Kurtki wiosenne Pit Bull Centurion

Si vis pacem, para bellum - („Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny”). To właśnie ta sentencja autorstwa Publiusza Flawiusza Wegecjusza, rzymskiego  historyka żyjącego w IV wieku n.e, stała się motywem przewodnim nowej kurtki marki Pitbull z kolekcji wiosennej na 2020 rok. Pamiętasz filmy o wojnie w Wietnamie? „Czas Apokalipsy”, „Pluton”, „Full Metal Jacket” ? Pewnie nie zwróciłeś uwagi na żołnierskie naszywki na ich kurtkach. To właśnie w nawiązaniu do naszywek z tamtych lat Pitbull zaprojektował patcha, który znajduje się na rękawie tego modelu kurtki. Czaszka w hełmie U.S Marines na tle skrzyżowanych dwóch karabinach M16 okalana ponadczasową łacińską sentencją.

Kurtka Pit Bull Centurion - oliwkowa, czarna

Centurion to solidnie wykonana kurtka w stylu casual. Wykonana z materiału, który idealnie chroni przed deszczem, wiatrem i innymi niepożądanymi warunkami atmosferycznymi. W końcu mamy klasyczne przedwiośnie. Elastyczne ściągacze i mankiety polepszają wygodę i pomagają w utrzymywaniu temperatury. Wysoka stójka stworzona została z myślą o tych, którzy nie cierpią noszenia szalików wczesną wiosną. W marcu miejsce szalika jest w szafie.

Moda casual = wygoda w sytuacjach codziennych, jak i nieprzewidzianych. Wychodzisz na mecz z kolegami? Planujesz nocny wypad na miasto? Kulturalne kino z dziewczyną? Wizyta u babci? Centurion doda Ci typowej dla rzymskich dowódców pewności siebie i szyku.

Kurtki przejściowe Pit Bull Centurion znajdziesz tutaj:

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii