more SAFETY and FUN
wartość koszyka: 0 pln ; dostawa od 8 pln, do darmowej dostawy brakuje 200 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 8 pln, do darmowej dostawy brakuje 200 pln
do zapłaty: 0 pln
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Koszulki w kamuflażu

(26 produktów)

T-shirty, koszulki kamuflujące

Wśród osób sięgających po koszulki i koszule ze wzorem kamuflażowym są fani zarówno sportów ekstremalnych, miłośnicy turystyki jak i po prostu osoby zafascynowane stylem militarnym. Wbrew pozorom koszulki z kamuflażem, podobnie jak większość odzieży inspirowanej militariami, interesują nie tylko panów, ale mają rzeszę wielbicielek także wśród pań. Koszulki w kamuflażu charakteryzują się uniwersalnością fasonu. Przeważnie jest to krój z krótkim rękawem, w kształcie litery "T", a wykonane są z drobnotkanej bawełny o wysokiej gramaturze. Dzięki temu, że mają nieco dłuższy stan, są wygodne podczas aktywności fizycznej, można je także bez problemu wpuścić w spodnie, dzięki czemu unikniemy przewiania pleców.

 

Koszulki kamuflażowe - wojskowe moro

Jeśli komuś się wydaje, że "koszulka w kamuflażu" to po prostu koszulka w "wojskowe maziajki", to grubo się myli ! W odzieży outdoor inspirowanej stylem militarnym wyróżnia się kilka typów, oto przybliżymy niektóre z nich: Najbardziej przyjemny dla oka, to wzór w kamuflażu pustynnym,koszulki występują wówczas w ciepłym pisakowym kolorze z palety beżów, a wzory maskujące są duże i nie drażnią wzroku. Inny niezwykle popularny wzór dla koszulek w kamuflażu to Camogromo przeważającym kolorze khaki, drobnych i często powtarzających się oraz kontrastowych kształtach przypominających liść. Na koniec nasz rodzimy kamuflaż Helikon PL Woodland inspirowany wz. 93 ,,Pantera”, obowiązującego w Polskich Siłach Zbrojnych, mający zapewnić maskowanie na terenach lesistych z przewagą zieleni. Dużym powodzeniem cieszą się również koszulki w leśnym kamuflażu amerykańskiego Korpusu Piechoty Morskiej. To ubiór z przeważającymi kolorami zgaszonej zieleni, jasnego brązu i granatu.

 

Jaki wzór kamuflażu wybrać?

Typów wzoru kamuflażu jest naprawdę sporo, różnią się głównie wielkością plam, kolorystyką, częstotliwością i kontrastem wzoru. Dlatego warto sprawdzać aktualnie ofertę sklepu, by znaleźć pasujący do potrzeb naszego przedsięwzięcia. Oprócz funkcjonalnego zastosowania, wygody i przewiewności koszulek, które skutecznie ochraniają przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, warto wspomnieć, że odzież dedykowana do szeroko rozumianych aktywności outdoorowych, jest także elementem stylizacji modowych, a za jej atrakcyjnością przemawia surowość, prostota i zerwanie z banalnymi propozycjami stylistek. Koszulki w kamuflażu wybierane z względów estetycznych stają się ciekawym elementem stylu miejskiego i codziennego, połączone z jeansami czy sztruksami tworzą zadowalający outfit do szkoły, na uczelnię czy na spotkanie ze znajomymi.