more SAFETY and FUN
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Nieśmiertelniki Wojskowe Srebrne - Helikon, BCB, Mil Tec - z usługą wybicia, z grawerem

(4 produkty)

Nieśmiertelniki srebrne i złote z opcją wybicia, graweru

Nieśmiertelniki znane głównie jako akcesoria militarne, w przeciągu ostatnich lat zaczęły stawać się coraz bardziej popularnym dodatkiem do naszego codziennego ubioru. Ich prostota, a także historia mogą odzwierciedlać nasze podejście do życia, charakter, a także wyznawane poglądy. Biorąc pod uwagę ich początkowy funkcjonalny charakter wielu klientów pragnie umieścić na blaszce nieśmiertelnika określone dane. Toteż wraz z popularnością nieśmiertelnika jako elementu ozdobnego, równolegle możemy zaobserwować wzrost zainteresowania opcją grawera na takiej ozdobie.

 

Nieśmiertelnik wojskowy - jak i z czego są wykonane?

Oryginalne nieśmiertelniki, jak i łańcuszki im towarzyszące powinny być wykonane ze stali nierdzewnej wysokiej jakości - w naszym sklepie znajdą Państwo jedynie produkty charakteryzujące się najwyższą solidnością wykonania oraz ich wytrzymałością. Dzięki wykorzystaniu najbardziej skutecznych materiałów (nieśmiertelniki ze stali nierdzewnej, stali chirurgicznej) i profesjonalnemu wytworzeniu nieśmiertelnik będzie mógł służyć nam przez długie lata oraz nie będzie możliwe jego zardzewienie, odkształcenie czy odbarwienie. Wszelkie podróbki, które stworzone są na bazie aluminium nie zapewnią takiej ochrony.

 

Nieśmiertelnik z grawerem, z wybiciem

Jednakże decydując się na wybór nieśmiertelnika i określając jego wielkość zazwyczaj pragniemy umieścić na nim daną sentencję czy informacje na nasz temat - mamy możliwośc umieszczenia dowolnego tekstu. Jednym z najpopularniejszych wyborów jest umieszczenie na nim - na wzór jego wojskowego przeznaczenia - prywatnych danych na temat noszącego, to jest: imię i nazwisko, grupy krwi czy adresu zamieszkania. Umieszczenie takich danych jest niezwykle korzystnym i wartościowym działaniem, bowiem w sytuacji, gdy będziemy mieli wypadek, czy po prostu zgubimy nasz nieśmiertelnik, takie dane osobowe pozwolą na szybkie znalezienie nas.

 

Natomiast grupa krwi sprawdzi się w przypadku ewentualnego zagrożenia naszego życia. Poza szczegółowymi danymi równie często i chętnie umieszczane są takie rzeczy jak: różnorakie sentencje (motywujące do działania lub przedstawiające nasz punkt widzenia), data urodzenia (nasza lub osób nam bliskich), inicjały, cytaty, informacje na temat chorób nas dotyczących, np. cukrzycy, padaczki (w takich przypadkach nieśmiertelnik często zastępuje specjalne bransoletki z danymi na ten temat). Czas realizacji zazwyczaj jest bardzo szybki.

 

Nieśmiertelnik srebrny? Złoty? Z dodatkiem gumy?

W przypadku wyboru nieśmiertelnika (czy to wojskowego czy nieśmiertelniki us army) ważny jest Twój gust. W naszej ofercie znajdziesz nieśmiertelnik srebrny jak i wersje z dodatkiem gumy oraz nieśmiertelniki złote. Oba rozwiązania mają swoje wady i zalety, a wybór jest bardzo subiektywny. Nasze blaszki cieszą się popularnością zarówno w jednym jak i drugim przypadku. Bez względu na to czy jest to nieśmiertelnik z grawerem posiadający własny tekst czy jest to bardziej standardowa wersja. Jeden i drugi typ wykonany jest bardzo solidnie i trwale, a produkty dostępne są od ręki.

 

Dlaczego warto zdecydować się na nasze wojskowe nieśmiertelniki?

Nieśmiertelniki posiadają długą i szlachetną historię - mimo tego, iż nadal stosowane są w militariach, zdążyły przeniknąć również do strefy publicznej. Noszący je często wzorują się na ich oryginalnym celu przeznaczenia i umieszczają dane na swój temat. Nasz sklep wojskowy oferuje przede wszystkim materiały najwyższej jakości wyprodukowane przez przedsiębiorstwa profesjonalnie się tym zajmujące. Poza tym, nasza oferta przedstawia tylko oryginalne produkty, co przekłada się na długotrwały użytek z takiego nieśmiertelnika oraz możliwość dokładnego i precyzyjnego wygrawerowania informacji, które pragniemy, aby się na nim znalazły.

 

Najwyższa jakość stali (stal szlachetna, chirurgiczna) spowoduje również, iż nieśmiertelnik wojskowy nie zostaje uszkodzony mechaniczne podczas grawerowania i zachowa swój początkowy stan. Same nieśmiertelniki są dobrym pomysłem na oryginalny prezent dla bliskiej nam osoby, czy też indywidualny zakup w formie wizualnej, ale i funkcjonalnej ozdoby.

 

Nieśmiertelniki wojskowe jako pomysł na prezent?

W ostatnim czasie obserwujemy wzrost zainteresowania nieśmiertelnikami wojskowymi. Każda osoba, która lubi militaria lub gadżety wojskowe na pewno ucieszy się z prezentu jakim będzie nieśmiertelnik srebrny lub złoty z własnym tekstem, sentencją czy danymi solenizanta. Ta z pozoru prosta blaszka będzie wielkim powodem do radości! Można skompletować fajny zestaw prezentowy, składający się np. z nieśmiertelnika i dodatkowych gadżetów i akcesoriów militarno wojskowych - to pamiątki nie tylko dla żółnierza czy wielkiego fana militariów, ale również dla każdego chłopaka, ojca czy męża. Tego typu produkty to specyficzna biżuteria, która na pewno wielu mężczyznom przypadnie do gustu.

za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł