more SAFETY and FUN
wartość koszyka: 0 pln ; dostawa od 10 pln, do darmowej dostawy brakuje 99 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 pln, do darmowej dostawy brakuje 99 pln
do zapłaty: 0 pln
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Walther- producent wiatrówek, broni, noży

(77 produktów)

pistolety wiatrówki (5)

wiatrówki Walther (4)

wiatrówki CO2 (1)

wiatrówki 4,5 MM (1)

wiatrówki 5,5 MM (1)

zasilanie CO2 i PCP (1)

śruty do wiatrówki (2)

czyszczenie i konserwacja broni (2)

inne akcesoria do wiatrówek (4)

repliki sprężynowe (1)

repliki gazowe (1)

Walther ASG (4)

czyszczenie i konserwacja ASG (7)

magazynki do ASG (4)

lunety celownicze (6)

kolimatory (2)

inne akcesoria optyki (2)

noże składane (14)

noże survivalowe (1)

noże taktyczne (1)

multitoole (1)

maczety (1)

ostrzałki (1)

latarki klasyczne (3)

latarki taktyczne (1)

akcesoria (1)

gazy pieprzowe żelowe (1)

gazy pieprzowe punktowe (1)

gazy pieprzowe chmura (1)

gazy pieprzowe dla kobiet (1)

pistolety na kule gumowe (1)

Producent pistoletów, wiatrówek - Walther

Walther to uznana od ponad 130 lat marka produkując broń palną, wiatrówki, noże, latarki czy lunety. Od zawsze stawiająca na innowacyjność swoich produktów i ich wysoką jakość. Niemiecki Walther to światowa czołówka w swojej branży. Nie bez powodu po jej produkty sięgają służby mundurowe, sportowcy oraz bardzo często klienci indywidualni. W trosce o szeroki asortyment naszego sklepu, udostępniliśmy duży wybór broni marki Walther. Znajdą Państwo zarówno wiatrówki i pistolety na naboje CO2, wiatrówki sprężynowe, PCA, PCP oraz broń typu ASG. Walther to styl, elegancja i niezawodność, czego efektem jest spore zainteresowanie klientów tą marką. Do tego sklep zaopatrzony jest w szeroki wybór noży ze stali nierdzewnej (składanych jak i ze stałą głownią), klasycznych i taktycznych lornetek, lunet i celowników, amunicji czy środków do czyszczenia i konserwacji sprzętu. Wszystko dostępne w atrakcyjnych cenach.

Rodzaje dostępnej broni Walther

Wiatrówki sprężynowe – mają najniższy koszt eksploatacji (nie ma potrzeby kupować naboje CO2), a strzał następuje poprzez zwolnienie naciągniętej wcześniej sprężyny. Wyróżniamy tutaj broń łamaną i z naciągiem dolnym lub bocznym. Przy wystrzale możliwy jest naturalny odrzut.
Wiatrówki na CO2 – z tzw. napędem gazowym. W tego typu modelach nie ma naciągania żadnej sprężyny, nie występuje też odrzut, a strzał następuje dzięki umieszczonemu w broni jednorazowemu nabojowi ze sprężonym dwutlenkiem węgla. Jeden nabój CO2 pozwala na kilkadziesiąt strzałów w zależności od modelu. Wiatrówki CO2 są najczęściej lżejsze od sprężynowych.
Wiatrówki PCA (Pre Charged Air) – popularnie są nazywane pompkami, gdyż wystrzał śrutu następuje przy pomocy sprężonego powietrza uzyskanego kilkoma wcześniejszymi ruchami dźwigni znajdującej się pod lufą. PCA łączy zaletę wiatrówek sprężynowych (ich niski koszt eksploatacji) z dobrą celnością i brakiem odrzutu (cecha modeli na CO2).
Wiatrówki PCP (Pre Charged Pneumatics) – najlepsze technologicznie wiatrówki. Są napędzane sprężonym powietrzem zmagazynowanym w specjalnym zbiorniku pod lufą. W tej grupie znajdziemy wiatrówki o wyjątkowo wysokich parametrach celności, prędkości i wytrzymałości. Na plus brak odrzutu przy strzałach.
ASG (Air Soft Gun) – repliki broni palnej zazwyczaj w skali 1:1, za pomocą których strzelamy najczęściej plastikowymi kulkami  o średnicy 6 lub 8 mm.

Broń strzelecka marki Walther

W naszym sklepie znajdą Państwo kilkadziesiąt wiatrówek replik klasycznych modeli broni marki Walther, podzielonych ze względu na zastosowany napęd i amunicję.
Kilkanaście modeli pistoletów replik na CO2 i sprężynowych, a wśród nich takie modele jak Walther PPK/S, PPQ, CP88, CP99 oraz słynny P38.
Pojedyncze modele wiatrówek na CO2, PCP i PCA oraz spory wybór modeli wiatrówek sprężynowych.
Pistolety Walther ASG – model PPQ M2 i P99 w kilku wersjach.

Śrut, akcesoria i dodatki

W naszym asortymencie znajdują się: śrut 4,5mm; 5,5mm; 6,35 mm, kule do broni ASG, naboje CO2, wymienne magazynki do pistoletów, oleje czyszcząco-konserwujące, smary do sprężyn, płyny do czyszczenia optyki, smary do tłoków, oleje konserwujące, dwójnogi, lornetki, szeroki wybór latarek taktycznych oraz klasycznych czy także gazy pieprzowe do samoobrony.

Noże marki Walther

Firma Walther produkuje również wysokiej jakości składane noże ze stali nierdzewnej. Oferowana przez nas broń biała marki Walther posiada ostrza o długości od 48 do 110 mm. Wszystkie posiadają antypoślizgowe rączki. Posiadamy także kilka modeli ze stałą głownią oraz noże składane połączone z multitoolem. Uzupełnieniem oferty są klasyczne multitoole, maczety oraz ostrzałki.

Lunety i celowniki

O naszej ofercie nie mogło zabraknąć celowników i lunet marki Walther. Posiadamy lunety zarówno do broni krótkiej jak i długiej, dla osób początkujących jak i tych już z większym bagażem doświadczeń. Produkty cechuje wysoka jakość wykonania, precyzyjność i dobre parametry techniczne także w przypadku tańszych modeli. W przypadku zakupu wiatrówek sprężynowych, na CO2,  PCA, PCP oraz wybranych modeli borni typu ASG dostawa towaru jest darmowa. Już teraz zachęcamy do stania się posiadaczem wyposażenia uznanej i cenionej na całym świecie marki Walther.
za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 pln
e-RATY
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 99 pln