Biżuteria nie jest wyłącznie domeną kobiet. Lubią ją również mężczyźni, chociaż są co do niej często bardziej krytyczni. Warto jest więc poszukać takiej, która będzie pasować do nas idealnie.

Mężczyźni coraz częściej zwracają uwagę na swój wygląd, co za tym idzie również na dodatki. Biżuteria jest w coraz większym stopniu pożądana przez mężczyzn, a ułatwia to z pewnością duży jej wybór i dostępność. Wśród szerokiego asortymentu biżuterii i ozdób możemy znaleźć produkty, które dopasują się do indywidualnego stylu każdej osoby. Ceniąc sobie elegancję, wysoką jakość czy niepowtarzalność warto, jest rozejrzeć się za produktami wytwarzanymi ze stali chirurgicznej.

Męska biżuteria - nieśmiertelniki i zawieszki

Szukając biżuterii czy ozdób, które spełnią, nasze oczekiwania warto, jest sugerować się, solidnością ich wykonania czy niepowtarzalnością. Wśród nich występują nieśmiertelniki i różnego rodzaju zawieszki. Nieśmiertelniki są niczym innym jak systemem identyfikującym żołnierzy na całym świecie. Noszone są na szyi w postaci niewielkich blaszek zawieszonych na łańcuszkach, które są wyciszane za pomocą specjalnych gum zabezpieczających. Idealnie pasują zarówno dla młodszych jak i dojrzałych osób.

Ze względu na fakt, iż kojarzą się z wojskiem, są dość popularne wśród osób interesujących się militariami, jak również wśród motocyklistów czy sportowców. Pozwalają na przekazywanie informacji lub ważnych dla nas wiadomości za pomocą wybijania ich na blaszkach. 

Zawieszki ze stali nierdzewnej są równie ciekawym wyborem. Mogą występować w różnych kształtach i w przeciwieństwie do nieśmiertelników posiadać mogą przeróżne motywy. Są zazwyczaj w postaci oblej płytki, ale ich dostępność na rynku ma nieskończoną ilość możliwości wyboru kształtu. Tak samo jak w przypadku nieśmiertelników można umieszczać na ich odwrocie grawer.

Nieśmiertelniki i zawieszki wykonane ze stali chirurgicznej 316I są jednymi z najtrwalszych na rynku. Ze względu na swoje szerokie możliwości zastosowań w różnych rodzajach przemysłu jest niezwykle powszechna. Stal jubilerska, bo o takiej właśnie mowa, odporna jest na utlenianie, a więc nie musimy obawiać się efektu śniedzenia biżuterii. Materiał ten odporny jest również na działanie czynników atmosferycznych, jest antykorozyjny i antyalergiczny. 

Zarówno nieśmiertelniki jak również zawieszki ze stali nierdzewnej są jednymi rodzajów ozdób, które podobają się mężczyznom, którzy nie lubią się z biżuterią.

Personalizacja nieśmiertelników

Wiele osób przy zakupie nieśmiertelników chce, aby były personalizowanie.  Istnieje bowiem możliwość wybicia na nich zarówno krótkich sentencji jak również osobistych danych, czy grupy krwi. Osoby, które chorują na jakieś przewlekłe choroby, umieszczają na nich informacje przydatne dla służb ratunkowych. Istnieje też możliwość wyrażenia na nich zgody na przeszczep organów w przypadku nieszczęśliwego wypadku. Jednak trzeba pamiętać, iż nie ekipa medyczna nie może sugerować się wyłącznie danymi znajdującymi się na śmiertelnikach.

Biżuteria męska

Słusznym wyborem w tym przypadku może okazać się wybicie numeru ICE. Jest to In Case of Emergency. Czyli nic innego jak numer kontaktowy do bliskich nam osób, z którymi w razie wypadku może kontaktować się służba medyczna. ICE to bardzo mądra inicjatywa, pozwala na szybką reakcję i dającą informacje dla najbliższych i tego, w jakim szpitalu dana osoba się znajduje. Jest to pomocne również z punktu widzenia medycznego, ponieważ ratownicy mogą w ten sposób zapytać o ewentualne alergie czy choroby u poszkodowanego. Numer ten zapisuje się również w telefonach i specjalnych kartach noszonych w portfelu, ale zazwyczaj mało osób o tym pamięta, a telefon może ulec uszkodzeniu. Nieśmiertelniki są jednak dość trwałe, łatwiej o nich pamiętać i znajdują się blisko nas.

Naszyjniki męskie i nieśmiertelniki są ulubioną formą biżuterii męskiej. Dzięki tym akcesoriom są w stanie unowocześnić i wyeksponować swój styl. Za ich pomocą pokazują swoje upodobania i zainteresowania. Między innymi gdy jest się miłośnikiem militariów.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii