more SAFETY and FUN
wartość koszyka: 0 pln ; dostawa od 10 pln, do darmowej dostawy brakuje 300 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 pln, do darmowej dostawy brakuje 300 pln
do zapłaty: 0 pln
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
RABAT 5% odzieżstrzelectwooutdoorsurvivalobronaprezenty
EAN:4710933463372
kod:CO-039GR
Łuk bloczkowy Poe Lang Axis Titanium 30-70 LB
wyślij zapytanie
4.97 1 5 0
średnia ocena: 4.97
opinia klienta
Najwyższej jakości łuk bloczkowy, dzieki któremu jeszcze bardziej pokochałem ten sport :) Duże możliwości regulowania dzięki czemu z łuku korzystam zarówno ja jak i syn.
OCEŃ:
     

trwa wysyłanie opinii...

Łuk bloczkowy Poe Lang Axis Titanium 30-70 LB (CO-039GR)

profesjonalny łuk idealny dla doświadczonego strzelca

999 pln

produkt niedostępny

darmowa dostawa
opcja zamówień tel. 32 445-74-07 pn-pt 9-21:00 KOSZT DOSTAWY - PŁATNOŚĆ - ZWROT
dostępność: niedostępny
dostawa:
DARMOWA, cała EUROPA za 55 pln
producent:
zezwolenie :
nie jest wymagane
rodzina produktów :
CO-039GR
długość całkowita :
711 mm
waga produktu :
1390 g
naciąg cięciwy :
regulowany
majdan :
aluminium
ramiona :
włókno szklane + kompozyt
siła naciągu cięciwy :
30 lbs - 70 lbs
długość naciągu :
30''
typ łuku :
bloczkowy (dual cam)
Poe Lang Axis Titanium (CO-039GR) to bardzo profesjonalny łuk wykorzystujący najnowsze technologie. System przenoszenia i magazynowania maksymalnej energii na bloczkach pozwala na swobodne celowanie i pełną koncentrację strzelca aby oddać doskonały strzał.

Każdy element systemu strzelania jest tak skonstruowany aby jak najbardziej dopasować się do siły strzelca. Regulowane ramiona, bloczki, cięciwa to wszystko wpływa na komfort strzelca. Majdan wykonany jest z hartowanego aluminium natomiast ramiona to mieszanka odpowiednich kompozytów, których skład jest chroniony tajemnicą. Cała reszta elementów jeśli to konieczne wykonane jest z metalu lub twardych polimerów przekładając się na trwałość.

Łuk bloczkowy Axis Titanium (CO-039GR), przeznaczony jest dla szerokiego spektrum adeptów łucznictwa. Dzięki nadzwyczajnie szerokiej regulacji siły naciągu nadaje się dla młodzieży i kobiet (30-40 funtów) oraz dorosłych i wprawionych łuczników (40-70 funtów). Siłę naciągu reguluje się płynnie poprzez dokręcanie/odkręcanie śrub przytrzymujących ramiona łuku, jego długość (zależna od rozstawu ramion i wzrostu strzelca) poprzez ustawienie modułów na bloczkach zamocowanych na końcach ramion łuku. W pełni komfortowo mogą z łuku strzelać osoby już od około 125 cm do nawet 185 cm wzrostu! Łuk ten jest dedykowany przede wszystkim osobom młodym oraz o przeciętnej sile.

Dzięki swojej sile oraz osprzętowi łuku nadaje się zarówno do celów rekreacyjnych, jak i wyczynowych. Dzięki absolutnie przystępnej cenie zyskują Państwo możliwość nie tylko nawiązania przygody z łucznictwem, ale również rozwijania tej pasji w profesjonalny sposób.

Łuk może być użytkowany zarówno przez dorosłych, młodzież, jak i dzieci. Podobne możliwości dają tylko wiodące marki na rynku łuczniczym, często kilkukrotnie droższe od modelu Skull Rex. Dzięki temu łukowi zyskują Państwo porównywalną jakość za przystępną cenę. Główne zalety tego modelu to: trwałość, wytrzymałość, precyzja wykonania i precyzja strzelania, uniwersalność i kompleksowy osprzęt.

Regulacja i ustawianie łuku
Kolejną niezwykłą zaletą łuku bloczkowego Axis Titanium jest możliwość dokonywania regulacji i jego dostosowania do wymiarów i możliwości strzelca bez użycia profesjonalnej prasy. Długość naciągu jest bowiem regulowana ustawieniem modułów na obu bloczkach łuku. W celu regulacji siły naciągu należy równomiernie odkręcać lub dokręcać śruby mocujące ramiona. Sugerujemy regulację po 1/4-1/2 obrotu śruby. Prosimy postępować zgodnie z załączoną Instrukcją Użytkownika.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE

cała EUROPA
za 55 pln
e-RATY
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 300 pln