Drogi oddechowe - zagrożenia

W otaczającym nas środowisku jest wiele zagrożeń, które negatywnie oddziałują na ludzkie zdrowie. Nie wielu z pewnością ominęły informację o wszechobecnym smogu, czy też chorobach przenoszonych drogą kropelkową, takich jak grypa czy wirus COVID-19. Wirusy i patogeny roznoszone przez ludzi w czasie oddychania, kaszlu czy kichania, mogą powodować fatalne skutki. Czy można zmniejszyć zasięg rozprzestrzeniania? Oczywiście odpowiedź brzmi - TAK. Nie wyeliminujemy całkowicie zagrożenia, jednak możemy je ograniczyć, stosując środki ochrony osobistej.

Środki ochronny dróg oddechowych

Jednorazowe maski spotykaliśmy zazwyczaj w gabinetach lekarskich, stomatologicznych czy szpitalach. Obecnie jednak wraz z rosnącą świadomością zagrożeń, ludzie chętniej sięgają po maski ochronne. Korzystanie z nich powoduje u nich mniejszy niepokój i zmniejsza szansę na zachorowanie,
Wybór masek nie ogranicza się jedynie do powszechnie kojarzonych maseczek lekarskich, ale również do masek wielokrotnego użytku.

Maski ochronne - wybór masek wielorazowych

Maseczki bawełniane lub z mikrofibry zdobyły dużą popularność, nie tylko ze względu na ochronę drug oddechowych - są wysokiej jakości, estetyczne i pozwalają wyrazić siebie. Tak dokładnie - możemy manifestować swój charakter dzięki maskom, które posiadają oryginalne nadruki - choćby uśmiech znany z filmu "V jak vendetta" czy Jockera, lub nawiązujące do motywów zwierzęcych. Każdy odnajdzie maskę dla siebie w imię hasła "maski ochronne wirus niestraszny"

Jak chronić się przed smogiem?

Smog występuje stale lub okresowo, w miastach i mniejszych wioskach. Uszkadza on drogi oddechowe, powodując często nieodwracalne skutki. Warto się chronić używając antysmogowe maski.

Rodzaje masek antysmogowch

Oferta masek antysmogowych, które często zabezpieczają przeciw zakażeniu wirusem, jest szeroka. Znaleźć można półmaski przeciwpyłowe, maski neoprenowe w modnych wzorach, do biegania czy na rower. Istotnym jest fakt, że wyposażane zostają w filtry, które wychwytują szkodliwe pyły. 
Maski antysmogowe to niezastąpiona ochrona naszych płuc. Chroń swoje życie i drogi oddechowe - wybieraj maski ochronne wirus i antysmogowe!
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii