MMA to mieszane sztuki walki, łączące różne szkoły walki, kierunki. Trening zawodników jest możliwy tylko w specjalnej odzieży sportowej, ponieważ tylko specjalne ubrania dla KSW dają sportowcom poczucie komfortu.

Odzież rashguard MMA, KSW, UFC

Koszulki z długim i krótkim rękawem dla MMA produkowane przez firmę Pit Bull zapewniając maksymalną wydajność i maksymalny komfort. Oddychająca tkanina spandex, doskonale przylega do ciała. Odzież rashguard dla UFC szybko schnie, dzięki czemu można ją używać dość często. Ponieważ ten nowy materiał doskonale się rozciąga, rashgard nigdy nie straci swojego pierwotnego kształtu.

Cechy charakterystyczne ubrań rashguard MMA, KSW, UFC

Od dawna znana firma produkująca odzież sportową projektuje koszulki dla zawodników trenujących sztuki walki, Pit Bull to marka znana na całym świecie, czująca ducha walki. Ubrania rashguard wyróżniają się bardzo wysoką jakością, ponieważ:

 • Doskonałe utrzymują optymalną temperaturę ciała przez cały trening, nawet przy krótkich przerwach.
 • Bardzo trwały, a jednocześnie oddychający materiał, który idealnie pasuje do ciała.
 • Wzór jest całkowicie sublimowany w tkaninie.
 • Wysokiej, jakości płaskie szwy nie ocierają skóry, dzięki czemu sportowcy nie czują dyskomfortu podczas ćwiczeń.
 • Impregnacja antybakteryjna nie pozwala na pojawienie się nieprzyjemnego zapachu.
 • Materiał zapewnia suchość w ciepłe dni, natomiast komfort cieplny w niskich temperaturach.
 • W niektórych modelach, w dolnej części rashgard MMA, KSW wyposażony jest w specjalny gumowany pasek, aby zapobiec poślizgnięciu się lub skręceniu na ciele.
 • Zarówno krótki jak i długi rękaw rashgard UFC zapewni maksymalną swobodę rąk podczas treningów.
 • Rashgard jest idealny do treningu takich sportów jak: MMA, KSW, crossfit, grappling, boks, muay thai, itp.

Koszulki rashguard KSW, MMA

Koszulki rashguard MMA są idealne dla osób ceniących komfort i jakość. Niezawodnie chronią skórę, zapobiegają podrażnieniom skóry, posiadają antybakteryjną impregnację i oddychającą tkaninę zapewniając lekkość i pewność siebie. Idealnie dopasowuje się do ciała i utrzymuje temperaturę rozgrzanych mięśni. Elastyczna tkanina i ergonomiczne szwy pozwalają na swobodne poruszanie się, przyspieszają proces regeneracji mięśni.

Materiał rashguard to najczęściej mieszanka:

 • 82% poliester / 18% elastan - elastyczna i trwała tkanina
 • 87% poliester/13% spandex
 • 100% włókna poliestrowe X Advance

Koszulki z krótkim i długim rękawem rashguard MMA, utrzymują mięśnie zawodników podczas treningu w odpowiedniej temperaturze przez długi czas, nie tworzą efektu sauny, dobrze dopasowują się do ciała i utrzymują doskonałą wentylację. Ponadto posiadają;

 • Antybakteryjną powłokę, która zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii i grzybów
 • Tkanina rashgard jest mocniejsza niż bawełna i materiały syntetyczne
 • Wentylowana 3,5 razy lepiej niż bawełna

Sportowe koszulki rashguard MMA, KSW, UFC nadają się nie tylko do uprawiania sportu, ale także do codziennego noszenia.

Jakie zadania musi spełniać rashguard MMA?

Najważniejszym zadaniem tego materiału jest zapewnienie ochrony przed otarciami i podrażnieniami skóry, które częstą dotykają zawodników trenujących na macie. Zawodnicy KSW, na co dzień korzystają z odzieży rashguard i docenili już jej zalety. Przewiewność to kolejny element ceniony przez sportowców, producentowi Pit Bull udało się uzyskać taki efekt, dzięki czemu zawodnik utrzymuje odpowiednią temperaturę ciała.

Kompresja wpływająca na prawidłową pracę mięśni i szybkie leczenie uszkodzeń, jakie w nich powstają podczas ćwiczeń to kolejny sukces, jaki został osiągnięty dzięki wykorzystaniu rashguard do KSW, MMA, UFC. Odzież kompresyjna nie posiada wystających szwów zapewniających użytkownikom swobodę ruchów i wygodę podczas noszenia.

Korzyści z noszenia odzieży rashguard dla zawodników sztuk walki firmy Pit Bull

- Tkanina jest w stanie rozciągać się w 4 kierunkach jednocześnie;
- Szybko odprowadza wilgoć z ciała, przeciwdziała pojawieniu się wysypki na skórze;
- Materiał oddychający i szybkoschnący pomaga utrzymać prawidłową higienę;
- Rysunek na plecach i froncie koszulek nie ulega zniszczeniu, ponieważ nadruk jest wykonany przez sublimację, gwarantując nieścieralność i trwałość.

Rashguard MMA, KSW, UFC – technologia

Materiał rashguard cechuje się trwałością i odpornością na rozerwanie. Technologia ta porównywana jest do sieci pająka a dokładnie nici, z których jest utkana. Sportowcy narażeni są duży wysiłek i wytwarzanie ogromnych ilości potu, który jest powodem powstawania przykrego zapachu. Jest to spowodowane działalnością bakterii, które rozkładają białka, wydzieliny z gruczołów łojowych i tłuszcze.

Odzież termoaktywna produkowana z rashguard dla MMA, KSW, UFC powstaje na bazie technologii związanej z połączeniem włókien z jonami srebra, które mają właściwości antybakteryjne. Takie cechy materiału powodują hamowanie rozwoju bakterii na skórze, a tym samem zapobiegają powstawaniu nieświeżego zapachu.

Sportowiec najlepiej czuje się w odzieży, która staje się jego drugą skórą, doskonale przylega do ciała i jest tak lekka, że zupełnie nieodczuwalna. O każdej porze roku podczas treningu koszulki rashguard MMA, KSW, UFC chronią ciało, nie zaburzając wykonywania ruchów. Odzież przeznaczoną dla zawodników trenujących sztuki walki Pit Bull produkuje w taki sposób, aby była ona przyjemna dla skóry i spełniła ich oczekiwania i potrzeby.

Producent odzieży dla sportowców posiada wiedzę o warunkach, które gwarantują najlepsze osiągnięcia podczas treningów, między innymi temperatura ciała, która podczas wysiłku powinna wynosić 37 stopni C. Odpowiedni splot zastosowany w odzieży męskiej i damskiej rashguard MMA, KSW, UFC zapewnił prawidłową regulację temperatury tak ważną w trakcie ćwiczeń siłowych.

Dobra marka stawia także na efekt wizualny produkowanej odzieży dla zawodników sztuk walki, Pit Bull zadbał o efektowną grafikę, wykonaną techniką sublimacji nanocząsteczek farby. Intensywne barwy powodują, że nadruki są wyraziste i stają się wyróżnikiem danego zawodnika. Bardzo istotną sprawą jest  zastosowanie farb ekologicznych, które nie powodują reakcji alergicznych, dlatego koszulki mogą nosić także dzieci.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii