more SAFETY and FUN
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Taktyczne ochraniacze na łokcie

 

Dla aktywnych gier takich jak paintball, ASG, airsoft i inne lepiej jest wyposażyć się w dodatkowy sprzęt. Aby chronić łokcie, wielu poleca kupowanie ochraniaczy na łokcie, pomogą chronić staw łokciowy podczas upadku lub uderzenia. Nieprzemyślane wyprawy na gry taktyczne bez odpowiedniego sprzętu może skończyć się rozległymi urazami, które trudno poddają się leczeniu. Połączenie przyjemnej zabawy z poczuciem bezpieczeństwa przyniesie oczekiwane korzyści w postaci radości ze wspólnej gry ze znajomymi i braku odczuwania dyskomfortu bólowego.
 

Nałokietniki - ważne funkcje i odmiany

 

Taktyczne nałokietniki na łokcie mają twardą zewnętrzną osłonę i miękkie wkładki. Jednocześnie wyróżniają się łatwością użytkowania i wygodą, dlatego nie utrudniają ruchów podczas biegania lub podejmowania jakichkolwiek aktywnych działań. W celu dodatkowego maskowania można wybrać ochraniacze na łokciach o kolorze ochronnym (kamuflażu). Ochraniacze na nasze łokcie zabezpieczone są sztywnymi lub elastycznymi paskami, których rozmiar można regulować w zależności od grubości ramienia. Ponieważ sprzęt jest ciasny, można nawet nie odczuwać dyskomfortu podczas kontaktu z ciałami stałymi, na przykład umieszczając łokieć na kamieniu w celu celowania. Jak widać, ten sprzęt taktyczny może być przydatny przy różnego rodzaju czynności wykonywanych w terenie, podczas uprawiania paintball czy ASG.
 

Ochraniacz na łokcie są następujących typów

 

- Ochrona dłoni od przedramienia do ręki;
- Zmniejszona, pokrywająca tylko sam staw łokciowy;
- Według rodzaju konstrukcji należy przypisać model z powłoką hydrofobową;

Ochroń łokcie - dobre i sprawdzone ochraniacze militarne

Uprawiając sporty ekstremalne i uczestnicząc w grach terenowych nie można zaniedbywać ochrony swojego ciała i wystawiać się na możliwość odniesienia kontuzji. Bardzo ważne jest zabezpieczenie stawu łokciowego, ponieważ uraz może spowodować odczuwanie dolegliwości i dyskomfortu przez wiele lat. Całkowite wyleczenie uszkodzonego stawu łokciowego czasami okazuje się niemożliwe. Tak więc nie można podejmować ryzykownych działań bez odpowiedniego wsparcia swoich stawów.
 

Bezpieczne ASG w ochraniaczu na łokcie

Dlatego podejmując wyprawę na przykład na bitwy ASG należy wyposażyć się w dobrej, jakości ochraniacze, które obecnie pozwalają na swobodny zakres ruchów. Materiały używane do produkcji tego sprzętu taktycznego pozwalają skórze oddychać, dlatego mogą być bezpiecznie użytkowane przez długi czas w każdych warunkach atmosferycznych i o każdej porze roku. Design wielu modeli renomowanych firm zajmujących się produkcją sprzętu taktycznego zadowala gusta miłośników militarnych gier terenowych. Łatwość ich obsługi jest dodatkowym atutem, przemawiającym za zakupem takiej skutecznej ochrony łokci.
 

Gdzie są używane ochraniacze?

 

Nałokietniki stosowane są nie tylko w grach militarnych: paintballu czy airsoft. Są one włączone do stroju żołnierzy wielu armii świata i pracowników sił specjalnych. Nałokietniki są potrzebne w każdym aktywnym sporcie, w którym istnieje ryzyko kontuzji: jazda na rowerze, wspinaczka, skoki spadochronowe itp. Ochraniacze chroniące łokcie są przymocowane do odzieży taktycznej. Są lekkie, dobrze wygięte, chronią łokcie przed urazami. Wprost idealne do uprawiania sportów, gier taktycznych, zajęć na świeżym powietrzu i służby wojskowej.
 

Dla kogo ochraniacze na nasze łokcie?

Miłośnicy gier taktycznych nie mogą obejść się bez wysokiej, jakości sprzętu, w tym ochraniaczy na łokcie, które odgrywają zasadniczą rolę dla bezpieczeństwa ich użytkownika. Zadaniem tych elementów taktycznych jest ochrona statywów łokciowych przed wszelkiego rodzaju obrażeniami, które często towarzyszą wojownikom podczas dynamicznych bitew. Ten rodzaj ochrony na łokcie produkowany przez znane firmy jak Helikon i Ultimate Tactical i dzięki czemu będą służyć przez wiele lat. Firmy mają bogate doświadczenie w produkcji odzieży militarnej oraz sprzętu ochronnego. Przed przystąpieniem do realizacji swoich projektów przeprowadzają konsultację ze specjalistami w danej dziedzinie sportowej. Dlatego znani i renomowani producenci są gwarantem wysokiej jakości ochraniaczy na łokcie.
 

Ochroń swoje łokcie - Nałokietniki militarne

Aby nie odwracać uwagi od zadania, ochrona łokci przed uderzeniami powinna być niezawodna, łatwa, oddychająca i elastyczna. Ochraniacze powinny być w całości wykonane z dobrej, jakości materiału dopasowanego do anatomii ludzkich łokci. Najczęściej są one specjalnie zaprojektowane dla wojska, gdzie istnieją bardzo wysokie wymagania dotyczące sprzętu. Taki sprzęt ma niski profil, jest lekki i absolutnie nie przeszkadza podczas wykonywania różnych czynności. Dzięki elastycznym elementom konstrukcyjnym ochrona nie generuje hałasu podczas użytkowania.
 

Ochraniacze na łokcie firmy Helikon

 

Alta FLEX Elbow Protectors – AltaGRIP. Ochraniacze firmy Helikon to biomechaniczny design wyprodukowane z wykorzystaniem materiału Cordura i nylon. Ten model posiada regulowany rozmiar, szerokie taśmy do mocowania. Ich zakładanie i zdejmowanie jest proste dzięki systemowi montażu Altagrip. Ochraniacze wyposażone są w układ zabezpieczający wiązania taśmy mocującej Alta Strapkeeper, ponadto posiadają antypoślizgową gumową podkładkę, która utrzymuje łokcie we właściwym miejscu. Nałokietniki Alta Flex Elbow Protectors – Altagrip wyposażone są w wygodną wyściółkę z pianki neoprenowej. Ten model można bezpiecznie używać w różnych warunkach.
 

Altacontour Elbow a-tacs au

 

Ochraniacze łokcie firmy Helikon tak samo jak poprzedni model zostały wykonane z materiału Cordura i nylon. Użytkując ten model podczas gier taktycznych każdy odczuwa komfort bez obawy na odniesienie urazu łokcia. Ochraniacze można stosować w różnych warunkach i podczas różnego rodzaju aktywności sportowej w otwartym terenie. Ze względu na uniwersalny rozmiar ochraniacze może nosić każda osoba bez względu na wagę i wzrost. Model posiada wygodne mocowanie za pomocą dwóch taśm i nie ma żadnego problemu podczas ich obsługi a to dzięki specjalnemu systemowi Altagrip.
 

Ochraniacze na łokcie firmy Ultimate Tactical

 

Nałokietniki stały się nieodzownym elementem wyposażenia każdego fana gier taktycznych. Dzięki używaniu takiego sprzętu każdy zawodnik może czuć się bezpiecznie i nie myśleć o możliwości odniesienia kontuzji, skupiając całą uwagę na grze. Ewentualne urazy, stłuczenia nie mają miejsca, jeżeli na łokcie będą założone ochraniacze Ultimate Tactical Future.
 

Zadbaj o bezpieczeństwo - ochroń łokcie stosując ochraniacze

Ochraniacz na łokcie tej firmy zostały wyprodukowane przy zastosowaniu takich materiałów jak: nylon i tworzywo sztuczne. Skorupy przytwierdzone są za pomocą nitów, natomiast ochraniacz na łokcie posiada elastyczne pasy nośne z rzepami. Taki sposób regulacji daje użytkownikowi możliwość szybkiego zakładania i zdejmowania tego modelu.
za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł