Okulary przeciwsłoneczne turystyczne z polaryzacją są przeznaczone do użytku podczas słonecznej pogody i doskonale sprawdzają się podczas spacerów, wędrówek oraz w codziennym użytkowaniu. Marka Pit Bull stale ulepsza technologię opracowywania soczewek i opraw okularowych. Okulary przeciwsłoneczne produkowane z technologią filtrów zapewniają znacznie lepszą ochronę przed oślepianiem, dzięki czemu można zobaczyć świat w nowym świetle.

Czym wyróżniają się okulary przeciwsłoneczne turystyczne i sportowe Pit Bull?

Okulary przeciwsłoneczne są potrzebne do ochrony oczu przed słońcem i wiatrem. Głównym zagrożeniem jest na przykład odbicie słońca z powierzchni wody, które może znacznie obniżyć, jakość widzenia. Płynąc statkiem lub jachtem, żeglarze zalecają używanie okularów z filtrem. Okulary przeciwsłoneczne Pit Bull posiadają ciekawe oprawki z lekkiego materiału natomiast, masywne, wyrzeźbione zauszniki wraz z antypoślizgowym materiałem na końcach zaczepów na ucho i ogranicznikami nosa, zwiększa przyczepność podczas pocenia.

Okulary sportowe przeciwsłoneczne

Całkowita krzywizna podstawy soczewek rozszerza obszar widzenia obwodowego i poprawia ochronę boczną. Użytkownik będzie miał 100% ochronę przed promieniowaniem UV oraz odporność na uderzenia. Może cieszyć się z wytrzymałości i komfortu okularów podczas codziennego użytku. Okulary przeciwsłoneczne turystyczne są odporne na niezwykle jasne światło. Wygodne soczewki zapewniają realistyczne postrzeganie kolorów, specjalna powłoka zapewnia maksymalną redukcję olśnienia.

Eliminują silne odblaski i wyostrzają ostrość widzenia. Obiektyw polaryzacyjny minimalizuje odblaski wody, śniegu i błyszczących obiektów z dokładnością ponad 99%. Okulary przeciwsłoneczne sportowe są idealnym uzupełnieniem wyposażenia sportowców w różnych dziedzinach, chroniąc oczy przed promieniowaniem ultrafioletowym: UVA, UVB i UVC.

Okulary przeciwsłoneczne turystyczne Pit Bull Hofer

Okulary przeciwsłoneczne turystyczne z najnowszej kolekcji Pit Bull West Coast – Hofer to elegancki design o ponadczasowym wyglądzie. Cienkie oprawki  w kolorze złotym i szerokie plastikowe zauszniki oraz lite brązowe szkło nadają okularom ciekawy i niezwykle efektowny wizerunek. Wykonane z wysokiej, jakości materiału, który jest odporny na uderzenia, elastyczny i ma właściwości antyalergiczne. Spolaryzowane soczewki TAC o grubości większej niż 1 mm są dodatkowo zabezpieczone specjalną warstwą materiału odpornego na zużycie, zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UV i eliminują 99% odbicia światła.

Okulary turystyczne przeciwsłoneczne

Zatrzymują trzy rodzaje promieniowania: UVA, UVB i UVC a przepuszczalność i stopień przyciemnienia szkieł wynosi od 8 do 18 procent przy ostrym świetle słonecznym. Szkła używane w okularach przeciwsłonecznych turystycznych mają doskonałą przejrzystość i zapewniają pełny komfort wizualny. Dzięki warstwom ochronnym szkło jest stabilne, nie kurczy się i nie złuszcza. Specjalna powłoka REVO z wielowarstwową strukturą, chroni oczy przed ekspozycją na promieniowanie UV i zmniejsza ilość ciepła, która dostaje się do oczu. Szkło powlekane REVO zapewnia wysoki kontrast i dokładne odwzorowanie wszystkich kolorów.

Okulary przeciwsłoneczne Pit Bull Felino

Okulary przeciwsłoneczne sportowe Pit Bull Felino to idealny ochronny produkt na sezon wiosenno – letni. Modny design i doskonała ochrona przed słońcem plasują ten model na wysokim poziomie.  

Okulary słoneczne, sportowe Felino wyróżnia:

  • Oprawki wykonane z najwyższej, jakości nylonu, który nie ulega wyginaniu i rozciąganiu. Jest również odporny na uderzenia. Dzięki doskonałej elastyczności okulary są bardzo wygodne i przyjemne w użytkowaniu. Antyalergiczny materiał sprawia, że mogą je nosić nawet osoby podatne na różne uczulenia. 
  • Polaryzowane soczewki (TAC >1 mm) posiadają efekt lustra i doskonały filtr zatrzymujący 3 rodzaje promieniowania ultrafioletowego. Filtr został wyposażony w wysokiej, jakości warstwę, która zapewnia ochronę przed pękaniem i ścieraniem.

Stylowe okulary przeciwsłoneczne z filtrem

Podobnie jak wcześniej opisywany model okulary przeciwsłoneczne sportowe posiadają skuteczną przepuszczalności światła i stopień przyciemnienia szkieł. Podczas jazdy rowerem, samochodem czy trenując biegi, można korzystać z tych komfortowych okularów, które ochronią oczy przed odblaskami świetlnymi. Dzięki tym funkcjom zagwarantowana jest także, idealna przejrzystość szkieł podnosząc jeszcze bardziej, jakość widzenia.

Producent okularów przeciwsłonecznych sportowych ma świadomość szkodliwego wpływu promieniowania UV na wzrok ludzki i dlatego do ich produkcji wykorzystał powłokę REVO (15 warstw), które ze względu na wyjątkową strukturę stała się idealną ochroną przed oślepiającym słońcem. Ten model okularów spełni oczekiwania sportowców i kierowców nawet w okresie zimowym, gdy odbijające się światło oślepia i stwarza niebezpieczeństwo na drodze.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii