Combat Zone COP SK to budżetowa replika o dużej prędkości początkowej, wyposażona w atrapę tłumika dźwięku. Combat Zone COP SK jest dedykowany dla osób rozpoczynających przygodę z asg, którzy za niewielkie pieniądze chcą zakupić replikę o dużej prędkości początkowej i niebanalnej stylistyce.
Combat Zone COP SK jest wykonany w przeważającej części
z wytrzymałego polimeru, który zapewnia wysoką wytrzymałość na udar mechaniczny. Niewielka masa rzędu 385 g może być istotna dla młodszych użytkowników.
Pistolet cechuje zwarta, kompaktowa budowa. Replika posiada fakturowaną
i antypoślizgową rękojeść, co oznacza pewny chwyt. Kapsuła
z CO2 montowana jest pod okładzinami rękojeści, co pozwala na jej błyskawiczną wymianę. Powiększony kabłąk umożliwia strzelanie w rękawicach. Podlufowa szyna 22 mm daje nam możliwość zastosowania dodatkowych akcesoriów optycznych w postaci latarki lub laserowego znacznika celu.
Ciekawym dodatkiem do pistoletu Combat Zone COP SK jest atrapa tłumika dźwięku, obniżająca w pewnym stopniu dźwięk towarzyszący wystrzeleniu kulki. W tym modelu zrezygnowano
z systemu gbb, dzięki czemu replika jest wydajna, z jednej kapsuły wystrzelimy do 80 kulek, ze średnią prędkością początkową rzędu 360 fps. Do tej repliki zalecamy używanie kulek o masie 0,25-0,30g.
Uwaga ! Do konserwacji replik o zasilaniu gazowym zaleca się regularne stosowanie oleju silikonowego w sprayu.Ostrzeżenia i bezpieczeństwo: Posiada oznaczenie zgodności z normami UE. Wszelkie pytania dotyczące bezpieczeństwa należy kierować do producenta lub osoby odpowiedzialnej.
Producent | Podmiot odpowiedzialny:
UMAREX GmbH & Co. KG , P.O. Box 2720 Donnerfeld 2, 59757 Arnsberg, kraj: Niemcy, e-mail: contact@umarex.de
| Bezpiecznik |
Jest |
| Długość w mm |
302 |
| Materiał body |
Metal |
| Materiał rękojeści |
ABS |
| Pojemność magazynka |
18szt. |
| Prędkość maksymalna fps |
360 |
| Rodzaj zasilania |
CO2 12g |
| System spustowy |
DAO (Double Action Only) |
| Szyna akcesoryjna |
22 mm |
| Tryb ognia |
Pojedynczy |
| Kaliber |
6 mm (0,24") |
| Waga produktu |
385 g |
| Zezwolenie |
nie jest wymagane |