Wszyscy lubią otrzymywać prezenty, choć dla niektórych największa przyjemność wynika z obdarowywania, a żeby prezent był trafiony i wyjątkowy trzeba się nieraz porządnie zastanowić i naszukać. Jeżeli zastanawiasz się jaki wybrać prezent dla mężczyzny z okazji urodzin lub innego jubileuszu, czy też chcesz podarować coś bez okazji to w tym artykule znajdziesz kilka najczęściej wybieranych artykułów. Wszystkie proponowane niżej produkty są obecnie dostępne w naszym sklepie Zbrojownia.

Lornetka

Wśród miłośników obserwacji krajobrazu, ale również u tych którzy potrzebują ją do celów taktycznych lornetka z pewnością wywoła zachwyt. Jest to przedmiot, który nawet osoba niewprawiona w obsługę sprzętu survivalowego będzie w stanie bez problemu użytkować i cieszyć się możliwością przybliżenia obrazu. Najbardziej popularna jest lornetka 10x50, to taka której średnica obiektywu wynosi 50mm, a zakres powiększenia 10. Oczywiście dostępnych jest również kilka innych wariantów, na przykład o średnicy 70mm i powiększeniem 5, lub nawet 15, lecz ze względu na praktyczność najczęściej jednak wybierana jest lornetka 10x50. Najczęściej wybierana jest firma Delta, oferująca zarówno budżetowe propozycje jak Lornetka Delta Optical Voyager II  i te bardziej ekskluzywne jak Lornetka Delta Optical Titanium HD.

Nóż taktyczny       

Dla osób przezornych idealnym podarunkiem okaże się nóż składany. Największą popularnością w naszym sklepie cieszy się nóż Gerber, a osoba zainteresowana tym produktem z pewnością zna noże Gerber Bear Grylls, niestety musimy Was zmartwić, gdyż nie są już one dostępne, ale równie dobrą jakość i funkcjonalność można znaleźć w  innych produktach tej marki. Równie często wybierane są noże składane Haller, a nierzadko klienci również decydują się na pamiątkowy grawerunek na ostrzu noża, który będzie budził sentyment przy każdym uciętym trzonie grzybka.

Scyzoryk wielofunkcyjny

Scyzoryk szwajcarski to prezent który nigdy nie wychodzi z mody, ich funkcjonalność i dizajn podobają się mężczyznom, ale również kobietom. Scyzoryki Victorinox ze względu na ilość propozycji  są najczęściej wybierane. Scyzoryk wielofunkcyjny znajdzie zastosowanie w warunkach outdoorowych, ale również przyda się do otwierania wina oraz aby przypiłować paznokcie. Nie przesadzając scyzoryk przyda się do wszystkiego, a jeżeli zdecydujesz się na scyzoryk Victorinox z pewnością znajdziesz odpowiedni wzór.

 

Smartwatch Garmin

No niedawna alternatywą dla szwajcarskiego scyzoryka był szwajcarski zegarek, jednakże czasy się zmieniły i obecnie zwykły zegarek co raz częściej zastępowany jest smartwatchem. Spośród wielu różnych propozycji zegarek Garmin wyróżnia się funkcjami taktycznymi i dokładnymi czajnikami pomiarowymi. Smartwatche Garmin przede wszystkim przystosowane są do uprawiania sportu w pomieszczeniu, jak i outdoorowego.  Spośród wielu kolekcji takich jak Forerunner, Fenix i Instinct, na pewno znajdzie się ta idealna.

Zapalniczka Zippo

Ponadczasowa zapalniczka napełniana benzyną, która wykonana jest ze stali oraz posiada wieczystą gwarancję, to doskonały prezent dla palacza jak i osoby która uwielbia świece. Dodatkowo wygląd zapalniczki umożliwia umiejscowienie grawerunku o dowolnej treści, który z pewnością zagrzeje serce przy każdym użyciu. Popularność firmy doprowadziła do powstania tysięcy wzorów, nierzadko z ozdobą 3D lub interesującą grafiką. Najczęściej jednak wybierana jest Zapalniczka ZIPPO polerowany chrom, której uniwersalny wygląd będzie odpowiadał każdemu użytkownikowi.

Okulary przeciwsłoneczne z ochroną przed promieniowaniem UV

Osoby, mniej zainteresowane outdoorem i survivalem z pewnością ucieszą się z odzieży lub dodatków, a jeżeli już ostatnio sprezentowane zostały skarpetki to tym razem warto rozważyć drugi koniec. Okulary Pitbull zapewniają 100% ochrony przed promieniowaniem UV oraz eliminują 99% odblasków świetlnych, są przejrzyste i zapewniają duży komfort widzenia. UV400 blokuje 3 zakresy promieniowania ultrafioletowego UVA, UVB i UVC, a kategoria przepuszczalności 3 o stopniu przyciemnienia (8%-18%) chroni przed intensywnością światła słonecznego.  Pitbull West Coast to firma często wybierana przez naszych klientów, cechuje ją wysoka jakość i modny wygląd.

Kurtka męska       

Firma Pitbull bez przerwy poszerza swoją ofertę o nowe produkty, które mają na celu zaspokoić wymagania każdej osoby. Kurtka Pitbull to kolejna propozycja która bez wątpienia wywoła uśmiech na twarzy miłośnika modnej odzieży. W ofercie naszego sklepu posiadamy kurtki przejściowe z kapturem i bez oraz zimowe parki i pilotki z kapturem lub bez. W aktualnej sytuacji gospodarczej prezent w postaci wysokiej jakości kurtki zimowej, może spowodować większe zadowolenie osoby obdarowanej niż cokolwiek innego.

Wybór prezentu nie musi być trudny, jeżeli propozycje przedstawione w artykule nie zaspokoiły wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, chętnie pomożemy w wyborze.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii