more SAFETY and FUN
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 100 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 100 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Wiatrówki i pistolety NORICA

(102 produkty)

pistolety wiatrówki (6)

wiatrówki na śrut ołowiany (4)

wiatrówki 4,5 MM (31)

wiatrówki 5,5 MM (11)

zasilanie CO2 i PCP (1)

śruty do wiatrówki (26)

kabury i pokrowce (5)

czyszczenie i konserwacja broni (2)

magazynki do wiatrówki (2)

inne akcesoria do wiatrówek (1)

lunety celownicze (8)

montaże do broni (3)

Wiatrówki i pistolety Norica

Tylko najlepsze marki są w stanie przetrwać tak długo aby świętować swoje 100-lecie. Marka Norica nie tak dawno bo w 2017 właśnie taką rocznicę świętowała. Norica została założona w 1917 roku w mieście Eibar - to taka hiszpańska prestiżowa kolebka przemysłu zbrojeniowego - jak producent wiatrówek. Od samego początku wiatrówki Norica to kwintesencja stylu, elegancji i przemyślanego projektu. Przez te 100 lat marka Norica zdobyła uznanie na całym świecie wśród zawodowców jak i amatorów strzelectwa. W swoim dorobk ma wiele prestiżowych nagród w kategorii producentów wiatrówek. Właśnie przez niezmienność jakości i polityki firmy wiatrówki Norica ciągle istnieją na półkach sklepowych najlepszych dostawców. Wysoka jakość i wydajność towarzyszą firmie Norica z pokolenia na pokolenie.
 

Norica Spider to sprawdzone wiatrówki

 
Wiatrówki Norica to szeroki zakres karabinków pneumatycznych wyprodukowanych w Hiszpanii. Począwszy od wiatrówek dla dzieci cyli Shooter, 56 lub Thor. Dla młodzieży i kobiet, czyli użytkowników, którzy mają trochę więcej siły polecane są takie modele jak Verteks, Spider GRS. Dla wymagających Norica proponuje Marvic 2.0 lub Dream Hunter. Wiatrówki Norica to także ciekawe stylizacje - nie tylko kolby z drewna bukowego czy polimeru, to także kolby w ciekawych i niespotykanych kolorach jak, np. Thor GRS w kolorze niebieskim lub Thor GRS Supreme gdzie kolba jest z drewna bukowego barwionego na zielono. Norica stosuje też ciekawe kamuflaże m. in. bardzo dobrze znany amerykański UCP lub Reaper Buck Camo™ firmy ProVeil. Phantom GRS charakteryzuje się barwieniem kolby na czarno i naniesionymi czaszkami co pokauje, że Norica jest odważna. Przy klasycznych liniach łoża warto wpomnieć o modelu Dead Eye GRS który jest doskonałym rozwiązaniem dla fanów nowoczesnej broni i designem przypomina wojskowy karabin wyborowy.
 

Jakie wiatrówki i pistolety wybierać dla niedoświadczonych?

Bez dwóch zdań Norica to produkty dla wszystkich. Zarówno początkujących, ale jak i zaawansowanych, dla młodych i starszych, dla fanów klasyki i nowoczesności. Jednak Norica to też szereg rozwiązań i innowacji autorskich. Systemy takie jak GRS czy SilentShot pozwalają na osiągnięcie bardzo dużej celności i prędkości początkowych, natomiast metalowe zamki czy światłowodowe przyrządy celownicze zapewniają wiele strzałów i mnóstwo dobrej zabawy przez wiele lat.
za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł