more SAFETY and FUN
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Latarki czołowe LED

Nasze życie jest wielostronne i różnorodne, chcemy otworzyć sobie nowe horyzonty, podziwiać niezrównane piękno natury, bez lęku pomagać ludziom. Krótko mówiąc, cieszyć się wszystkimi aspektami życia. Czasami, aby cieszyć się możliwościami pełnego wypoczynku, konieczne jest użycie specjalnego sprzętu. Na przykład podczas wędrówki, w góry należy się zastanowić nad urządzeniami oświetleniowymi, które są bardzo potrzebne w ciemności. Na pewno niezbędna będzie latarka czołowa.
 

Latarki czołowe firmy Olight

 

Latarki czołowe firmy Olight to niezrównana, jakość i wspaniałe funkcje. Firma Olight produkuje niesamowitą różnorodność modeli. Każdy konsument znajdzie unikalny model, który spełnia określone wymagania.
 

Latarka czołowa Olight H2R

 

Latarka czołowa Olight H2R Nova to prawdziwie uniwersalna latarka: może być równie skutecznie wykorzystywana zarówno w turystyce, jak i w codziennym użytkowaniu. H2R ma mocną diodę Cree XH-P 50 LED, która zapewnia niesamowitą jasność 2000 lumenów. W Olight H2R, optyka TIR, znana wielu osobom, służy do tworzenia jednolitego i miękkiego oświetlenia. Ponadto latarka wyposażona jest w możliwość doładowania, co znacznie zwiększa jej wydajność.
 

Podobnie jak w przypadku większości zwykłych latarek Olight, nowy produkt ma na końcu magnes neodymowy, dzięki czemu można go przymocować do prawie każdej metalowej powierzchni. Wydajność latarki zapewnia bateria 18650 o pojemności 3000 mAh i żywotność baterii do 45 dni. Korpus tej lampy wykonany jest z wytrzymałego aluminium lotniczego o anodyzowanej powierzchni o maksymalnym stopniu i jest bardzo trwały. Wysoki stopień ochrony IPX8, chroni lampę przed upadkiem z wysokości 1,5 metra i pozostaje pod wodą do 2 metrów.
 

Latarka czołowa Olight H1

 

Latarka czołowa Olight H1-Nova to wysokiej, jakości kompaktowa latarka typu "G", wykonana na Cree XM-L2 LED. Latarka wyposażona jest w pasek i wyjmowany klips, który pozwala zmienić reflektor w EDC. Wydajność zapewnia bateria CR123A / 16340. Warto zauważyć, że H1-Nova jest najbardziej kompaktową latarką w porównaniu do kolegów z klasy pracującej na takiej baterii. Dzięki niewielkim rozmiarom i wadze latarka zapewnia doskonałą jasność centralnego punktu i przyjemne równomierne oświetlenie. Osiągnięto to dzięki optyce TIR, która również pozwoliła zmniejszyć rozmiar latarki, usuwając odbłyśnik z głowy. Latarka czołowa zawiera 5 trybów jasności (500, 180, 60, 15, 2 lm) i tryb SOS.
 

Latarka do biegania

Magnes neodymowy umieszczony jest na końcu latarki, dzięki czemu H1-Nova można zamontować na dowolnej metalowej powierzchni. Ponadto w latarce znajduje się funkcja pamięci poprzedniego trybu. Posiadając taki zestaw innowacji, latarka czołowa Olight H1-Nova z pewnością można nazwać jedną z najlepszych latarek wielofunkcyjnych.
 

Latarka czołowa Olight HS2

 

Innowacyjna latarka czołowa Olight HS2 to idealny wybór dla turystyki i aktywności na świeżym powietrzu. Model wyposażony jest jednocześnie w 2 diody LED o jasności 400 lumenów, które mogą zapewnić światło mijania lub drogowe. Konstrukcja latarki to połączenie 3 elementów: głowicy latarki, zewnętrznego akumulatora i uchwytu na głowę. Ponadto, dzięki połączeniu micro-USB, latarka czołowa może być podłączona do urządzenia Power-bank, co jest bardzo praktyczne w warunkach podróży. Latarkę można zdemontować z nasadki mocowanej na głowie i wykorzystać, jako camping lub zamontować na sprzęcie. Niewiarygodnie szerokie możliwości lampy Olight HS2 z pewnością docenią miłośnicy aktywności fizycznej i turystyki.
 

Latarki czołówki firmy Fenix

 

Latarki czołowe firmy Fenix są szeroko stosowane w turystyce, wspinaczce górskiej, aktywnej rekreacji i do celów zawodowych. Ich mocowanie odbywa się za pomocą regulowanych gumek do głowy użytkownika lub kasku. Ta funkcja tworzy szeroki zakres do użycia. Pozostawiając ręce właściciela wolne, latarka czołowa ma znaczną przewagę nad innymi urządzeniami oświetleniowymi.
 

Latarki czołowe produkowane przez Fenix są podzielone na dwie główne serie: HP i HL. Charakterystyczną cechą latarki HP jest lokalizacja zestawu baterii. Jest zdalna i podłączona do głowicy lampy za pomocą sznurka. Seria latarek czołowych Fenix HL jest bardziej kompaktowa, a pod względem jasności i trwałości nie ustępuje innym oprawom oświetleniowym. Ze względu na fakt, że wszystkie główne części, w tym bateria, znajdują się w jednym przypadku, takie latarki są z powodzeniem stosowane w najtrudniejszych warunkach.
 

Latarki czołowe serii HP są autonomiczne, odpowiednie do długotrwałej pracy w różnych warunkach. Ochrona przed wodą i pyłem zapewniona jest zgodnie ze standardem IPX-6. Latarki serii HL nie różnią się efektywnością od innych urządzeń oświetleniowych Fenix. Lekki kompaktowy futerał jest chroniony przed działaniem wody zgodnie ze standardem IPX-8, co oznacza, że dozwolone jest nawet nurkowanie półgodzinne na głębokość 2 metrów.
 

Wszystkie latarki czołowe Fenix mają wysoki stopień odporności na uszkodzenia zewnętrzne. Różne poziomy jasności mogą zmniejszyć zużycie energii i wydłużyć czas pracy baterii, a w nagłych przypadkach niektóre modele mają tryb sygnalizacji SOS. Nowoczesne i funkcjonalne oświetlenie Fenix stanie się nieodzownym pomocnikiem w każdej podróży.
 

Latarka czołowa Fenix HL26R

 

Latarka czołowa Fenix HL26R została zaprojektowana specjalnie do uprawiania sportów aktywnych, w tym do biegania. To w dużej mierze zdeterminowało jego techniczne cechy. W tym modelu działają trzy diody LED, z których każda jest zaprojektowana do pracy przez 50 tysięcy godzin. Centralna dioda zapewnia dobrze skupiony strumień światła, który oświetla przestrzeń o promieniu do 100 metrów. Pozwala na użycie 4 trybów oświetlenia od 450 lumenów do 30 lumenów.
 

Dla każdego z tych trybów, działa mechanizm pamięci intelektualnej latarki. Tryb najwyższy działa przez 1 minutę, po czym lampa automatycznie wyłącza go i przechodzi do następnego trybu jasności, aby dioda LED nie przegrzała się. Druga grupa trybów łączy w sobie dwa poziomy jasności i tryb sygnału SOS. Zarządzanie, pomimo dużej liczby dostępnych trybów, zostało wdrożone bardzo wygodnie. Wykorzystuje 2 przyciski: oddzielnie dla trybów niskiej i wysokiej wiązki. Ten model latarki zamocowany jest na czole za pomocą elastycznego pałąka z elementami odbijającymi światło. Latarka czołowa może przechylić się pionowo pod kątem 60 °, co pozwala wybrać optymalny kierunek światła. Model Fenix HL26R jest wodoszczelny zgodnie ze standardem IP-66.
 

Latarka turystyczna czołowa Fenix HL60R

 

Latarka czołowa Fenix HL60R ma główną diodę serii Cree XM-L2 T6, która wytwarza neutralne światło białe i dwie dodatkowe diody czerwone. Dzięki nim latarka może świecić w sześciu popularnych trybach, z których pięć pada na główną diodę. Maksymalna jasność tej latarki jest zadeklarowana na 950 lumenów. Jej wiązka jest dość szeroka, z dobrym promieniowym oświetleniem, a do odległości iluminuje obszar na 166 metrów. Do latarki dołączona jest bateria markowa z możliwością ładowania 2600 mAh.
 

Każdy tryb jasności jest przechowywany w pamięci latarki, więc po włączeniu tryb ostatnio używany jest natychmiast aktywowany. Obudowa latarki wykonana jest z aluminium, z warstwą twardego anodowania. Jest w pełni wodoodporna. Latarka czołowa może być obracana o 160 ° w systemie blokowania na elastycznych taśmach, dzięki czemu użytkownicy, według własnego uznania, dostosowują kierunek strumienia światła. Przycisk sterujący znajduje się na bocznym końcu lampy. Poza wymienionymi firmami produkującymi latarki czołowe w sklepie dostępne są takie produkty takich firm jak: Walther, Bushmen, Alpina Sport.

Każda oferowana przez nasz sklep latarka czołowa wykonana jest z najlepszych materiałów. Posiadamy bogaty wybór lamp czołówek, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania. Lampa rozświetli nam mrok podczas podróży do lasu, wyprawy w góry, czy trekingu lub biegania w nocy. Nasi pracownicy chętnie służą pomocą przy wyborze odpowiedniego modelu lampki. Stawiamy na dobry sprzęt oświetleniowy turystyczny i dogodne ceny. Serdecznie zapraszamy do poznania naszej aktualnej oferty. U nas czeka na Ciebie latarka czołowa z prawdziwego zdarzenia.
za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł