more SAFETY and FUN
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 100 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 100 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Umarex - wiatrówki i akcesoria

(84 produkty)

pistolety wiatrówki (5)

wiatrówki na śrut ołowiany (2)

wiatrówki na kulki stalowe (4)

rewolwery wiatrówki (1)

wiatrówki do 350 zł (2)

wiatrówki 4,5 MM (2)

wiatrówki do 450 zł (1)

zasilanie CO2 i PCP (6)

śruty do wiatrówki (10)

tarcze i cele strzeleckie (1)

kabury i pokrowce (6)

magazynki do wiatrówki (11)

inne akcesoria do wiatrówek (2)

repliki sprężynowe (1)

kulki do ASG (15)

magazynki do ASG (2)

inne akcesoria ASG (1)

inne akcesoria optyki (1)

proce i akcesoria (1)

gazy pieprzowe na zwierzęta (1)

pistolety gazowe (2)

pistolety na kule gumowe (3)

pirotechnika (3)

inne (1)

Wiatrówki i akcesoria oraz sprzęt obronny Umarex

Niemiecki koncern Umarex jest największym producentem i dystrybutorem karabinków pneumatycznych zasilanych CO2 na świecie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, polecamy znakomite i bardzo celne wiatrówki pistolety i karabinki niemieckiej firmy oraz zasilanie. W sklepie dostępny jest duży wybór śrutu, kul gumowych, kulek bezszwowych. Mamy także tarcze i cele, kabury i pokrowce, magazynki, szyny montażowe, akcesoria łucznicze, gaz pieprzowy oraz race.

 

Sprężynowa wiatrówka Umarex

Wysoce innowacyjna sprężynowa wiatrówka - pistolet Umarex DX17. Możliwość strzelania z dwóch rodzajów śrutu - 4,5 mm diabolo i stalowego 4,46 bbs. Wykonana z metalu i polimeru. Części ruchome czyli zamek i mechanizm z metalu, wyprofilowana rękojeść z polimeru. Strzela śrutem ołowianym, stalowym i lotkami. Zbiornik na kulki. Pocisk ładowany każdorazowo po oddaniu strzału. Wyrzuca pocisk z prędkością 60 m/s.

Odblokowanie przy pomocy bezpiecznika na końcu kabłąka. Na lufie szyna akcesoryjna 22 mm. Na końcu lufy światłowodowa muszka, która ułatwia celowanie przy słabszym świetle. UMAREX TDP 45 dla amatorów strzelania rekreacyjnego. Ładowana stalowymi kulkami o kalibrze 45. 19 - strzałowy magazynek. Kompaktowy wygląd i ergonomiczny kształt. Łatwa w użyciu. Wyposażona w bezpiecznik manualny, który zapobiega przypadkowym strzałom. Wykonana ze wzmocnionego tworzywa pcv. Śrut ma wysoką prędkość aż 130m/s. Jest także bardzo lekka i doskonale trzyma się ją w ręce. Przeładowanie śrutu następuje automatycznie. Idealny wybór dla miłośników strzelania rekreacyjnego.

Dokładne informacje znajdziesz na karcie produktu / w instrukcji.

 

Witrówka - pistolet - repliki idealne

 

Wiatrówka pistolet do treningu strzeleckiego UMAREX CP-SPORT to zmodyfikowana wersja najnowocześniejszego obecnie pistoletu bojowego, czyli WALTHERA P-99. Wersja bojowego pistoletu przystosowana do strzelania sportowego i rekreacyjnego. Pistoletu można używać w treningach według przepisów Polskiego Związku Strzelectwa Praktycznego. Kapsuła z dwutlenkiem węgla w rękojeści w atrapie magazynka. Zwalniacz magazynka przy kabłąku wysuwa magazynek. Dobry wybór nawet dla początkujących. Profesjonalny pistolet Umarex RP5 CO2 4,5 mm zaprojektowano i stworzono od podstaw w Niemczech. Strzela śrutem diabolo w kalibrze 4,5 mm. Magazynek na 5 pocisków. Strzał  dzięki zasilaniu CO2 12g. Dwie kapsuły umieszczone w zbiorniku pod lufą. Solidna konstrukcja z metalu. Rękojeść i zewnętrzne części polimerowe. Długa i gwintowana lufa zapewnia dużą celność. Na jej grzbiecie muszka i regulowana szczerbinka. Na lufie możliwość zamontowania tłumika (do kupienia osobno). Zabezpieczenia, aby pocisk nie wystrzelił przypadkiem. W komplecie 2 magazynki.

 

Kiedy duża energia strzału w wiatrówce ma znaczenie

Wiatrówka o dużej energii strzału UMAREX HPP z systemem odrzutu zamka blow-back. Idealny model dla osób poszukujących mocnych wrażeń. Metalowa konstrukcja, ugruntowane i klasyczne wzornictwo. Szyna akcesoryjna 22 mm. 15-strzałowy magazynek. Pistolet do treningu strzleckiego LEGENDS P.08 Parabellum BLOW BACK nawiązuje wyglądem do broni z I Wojny Światowej. Masywna metalowa konstrukcja. Bezpiecznik zapobiega oddaniu przypadkowego strzału. Umiarkowany odrzut. Polecana dla doświadczonych strzelców. Ruchomy zamek z systemem Blow Back. Pojemność magazynka 20 nabojów. Wymagany okrągły śrut. Pistolet ma mechanizm spustowy, który pozwala na oddawanie kolejnych strzałów. Idealnie sprawdzi się na strzelnicy. Wiernie odwzorowane detale konstrukcyjne. Doskonały produkt dla wszystkich którzy cenią jakość. Nie wymaga pozwolenia. Najpopularniejsza na rynku wiatrówka UMAREX XBG . Wysoka jakość i atrakcyjna cena! Designem nawiązuje do modelu broni palnej o nazwie XDM, niezwykle popularnej na rynku amerykańskim. Zasilana z kapsuły, umieszczonej w rękojeści pistoletu. Jedna kapsuła wystarcza na oddanie około 100 strzałów. W rękojeści również magazynek na 19 kulek stalowych w kalibrze 4,46 mm.Metalowy magazynek w rękojeści, szyna picantinny na akcesoria, zewnętrzny bezpiecznik. Kompaktowa, zwarta konstrukcja.


Rewolwer jako alternatywa dla wiatrówek i pistoletów

Rewolwer na stalowe kulki Umarex Tornado o futurystycznym wyglądzie. Polimerowa konstrukcja. Zasilany kapsułką z dwutlenkiem węgla (CO2). Pozwala na oddanie około 120 strzałów z jednej kapsuły. Magazynek mieści aż 10 kulek stalowych BB w kalibrze 4,46 mm. W zestawie  3 magazynki. Dwie szyny montażowe. Działa w dwóch trybach – double action oraz single action. Doskonała propozycja dla każdego.

Rekreacyjny karabinem pneumatyczny Umarex Patrol kal. 4,5 mm do strzelania rekreacyjnego dla całej rodziny. Nowoczesne wzornictwo.  Klasycznie łamana lufa. Wykonany z wytrzymałych polimerów zmniejszających ciężar karabinka, dzięki czemu mogą z niego korzystać nawet młodsi użytkownicy. Kolba typu thumbhole posiada wycięcie na dłoń. Gumowana stopka amortyzuje odrzut po strzale i zapewnia stabilniejszy punkt oparcia kolby. Manualny bezpiecznik karabinka. Stosunkowo niewielki ciężar. Polecany na krótkich i średnich dystansach. W zestawie luneta optyczna o powiększeniu 3-7x20, dzięki której można strzelać do bardziej oddalonych celów.

 

Wiatrówka z sytetem sprężonego powietrza

NEXT GENERATION APX PCA to wjątkowy model karabinka PCA. Broń najwyższych lotów. Możliwość stosowania śrutu diabolo i BB, kontrolowany poziom kompresji powietrza oraz wysoki poziom bezpieczeństwa.  Znakomity do nauki strzelania dla początkujących. Polimerowa kolba dla prawo i leworęcznych strzelców. Gumowana baka policzkowa (dwustronna) o antypoślizgowym teksturowaniu podnosi komfort użytkowania broni. Stopka kolby stabilizuje miejsce oparcia kolby.

Broń może strzelać śrutem diabolo 4,5 mm lub kulkami stalowymi 4,46 BB. Pojemny magazynek wewnętrzny na 75 sztuk śrutu BB 4,46 mm. System PCA umożliwia kontrolę poziomu ciśnienia i energii strzału. System prosty w obsłudze. PCA jest niemal całkowicie pozbawione odrzutu, co znacząco wpływa na precyzję strzału. Karabinek wyposażony w mechaniczne przyrządy celownicze (muszka Tru-Glo oraz regulowana szczerbina), najbardziej polecane do nauki strzelania.

za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł