more SAFETY and FUN
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Rękawice taktyczne i turystyczne

(26 produktów)

Rękawice militarne

Rękawice taktyczne przeznaczone są dla entuzjastów sportów na świeżym powietrzu i sportów ekstremalnych. Ten szczegół wyposażenia żołnierza i turysty, myśliwego i wędkarza w ekstremalnych warunkach staje się niezbędny. Bez ciepłych rękawic nie można długo pozostać na ostrym mrozie, a bez niezawodnej ochrony rąk przed wpływami mechanicznymi nie będzie możliwe pokonanie skalistego zbocza i przejście przez dzikie leśne zarośla.
 

Wygodne i trwałe rękawice taktyczne - niezawodna ochrona dłoni i komfort termiczny

 

Wielowiekowa ewolucja broni i sprzętu kempingowego ujawniła, że rękawice to idealny sposób na ochronę dłoni i palców. Nie boją się mrozu i ostrych kamieni, a palce zachowują swoją mobilność i pewnie trzymają jakiekolwiek przedmioty. Dzięki zastosowaniu materiałów odpornych na zużycie takie rękawice służą dłużej niż rok, bez konieczności naprawy i wymiany. Najlepsze modele rękawic taktycznych do uprawiania sportu i aktywności na świeżym powietrzu.
 

Ulepszenie rękawic przeznaczonych do noszenia w ekstremalnych warunkach nigdy nie ustało. Nowe materiały i rozwiązania modelowe podlegają rygorystycznej selekcji w jednostkach sił specjalnych, testowanych przez profesjonalnych sportowców i turystów. Mikroporowata powłoka rękawic taktycznych i nowoczesne ciepłe tkaniny stosowane w opcjach rękawic zimowych zapewniają wysoką wytrzymałość, doskonałą izolację termiczną i usuwanie nadmiaru wilgoci.
 

Rękawice turystyczne

Uniwersalne taktyczne rękawice chronią palce przed uszkodzeniami i zapobiegają utracie mobilności przy silnym wietrze i przy opadach śniegu. Rękawice ASG to niezbędne wyposażenie dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu. Zimowe rękawice taktyczne są niezbędnym uzupełnieniem odzieży ochronnej, która zapewnia ruch przez las i otwarte przestrzenie.
 

Konstrukcja rękawic taktycznych

 

W większości modeli część dłoniowa składa się ze skóry lub innego elastycznego materiału, który pozwala dłoniom uchwycić i poczuć nawet najmniejsze przedmioty. Zewnętrzna część dłoni jest chroniona przed uszkodzeniami i cięciami trwałymi materiałami. Wnętrze zapewnia bardzo wygodny chwyt broni lub innych przedmiotów. Niektóre modele są przeznaczone do użytku w lecie. Takie produkty są wykonane z materiałów syntetycznych, które zapewniają doskonałą przyczepność broni. Mankiety na rzepy służą do podtrzymania nadgarstków.   Rękawicami z palcami można posługiwać się w dowolnej temperaturze. W zimie tkanina chroni przed mrozem, a latem zapewnia dobrą wentylację. Również ręce są chronione przed wodą. Skóra wytłaczana do wewnątrz zapewnia elastyczność i wytrzymałość.
 

Rękawice taktyczne firmy Mechanix

 

Mechanix to amerykańska firma założona nieco ponad dwadzieścia pięć lat temu i specjalizująca się w produkcji zaawansowanych technologicznie rękawic dla inżynierów, mechaników samochodowych, robotników, budowniczych, ratowników, wojska, policji, kierowców samochodów i motocyklistów. Produkty tej firmy są powszechnie znane na całym świecie i są poszukiwane przez profesjonalistów.
 

Wykonane przez nich rękawice są wygodne, mają efektowny wygląd, w przeciwieństwie do innych rękawic, są funkcjonalne i niezawodne, trwałe i są w dobrej cenie. Dzisiaj można kupić rękawice ze wzmocnionymi opuszkami palców, rękawiczki bez palców, rękawice z dodatkową ochroną stawów, miękką wyściółkę, trudnopalne itp.
 

Wybrane modele rękawic taktycznych firmy Mechanix

 

Rękawice taktyczne Mechanix Original są przeznaczone do szerokiego zakresu zastosowań. Góra jest wykonana ze spandeksu, co zapewnia elastyczność i wygodne dopasowanie rękawicy do dłoni. Sztuczna skóra Clarino na dłoni wydłuża żywotność rękawic a wielowarstwowa imitacja skóry szyta jest na opuszkach palców, między kciukiem a palcem wskazującym. Ulepszona gumowa klamra dodaje dodatkowego komfortu podczas ich używania.
 

Takie rękawice taktyczne są dostępne w wyposażeniu myśliwych, fanów paintballa i airsoftów. Fani strzelania również potrzebują tej ochrony rąk. Fani zajęć na świeżym powietrzu, kierowcy motocykli również często używają rękawic taktycznych. Do ich produkcji stosuje się trwałe materiały, co stwarza warunki do niezawodnego i wysokiej, jakości działania funkcji przypisanych do tego akcesorium. Wysokiej, jakości rękawice taktyczne nie ulegają przecięciu i nie palą się. Utrzymują kontakt z kamieniami, ostrymi przedmiotami, drutem kolczastym.
 

Rękawice taktyczne Mechanix Tactical Specialty Breacher Covert

 

Mocne ognioodporne rękawice taktyczne o zwiększonym obszarze ochrony dłoni, o wyjątkowej odporności na iskry i płomienie. Główną ideą przy tworzeniu modelu jest zapewnienie niezbędnej ochrony rąk żołnierzy podczas przeprowadzania operacji szturmowych oraz dla ochrony dłoni strażaków. Ten model rękawic taktycznych zawiera wszystkie cechy najnowszych materiałów. Ochronę śródręcza zapewnia materiał TPR (termoplastyczna guma) i rękawice mają anatomiczny kształt.
 

Aby zwiększyć wytrzymałość, rękawice są uszyte z przędzy kevlarowej. Do produkcji rękawic użyto prawdziwej skóry koźlej dla dobrej wrażliwości dotykowej, aby nie zmniejszać czucia w palcach. Szerokie zapięcie na rękawicach z szerokim paskiem zapewnia bezpieczne mocowanie nadgarstka. Materiały użyte do produkcji tego modelu rękawic taktycznych umożliwia korzystanie z ekranów dotykowych telefonów komórkowych bez konieczności ich ściągania.
 

Rękawice Mechanix Tactical FastFit Coyote

 

Szczególną cechą modelu rękawic taktycznych Mechanix FastFit jest ich maksymalna wygoda, komfort i wysokie bezpieczeństwo doznań dotykowych. Niezależnie od tego, czy są one używane do ochrony rąk podczas wykonywania operacji przy użyciu jakichkolwiek narzędzi roboczych, czy do trzymania broni, czy cywilnego młota użytkownik odczuwa wygodę.
 

Szczególnie istotne w tym względzie są takie elementy funkcjonalne tego modelu, jak panele z materiału rozciągającego, które znajdują się w obszarach między palcami oraz w obszarze mankietu rękawiczek, co zapewnia maksymalne dopasowanie rękawic do dłoni, elastyczność i swobodę ruchów, dobre wyczucie w podejmowaniu działań. Elastyczne mankiety zapewniają również dobre i niezawodne mocowanie rękawic na dłoni, nie ograniczają mobilności w obszarze nadgarstka.
 

Rękawice ASG

Rękawice taktyczne są wykonane z dwóch rodzajów materiałów, co również zapewnia swobodę działania, eliminuje kompresję i deformację podczas wykonywania chwytania (na przykład chwytanie za uchwyt systemu broni lub narzędzia). Materiał rękawic w tym obszarze zapewnia większą niezawodność i trwałość rękawic, a także wygodę i wyczucie w pracy. Jednocześnie użycie płyt wzmacniających w strefie palca wskazującego i kciuka, a także wytrzymałego materiału odpornego na zużycie w tylnej części rękawic, jako całości, zapewnia zwiększoną wytrzymałość, niezawodność i trwałość. A użycie materiału TrekDry zapewnia dobrą wentylację, w rezultacie wyższy poziom komfortu.
 

Rękawice wojskowe

Rękawice są łatwe w utrzymaniu umożliwiają pranie w pralce przy użyciu dowolnego rodzaju detergentu, co pozwala nie martwić się o stopień zanieczyszczenia modelu i koncentrować się na wykonywaniu obowiązków. Dobra funkcjonalność, wysoka, jakość, niezawodność, trwałość i rozsądna cena sprawiają, że ten model rękawic taktycznych jest dobrym wyborem, zarówno dla specjalisty wojskowego, jak i dla entuzjastów cywilnych.
za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł