more SAFETY and FUN
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Nowość! Nadruk na maskach ochronnych - nowa usługa w naszej ofercie

ZUPEŁNA NOWOŚĆ!
Specjalnie z myślą o firmach, które zaopatrują swoich pracowników w maski ochronne wprowadziliśmy nową nową usługę:
nadruk loga firmy na masce ochronnejDzięki umieszczonej grafice na maseczce staje się ona swoistą formą reklamy. Logo przedsiębiorstwa pozwala na szybką identyfikację pracowników firmy w sytuacji kiedy w jednym zakładzie pracuje więcej niż jedna spółka. Nadruk na masce ochronnej pozwala nanieść praktycznie każdą grafikę. Nie ma znaczenia jej rozmiar ani miejsce gdzie zostanie naniesiona. Możemy umieścić na powierzchni maski logotyp lub napis - dla nas to nie ma znaczenia.

Przykładowe wizualizacje maski ochronnej z nadrukiem:


Nadruki wykonywane są na bawełnianej masce ochronnej. Maska wykonana jest w 100% w Polsce przez co mamy pewność jakości tego produktu. to dwuwarstwowa maseczka na twarz, bawełniana z wygodnego, oddychającego materiału wysokiej jakości. Dzięki temu, że produkt został wykonany z bawełny jest wielokrotnego użytku - nadaje się do prania w normalnych warunkach. Maska została wyposażona w elastyczną tasiemkę służącą do zamocowania jej na uszach, dzięki czemu będzie idealnie przylegać oraz pasować do każdej twarzy.

Taka maska ochronna z nadrukiem to świetny produkt, który sprawdzi się w firmach gdzie pracownicy wykonują swoją pracę w terenie, m.in. specjaliści na wszelkiego typu budowach lub przedsiębiorstwach produkcyjnych. Doskonale sprawdzają się wśród pracowników szkół, organizacji pozarządowych. Polecamy te maski szczególnie w instytucjach gdzie zdrowie zdrowie pracowników i ich bezpieczeństwo nie jest obojętne pracodawcom. 


ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?
Jeżeli spodobał Ci się pomysł albo szukałeś firmy, która wykona takie coś dla Twojego przedsiębiorstwa to zachęcamy do kontaktu.