more SAFETY and FUN
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Maski przeciwpyłowe

(125 produktów)

Obecna sytuacja związana z rozwojem pandemii COVID-19 sprawiła, że mieszkańcy najbardziej narażonych krajów muszą zmagać się z całkowitą zmianą rzeczywistości, poprzez między innymi noszenie masek pyłowych. W naszym sklepie znajdziesz ich najlepsze warianty, które wyróżniają się wysoką jakością i zarazem także niską ceną. Oferujemy produkty bezpieczne, z wszelkimi atestami, w tym także modele pochodzące od firm z ugruntowaną pozycją na rynku, np. Pit Bull. Zamów już dziś w korzystnej cenie i chroń zdrowie zarówno swoje, jak i wszystkich osób dookoła. Zapewniamy błyskawiczną dostawę, niskie ceny zakupu oraz pomoc na każdym etapie współpracy. Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania – skontaktuj się z nami. Możesz to zrobić telefonicznie lub mailowo.


Z czego są wykonane maski ochronne przeciwpyłowe?


Producenci masek ochronnych przeciwpyłowych na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo noszącego oraz otoczenia. Tkanina może być bawełniana lub poliestrowa – obie są odpowiednie, gdyż skutecznie spełniają swoje zadania. Niektóre modele mogą mieć także dodatkowe warstwy pod spodem, które zwiększają ochronę i zarazem także wygodę, gdyż są miłe i przyjemne w dotyku. Wszystkie maski pyłowe są wielokrotnego użytku, tym samym można je użytkować wielokrotnie i prać w pralce w odpowiedniej temperaturze. Warto sprawdzić ulotkę i postępować wedle jej zaleceń, gdyż pranie maseczki w zbyt wysokiej temperaturze i w niewłaściwym programie może skrócić ich żywotność. Co ważne, maski przeciwpyłowe chronią przed smogiem, pyłem oraz różnego rodzaju zanieczyszczeniami stałymi, znajdującymi się w powietrzu.


Jak wyglądają dostępne maski antysmogowe?


W naszej ofercie znajdziesz setki różnych masek antysmogowych i antywirusowych, które z pewnością okażą się funkcjonalne i bezpieczne. Co ważne, oferujemy modele, które zdecydowanie różnią się między sobą także stylistyką. Wśród modeli minimalistycznych, np. czarnych, białych, szarych lub granatowych, znajdziesz także bardziej nietypowe warianty w kolorze żółtym, zielonym czy błękitnym lub z ciekawymi wzorami na ich powierzchni. Dla wielbicieli stylu militarnego proponujemy modele kamuflażowe w różnych odcieniach. Warto je wybrać na podstawie swoich prywatnych upodobań i ulubionego wzoru, np. pustynnego w odcieniu beżowo-brązowym lub zimowego w kolorze czarno-białym. Zamów już dziś! Oferujemy najlepsze warunki i największy wybór. Dysponujemy bezpiecznym systemem płatności oraz pełnym zaangażowaniem wszystkich naszych pracowników.

za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł