Magnum Grace II to składany nóż, obok którego nie można przejść obojętnie, dzięki kunsztownym zdobieniom i lekkiej, finezyjnej linii.
Magnum Grace II
to przedstawiciel budżetowej linii noży Boker, charakteryzującej się przystępną ceną, wysoką jakością materiałów i wykończenia.
Głownia typu
clip-point została wykonana z nierdzewnej stali 440, bardzo dobrze sprawdzającej się w nożach codziennego użytku, dzięki długiemu utrzymywaniu ostrości roboczej oraz prostemu ostrzeniu.
Ostrze noża Grace II rozkładana jest w klasycznym stylu, przy użyciu wycięcia na paznokieć w głowni noża.W nożu Magnum Grace II
zastosowano sprawdzoną blokadę back-lock.
Największe wrażenie wywołuje jednak wykonana z dużym smakiem rękojeść, ozdobiona finezyjnymi trawieniami oraz
wstawkami z wyselekcjonowanego drewna.
Wraz z nożem otrzymujemy efektowną, metalową puszkę, dzięki której nóż idealnie nadaje się na prezent.
Magnum Grace II to efektowne narzędzie,które z powodzeniem może pełnić rolę męskiej biżuterii.
Ostrzeżenia i bezpieczeństwo: Posiada oznaczenie zgodności z normami UE. Wszelkie pytania dotyczące bezpieczeństwa należy kierować do producenta lub osoby odpowiedzialnej.
Producent | Podmiot odpowiedzialny:
Böker Manufaktur GmbH, Bökerstraße 1, 42349 Wuppertal, kraj: Niemcy, e-mail: info@boker.de
Twoja opinia może być pierwsza.