more SAFETY and FUN
wartość koszyka: 0 pln ; dostawa od 8 pln, do darmowej dostawy brakuje 100 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 8 pln, do darmowej dostawy brakuje 100 pln
do zapłaty: 0 pln
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Wiatrówki i pistolety NORICA

(60 produktów)

montaże do broni (3)

lunety celownicze (8)

kabury i pokrowce (3)

śruty do wiatrówki (17)

wiatrówki 5,5 MM (2)

wiatrówki 4,5 MM (24)

pistolety wiatrówki (3)

Wiatrówki i pistolety Norica

Tylko najlepsze marki są w stanie przetrwać tak długo aby świętować swoje 100-lecie. Marka Norica nie tak dawno bo w 2017 właśnie taką rocznicę świętowała. Norica została założona w 1917 roku w mieście Eibar - to taka hiszpańska prestiżowa kolebka przemysłu zbrojeniowego - jak producent wiatrówek. Od samego początku wiatrówki Norica to kwintesencja stylu, elegancji i przemyślanego projektu. Przez te 100 lat marka Norica zdobyła uznanie na całym świecie wśród zawodowców jak i amatorów strzelectwa. W swoim dorobk ma wiele prestiżowych nagród w kategorii producentów wiatrówek. Właśnie przez niezmienność jakości i polityki firmy wiatrówki Norica ciągle istnieją na półkach sklepowych najlepszych dostawców. Wysoka jakość i wydajność towarzyszą firmie Norica z pokolenia na pokolenie.
 

Norica Spider to sprawdzone wiatrówki

 
Wiatrówki Norica to szeroki zakres karabinków pneumatycznych wyprodukowanych w Hiszpanii. Począwszy od wiatrówek dla dzieci cyli Shooter, 56 lub Thor. Dla młodzieży i kobiet, czyli użytkowników, którzy mają trochę więcej siły polecane są takie modele jak Verteks, Spider GRS. Dla wymagających Norica proponuje Marvic 2.0 lub Dream Hunter. Wiatrówki Norica to także ciekawe stylizacje - nie tylko kolby z drewna bukowego czy polimeru, to także kolby w ciekawych i niespotykanych kolorach jak, np. Thor GRS w kolorze niebieskim lub Thor GRS Supreme gdzie kolba jest z drewna bukowego barwionego na zielono. Norica stosuje też ciekawe kamuflaże m. in. bardzo dobrze znany amerykański UCP lub Reaper Buck Camo™ firmy ProVeil. Phantom GRS charakteryzuje się barwieniem kolby na czarno i naniesionymi czaszkami co pokauje, że Norica jest odważna. Przy klasycznych liniach łoża warto wpomnieć o modelu Dead Eye GRS który jest doskonałym rozwiązaniem dla fanów nowoczesnej broni i designem przypomina wojskowy karabin wyborowy.
 

Jakie wiatrówki i pistolety wybierać dla niedoświadczonych?

Bez dwóch zdań Norica to produkty dla wszystkich. Zarówno początkujących, ale jak i zaawansowanych, dla młodych i starszych, dla fanów klasyki i nowoczesności. Jednak Norica to też szereg rozwiązań i innowacji autorskich. Systemy takie jak GRS czy SilentShot pozwalają na osiągnięcie bardzo dużej celności i prędkości początkowych, natomiast metalowe zamki czy światłowodowe przyrządy celownicze zapewniają wiele strzałów i mnóstwo dobrej zabawy przez wiele lat.