more SAFETY and FUN
wartość koszyka: 0 pln ; dostawa od 10 pln, do darmowej dostawy brakuje 100 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
kod promocyjny
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 pln, do darmowej dostawy brakuje 100 pln
do zapłaty: 0 pln
kod promocyjny
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Nieśmiertelniki militarne

Nieśmiertelniki znane głównie jako akcesoria militarne, w przeciągu ostatnich lat zaczęły stawać się coraz bardziej popularnym dodatkiem do naszego codziennego ubioru. Ich prostota, a także historia mogą odzwierciedlać nasze podejście do życia, charakter, a także wyznawane poglądy. Biorąc pod uwagę ich początkowy funkcjonalny charakter wielu klientów pragnie umieścić na blaszce nieśmiertelnika określone dane. Toteż wraz z popularnością nieśmiertelnika jako elementu ozdobnego, równolegle możemy zaobserwować wzrost zainteresowania opcją grawera na takiej ozdobie.

Co można umieścić na nieśmiertelniku?

Oryginalne nieśmiertelniki, jak i łańcuszki im towarzyszące powinny być wykonane ze stali nierdzewnej wysokiej jakości - w naszym sklepie znajdą Państwo jedynie produkty charakteryzujące się najwyższą solidnością wykonania oraz ich wytrzymałością. Dzięki wykorzystaniu najbardziej skutecznych materiałów i profesjonalnemu wytworzeniu nieśmiertelnik będzie mógł służyć nam przez długie lata oraz nie będzie możliwe jego zardzewienie, odkształcenie czy odbarwienie. Wszelkie podróbki, które stworzone są na bazie aluminium nie zapewnią takiej ochrony. Jednakże decydując się na wybór nieśmiertelnika i określając jego wielkość zazwyczaj pragniemy umieścić na nim daną sentencję czy informacje na nasz temat. Jednym z najpopularniejszych wyborów jest umieszczenie na nim - na wzór jego militarnego przeznaczenia - prywatnych danych na temat noszącego, to jest: imienia i nazwiska, grupy krwi czy adresu zamieszkania. Umieszczenie takich danych jest niezwykle korzystnym i wartościowym działaniem, bowiem w sytuacji, gdy będziemy mieli wypadek, czy po prostu zgubimy nasz nieśmiertelnik, takie dane osobowe pozwolą na szybkie znalezienie nas. Natomiast grupa krwi sprawdzi się w przypadku ewentualnego zagrożenia naszego życia. Poza szczegółowymi danymi równie często i chętnie umieszczane są takie rzeczy jak: różnorakie sentencje (motywujące do działania lub przedstawiające nasz punkt widzenia), data urodzenia (nasza lub osób nam bliskich), inicjały, cytaty, informacje na temat chorób nas dotyczących, np. cukrzycy, padaczki (w takich przypadkach nieśmiertelnik często zastępuje specjalne bransoletki z danymi na ten temat)

Dlaczego warto zdecydować się na nasze nieśmiertelniki?

Nieśmiertelniki posiadają długą i szlachetną historię - mimo tego, iż nadal stosowane są w militariach, zdążyły przeniknąć również do strefy publicznej. Noszący je często wzorują się na ich oryginalnym celu przeznaczenia i umieszczają dane na swój temat. Nasz sklep oferuje przede wszystkim materiały najwyższej jakości wyprodukowane przez przedsiębiorstwa profesjonalnie się tym zajmujące. Poza tym, nasza oferta przedstawia tylko oryginalne produkty, co przekłada się na długotrwały użytek z takiego nieśmiertelnika oraz możliwość dokładnego i precyzyjnego wygrawerowania informacji, które pragniemy, aby się na nim znalazły. Najwyższa jakość metalu spowoduje również, iż nieśmiertelnik nie zostaje uszkodzony mechaniczne podczas grawerowania i zachowa swój początkowy stan. Same nieśmiertelniki są dobrym pomysłem na oryginalny prezent dla bliskiej nam osoby, czy też indywidualny zakup w formie wizualnej, ale i funkcjonalnej ozdoby.