Odzież i niezbędne ubrania do MMA i sztuk walki

MMA (ang. Mixed Martial Arts - mieszane sztuki walki) to sport, którego popularność zawdzięczamy telewizji i internetowi. MMA stanowi naturalną ewolucję gustu Polaków, którzy znudzili się wrestlingiem oraz chcą urozmaicenia dla boksu. Niezwykle silna liga polskiego MMA to także rzecz działająca niewątpliwie na wyobraźnię każdego zainteresowanego. Gwiazdy tego sportu sa świetnie rozpoznawalne na ulicach, a ich linie odzieżowe i sygnowane linie w popularnych sieciach odzieżowych wyprzedają się na pniu.

Warto więc podczas ćwiczeń MMA i sztuk walki zwracać uwagę na nasz ubiór - oprócz oczywistych walorów estetycznych, niesie on ze sobą także zalety natury praktycznej - jest nią świetne dopasowanie do ciała, co przejawia się w przewadze na polu bitwy - walczymy bowiem już nie z ograniczeniami naszego sprzętu, lecz tylko i wyłącznie z naszych sparingowym partnerem lub przeciwnikiem.

Odzież, ubrania MMA i do sztuk walki pit bull

Odzież, ubrania MMA i do sztuk walki pit bull stanowią podstawę podczas ćwiczeń na hali czy otwartej przestrzeni. Rashguard dziecięcy Little PB to przykład jednego z najchętniej wybieranych produktów. Przylega on do ciała niczym druga skóra, doskonale odprowadzając pot. Taka zaleta jest podstawą dobrze przeprowadzonego sparingu lub walki o punkty, przyczyniając się do przyspieszenia naszego awansu na drabince tych niezwykle wymagających sportów walki.

Rashguardy, oprócz świetnego gospodarowania przestrzenią odprowadzającą pot, są bardzo przyjazne naszemu ciału - płaskie, cienkie szwy nie podrażniają skóry, co również stanowi istotną przewagę. Szybkoschnący materiał to podstawa podczas każdego sportu, zaś ten zastosowany w produkcie Pit Bull jest klasą samą w sobie, udowadniając, że PIT BULL WEST COAST jest firmą, której warto zawierzyć nasze zdrowie i karierę.

Leginsy termoaktywne firmy Pit Bull West Coast

Odzież i ubrania MMA wyróżniają się na tle tradycyjnych odpowiedników niesłychanie wysoką jakością wykonania - jest to najwyższej klasy produkt, którego producent - firma Pit Bull West Coast z Kalifornii - zaopatruje swoimi produktami całą śmietankę świata MMA i sztuk walki. Bycie w tak renomowanym gronie zobowiązuje do utrzymywania najwyższej jakości, czego przejawem są coroczne wyróżnienia i nagrody dla tej firmy.

Pit Bull Compression Pro Plus to termoaktywne legginsy składające się w 80 procentach z nylonu, a w 20 z materiału o nazwie spandex, co umożliwia osiągnięcie niewyobrażalnych jeszcze kilka lat temu rezultatów w kategorii wygody noszenia oraz zaawansowania technologicznego. Warto inwestować w jakość, ponieważ wydatki poniesione na tak dobre i udane produkty zwrócą się w zupełności po paru latach udanych ćwiczeń, w formie medali i wysokich wygranych na zawodach MMA i sztuk walki.

Ubrania sportowe Pit Bull

Materiał poddawany jest procesowi wstrzymującemu rozwój bakterii, dzięki czemu swobodnie możemy z nich korzystać nawet podczas najcięższych starć. Włókna poliamidowe z dodatkiem elastycznej przędzy stanowią o kunszcie wykonania tych technicznych spodni, zaś tkaninę wyróżnia system 4-way stretch, dzięki czemu można swobodnie i bez przeszkód korzystać z nich nawet podczas niezwykle wymagających sesji - rozciągliwość tego typu spodni jest absolutnie niepowtarzalna.

Dzięki tak wyrafinowanym smaczkom technologicznym już nie musimy martwić się o przegrzanie podczas ciepłych dni, ani o zbytnie zimno w trakcie zimowych poranków. Dopasowanie do ciała przywodzi na myśl drugą skórę i w istocie tak mówi o nich również ich producent - firma Pit Bull West Coast, renomowany wytwórca odzieży do MMA i innych sztuk walki.

Koszulki Pit Bull West Coast - wyróżnij się z klasą

Koszulki Pit Bull West Coast wykonane są w 100 procentach z wysokogatunkowej bawełny, dzięki czemu już nie musisz martwić się o przegrzanie podczas spaceru czy biegu. Nadruk wykonany w procesie technologicznym przywodzącym na myśl technologie kosmiczne jest bardzo trwały, zaś jego powierzchnia obejmuje całe plecy - idealnie na pokazanie się na ulicy!

Warto zainwestować w jakość, ponieważ koszulki te są w stanie bezproblemowo wytrzymać długie lata w nietkniętym stanie, prezentując się w idealnym stanie przez cały czas noszenia. Materiałowa naszywka informująca nas o producencie - firmie Pit Bull West Coast - gwarantuje pełną autentyczność produktu oraz pewność, że wspierasz najlepszych. Większość teamów MMA zaopatruje się w produkty właśnie firmy Pit Bull - lepsza rekomendacja będzie bardzo trudna do znalezienia!

Odzież i niezbędne ubrania do MMA i sztuk walki

Pit Bull West Coast gwarantuje najwyższą jakość wykonania - niezależnie od tego, czy mowa o rashguardach przylegających do ciała niczym druga skóra, czy o podkoszulkach, dzięki którym pokażesz się w mieście z klasą. Treningowe spodenki to także obowiązkowy element ubioru każdego zawodnika mieszanych sztuk walki MMA - wykonany metodą sublimacji nadruk jest bardzo ładny, a jednocześnie wytrzymały - nie ma mowy o uszkodzeniach i mikropęknięciach.

Także nie bez znaczenia jest fakt, iż dzięki tej formie nadruku nie będzie nas podrażniać żaden niepotrzebny szew czy zbyt gruba nić - wszystko zostało opracowane z myślą o wygodzie noszenia podczas długich i wyczerpujących walk z przeciwnikiem. Świetnej jakości materiały przylegają do ciała lepiej, niż profesjonalny ubiór kolarza.

Kimono Pit Bull

GI BJJ Kimono Pit Bull 2017 to ostatni z wielkich projektów możliwych do zakupienia na naszej stronie. Ten strój do kimona znacznie utrudnia skuteczny chwyt przez przeciwnika, dając nam kilka sekund bezcennej przewagi na macie. Za jego projekt odpowiada Maksymilian Wiśniewski, legenda polskiego BJJ.

Ta rekomendacja, w połączeniu ze specyfikacją, sprawiają, że decyzja o zakupie powinna już zostać podjęta - naprawdę warto! Kimona dostępne są w różnej gramaturze, w zależności od przepisów czy preferencji danego zawodnika. Wszystkie wersje łączy jednak fakt, iż mowa jest o produkcie absolutnie bezkonkurencyjnym jakościowo, zapewniającym najwyższej jakości odczucia.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii