more SAFETY and FUN
wartość koszyka: 0 pln ; dostawa od 10 pln, do darmowej dostawy brakuje 100 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
kod promocyjny
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 pln, do darmowej dostawy brakuje 100 pln
do zapłaty: 0 pln
kod promocyjny
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Koszulki sportowe

(15)

T-shirty sportowe w stylu militarnym

Koszulki sportowe przeznaczone do różnego rodzaju treningów wysiłkowych, są nieodłącznym elementem garderoby wszystkich miłośników aktywności fizycznej. Na trening nigdy nie ma złej pogody. Jednak zmienne warunki atmosferyczne, takie jak wiatr lub opady deszczu, niosą ze sobą ryzyko przeziębień. Dlatego  większość dyscyplin, zwłaszcza te outdoorowe, powinno uprawiać się w dedykowanej w tym celu odzieży termoaktywnej. W proponowanym przez nas asortymencie, znajdują się koszulki projektowane przez renomowanych producentów. Tak więc, jeśli potrzebujesz koszulki termoaktywnej, koniecznie zapoznaj się przygotowaną przez nas ofertą.

Wielofunkcyjne koszulki sportowe

Produkty dostępne na naszej stronie, charakteryzują się wysoko gatunkowanymi materiałami i świetnym wyglądem. Stonowane kolory w połączeniu z niebanalnymi nadrukami, nadają im niepowtarzalnego charakteru. Wobec tego są idealnym rozwiązaniem dla osób, które nawet podczas treningów, chcą podkreślać swój styl i osobowość. A co najważniejsze koszulki, nie krępują ruchów, dzięki czemu sprawiają, że czujemy się wygodnie i komfortowo. Innowacyjne technologie oraz odpowiednio dobrane materiały, wykorzystywane podczas produkcji, gwarantują szybkie wchłanianie i odprowadzanie wilgoci. Skóra pozostaje sucha niezależne od intensywności wysiłku. Dzięki czemu, tego typu koszulki termoaktywne, dobrze sprawdzą się zarówno podczas letnich, jak i zimowych dni. Możliwość całorocznego użytkowania jest niewątpliwą zaletą, która cieszy się uznaniem nie tylko wśród profesjonalistów, ale również amatorskich miłośników sportu. Niemniej jednak, mogą stanowić również uzupełnienie codziennego ubioru. Warto zwrócić uwagę, iż produkty zostały wzbogacone w specjalistyczne rozwiązania, które pozwalają na utrzymanie higieny oraz ochronę skóry przed otarciami. Zyskujemy tym samym nieograniczoną swobodę ruchów.

Koszulki sportowe z patriotycznym nadrukiem

Koszulki sportowe, na których widnieją motywy patriotyczne to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy uważają siebie za patriotów. Ponadto chcą dążyć do sukcesu, motywując się niezłomnością przodków, a swoją miłość do Ojczyzny wysławiać noszonymi ubraniami. Wszystkie produkty odznaczają się równie wysoką jakością wykonania. Sprawdzą się dla rowerzystów, biegaczy czy nawet himalaistów. Wychodząc naprzeciw wymaganiom, nawet najbardziej wymagających użytkowników, zostały wykonane tak, aby w trakcie aktywności fizycznej, zapewniały optymalny poziom komfortu. Wygodna patriotyczna  koszulka sportowa, uszyta z technicznego materiału odprowadzającego pot, sprawia, że ciało pozostaje suche. Umożliwia to tym samym pełną koncentrację na wykonywanych ćwiczeniach. Utrwalone nadruki, pozostają w niezmiennej formie i będą widoczne, mimo intensywnej eksploatacji. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą i przygotowanymi propozycjami!