more SAFETY and FUN
wartość koszyka: 0 pln ; dostawa od 8 pln, do darmowej dostawy brakuje 200 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 8 pln, do darmowej dostawy brakuje 200 pln
do zapłaty: 0 pln
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
RABAT 5% odzieżstrzelectwooutdoorsurvivalobrona
EAN: 5908262136695
kod: 4.2012.SET
Pistolet hukowo gazowy KOLTER GUARD-4 - zestaw
Pistolet hukowo gazowy KOLTER GUARD-4 - zestaw Pistolet hukowo gazowy KOLTER GUARD-4 - zestaw Pistolet hukowo gazowy KOLTER GUARD-4 - zestaw
Pistolet hukowo gazowy KOLTER GUARD-4 - zestaw Pistolet hukowo gazowy KOLTER GUARD-4 - zestaw Pistolet hukowo gazowy KOLTER GUARD-4 - zestaw
Pistolet hukowo gazowy KOLTER GUARD-4 - zestaw Pistolet hukowo gazowy KOLTER GUARD-4 - zestaw Pistolet hukowo gazowy KOLTER GUARD-4 - zestaw
wyślij zapytanie
OCENA KUPUJĄCYCH: 4.92
OCEŃ:
     

trwa wysyłanie opinii...

Pistolet hukowo gazowy KOLTER GUARD-4 - zestaw (4.2012.SET)

wygodny w noszeniu i bardzo poręczny

629 pln 699 pln

produkt niedostępny

darmowa dostawa i zwrot
opcja zamówień tel. 32 445-74-07 pn-pt 9-21:00 KOSZT DOSTAWY - PŁATNOŚĆ - ZWROT
dostępność: niedostępny
dostawa:
DARMOWA, cała EUROPA za 60 pln + darmowy zwrot
producent:
zezwolenie:
nie jest wymagane
rodzina produktów:
4.2012.SET
długość całkowita:
140 mm
waga produktu:
340 g
bezpiecznik:
nie
kaliber:
6 mm
zasięg skuteczny:
ok. 5 m
pojemność gazu pieprzowego:
3 ml capsaicyny w każdym kartridżu
regulowane przyrządy celownicze:
nie
rodzaj naboju:
short
szyna akcesoryjna:
nie
typ broni alarmowej:
pistolet
Druga generacja pistoletu hukowo gazowego mod. GUARD-4, ze zmodernizowanym, delikatnym systemem spustowym, ulepszoną konstrukcją iglicy i wzmocnioną konstrukcją. Czekałeś na to od lat! Huk i gaz w jednym urządzeniu obronnym dostępnym bez zezwoleń! Niespotykana dotąd, innowacyjna i opatentowana konstrukcja kartridża ciśnieniowego zaprojektowana i wyprodukowana w 100 % w Polsce, specjalnie na rynek Polski i innych krajów w których na broń palną, gazową wymagane jest pozwolenie.
W skład zestawu wchodzi: pistolet GUARD-4, polimerowa walizka, zapasowy blok gazowy, kabura skórzana oraz szelki i 100szt. nabojów hukowych kal. 6mm short WALTHER.

W skład zestawu wchodzi:
- pistolet GUARD-4
- praktyczna polimerowa walizka
- dodatkowy blok gazowy z 4 kartridżami gazowymi
- kabura skórzana z mocowaniem do pasa i szelek
- szelki skórzane
- naboje hukowe kal. 6mm short niemieckiej firmy WALTHER - 100szt. (lub inne o tej samej wartości)
Nowa generacja - przemyślane zmiany
W trosce o najwyższą jakość i dążenie do wykorzystywania najlepszych rozwiązań, modernizacji poddano niemal cały system spustowy, który działa obecnie w sposób bardziej płynny i delikatny, zwiększając tym samym komfort strzelania oraz celność i w rezultacie poziom skuteczności pistoletu. Poprawkom konstrukcyjnym poddano również konstrukcję iglicy, co wpłynęło na lepszą kulturę pracy oraz efektywność działania.
Poprzez zastosowanie doskonałej jakości polimeru kompozytowego, wzmocnieniu uległa cała konstrukcja pistoletu oraz wymienne bloki, co przekłada się na podwyższony poziom bezpieczeństwa i trwałość urządzenia.

Innowacyjne rozwiązanie
Niespotykana dotąd, innowacyjna i opatentowana konstrukcja kartridża ciśnieniowego zaprojektowana i wyprodukowana w 100 % w Polsce, specjalnie na rynek Polski i innych krajów w których na broń palną, gazową wymagane jest pozwolenie. Pistolet GUARD-4 działa bowiem równie skutecznie jak broń palna, gazowa lecz na jego zakup i posiadanie nie jest wymagane żadne pozwolenie.

Doskonała skuteczność
Pistolet posiada wymienny blok gazowy z 4 kartridżami gazowymi o zasięgu gazu ok. 5 metrów.
Wyjątkowo mocne stężenie gazu, bo zawierające aż 10 % capsaicyny biologicznej nadającej roztworowi ostrość 2 mln jednostek w skali Scoville'a. Mieszanka taka obezwładni skutecznie napastnika jednym strzałem na ok. 30 minut.

Działa skutecznie zarówno na osoby pod wpływam alkoholu i narkotyków jak i na agresywne psy i inne dzikie zwierzęta. Trafiony napastnik nie będzie w stanie podjąć żadnych zagrażających osobie broniącej się działań, odczuje silne pieczenie oczu oraz duszności przez które nie będzie mógł swobodnie oddychać. Silny, ukierunkowany strumień gazu pieprzowego w postaci żelu nie jest podatny na boczne podmuchy wiatru.

Budowa i działanie
Pistolet GUARD-4 to wierna replika 4 strzałowego pistoletu COP .357 Magnum - osobistego pistoletu amerykańskiej policji. Konstrukcja pistoletu GUARD-4 oparta jest na metalowym szkielecie i korpusie wykonanym z wysokoodpornego ABS-u.

Automatyczny, obrotowy mechanizm iglicowy umożliwia wystrzelenie czterech kartridży jeden po drugim, bez konieczności przeładowania po każdym strzale. Po pojedynczym wystrzale pistolet jest gotowy do wystrzelenia kolejnego, pełnego kartridża. Nabój hukowy przy wystrzale wytwarza ciśnienie które przesuwa tłok do przodu powodując silne sprężenie a następnie wyrzut roztworu pieprzowego na odległość 5m. Po  wystrzeleniu 4 kartridży blok gazowy można szybko i łatwo wymienić na nowy.

Pistolet GUARD-4 pakowany jest w wygodną i praktyczną polimerową walizkę. Do wygodnego przenoszenia pistoletu polecamy skórzaną kaburę z mocowaniem do pasa spodni oraz skórzane szelki do kabury pozwalające zawiesić kaburę pod pachą.

Gwarancja satysfakcji !
Tego jeszcze w naszej branży nie było ! Pewni wysokiej jakości i skuteczności działania tego pistoletu dajemy Ci gwarancję 100 % skuteczności działania lub całkowity zwrot pieniędzy jeśli uznasz, że pistolet nie działa wystarczająco skutecznie. Gwarancja na pistolet i gaz udzielana jest aż na 60 miesięcy.

Dostępny bez zezwoleń!
Pistolet GUARD-4 posiadać może bez zezwoleń każda osoba pełnoletnia. Zgodnie z przeprowadzonymi badaniami i polskimi przepisami ustawowymi pistolet ten traktowany jest jako ręczny miotacz gazu biologicznego wystrzeliwujący tłokowo gaz pieprzowy ciśnieniem wytworzonym przez nabój hukowy typu 6mm Flobert na którego posiadanie również nie jest wymagane żadne pozwolenie. Do każdego pistoletu dołączana jest Legitymacja posiadacza pistoletu GUARD-4, potwierdzająca iż pistolet ten można posiadać bez żadnych zezwoleń.

Pistolet hukowo gazowy GUARD-4 to poczwórna ochrona dla Ciebie i Twojej rodziny.


Schemat działania pirotechnicznego miotacza roztworu capsaicyny:
Replika COP .357
Pistolet GUARD-4 to wierna replika 4 strzałowego pistoletu COP .357 Magnum - osobistego pistoletu typu backup (zapasowy) używanego przez funkcjonariuszy amerykańskiej policji ...oraz bohaterów Hollywodzkich produkcji. Poniżej kilka przykładów filmów w których "zagrał" COP .357.

 
 
 
 
COP .357

 

OSTATNIO PRZEGLĄDANE

cała EUROPA
za 60 pln
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 200 pln