdy model komina musi być wykonany z doskonałego materiału, który będzie „oddychający” i przepuszczające powietrze, aby uniknąć odparzeń delikatnej skóry.


Komin w militarnym, wojskowyjm stylu?

Kominy militarne dostępne w szerokim asortymencie naszego sklepu to niezwykle funkcjonalne elementy odzieży. Jest to idealna propozycja dla mężczyzn na zimne dni nie tylko w czasie zimy czy jesieni. Również w chłodniejsze wiosenne, czy letnie wieczory oraz noce, kominy doskonale spełnią swoją funkcję. Nasze kominy zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów z dbałością o każdy szczegół. Cechują się dużą wygodą, materiały są przyjemne w dotyku. Dostępne w postaci klasycznego komina, chusty lub komina wielofunkcyjnego, szalokominarki, komina termoaktywnego oraz szalo-kominiarki.


Kolory kominów odzieżowych

Kolory dostępnych modeli mogą być zarówno jednolite (np. białe, cieliste, oliwkowe czy czarne) lub w barwach bardziej maskujących, militarnych, jak również bardzo odważnych wzorach (np. trupie czaszki, dzikie zwierzęta). Każdy mężczyzna odnajdzie dla siebie właściwą propozycję. Proponowane przez nas kominy pasują do różnego rodzaju kurtek, bluz sportowych czy też flanelowych koszul. Także bardziej eleganckie płaszcze mogą znacznie zyskać na wyglądzie połączone z kominem. Mogą być dopasowane do całości stylizacji lub zupełnie z nią kontrastujące.


Komin odzieżowy sprawdzi się w zimneijsze dni

Dostosowane do chłodnych warunków pogodowych zapobiegają przenikaniu do wewnątrz zimnego wiatru. Można je nosić w dowolnym zestawieniu. Zakładając komin tylko na szyję, jak szalik, naciągając na uszy i usta oraz nos, a nawet na cały tył głowy. W zależności od wybranego kształtu dostępne są różnego rodzaju modelowania zależne od wyobraźni i potrzeb użytkownika. Dodatkowo można ochronić głowę czapką dobraną do rodzaju komina. Może być noszona jako dopełnienie komina lub na nim. Dopasowanie do całości stylizacji jest niezwykle proste. Panowie podążają za modą, jak i mężczyźni z indywidualnym stylem, znajdą dla siebie odpowiednie propozycje. Natomiast kominy w wersji termoaktywnej to idealna propozycja dla aktywnych osób, które uprawiają różnego rodzaju sporty amatorskie czy zawodowe. Dla przedstawicieli takich dyscyplin jak: bieganie, jazda na rowerze, narciarstwo, rajdy samochodowe czy wyścigi, komin stanowi idealne dopełnienie stroju i zabezpieczenie. Prędkość uzyskiwana podczas poruszania się z dużą szybkością nasila odczuwanie wiatru czy mrozu. Komin chroni najbardziej wrażliwe części ciała z największą starannością.


za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł