more SAFETY and FUN
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Rewolwery - wiatrówki krótkie

Połączenie wiatrówka - rewolwer z naszego sklepu internetowego z pewnością zachwyci wszystkich wielbicieli nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie broni, opartych jednak na klasyce, przez co zawsze skutecznych i odnajdujących się w każdej sytuacji. Gustownie zaprojektowana wiatrówka - rewolwer przyda się tym, którzy nie tylko chcą umieć dobrze strzelać, ale także cenią w swoim najbliższym otoczeniu gadżety i przedmioty zaprojektowane w sposób unikalny i niepowtarzalny.


Kiedy rewolwer może być przydatny?

Profesjonalna wiatrówka - rewolwer może sprawdzić się w wielu sytuacjach. Polecamy ją do wszelkich przedsięwzięć w stylu obozów surwiwalowych, gdzie dozwolone jest stosowanie narzędzi i sprzętów do strzelania. Cechą charakterystyczną, łączącą wszystkie wiatrówki krókie z naszego sklepu internetowego jest mechanizm napędzany sprężonym dwutlenkiem węgla, do tego dochodzi jeszcze gwintowana lufa oraz bardzo pojemny magazynek. Nasze wiatrówki - rewolwery są wynikiem prac nad najnowocześniejszym dizajnem, wielu specjalistów w dziedzinie kolekcjonowania broni uważa, że tego rodzaju sprzęty nie oprą się w żaden sposób próbie czasu. Wiatrówki z naszego sklepu internetowego zasila się nabojami. Z jednego naboju można wykonać nawet kilkadziesiąt wystrzałów.


Wiatrówki - rewolwery proste w obsłudze

Jeśli chcemy wymienić naboje w wiatrówkach - rewolwerach, musimy zdjąć okładzinę mieszczącą się po lewej stronie sprzętu. Do wykonania rękojeści użyto wysokiej jakości tworzywo sztuczne. Łatwość utrzymywania broni w dłoni zawdzięczamy starannemu wyprofilowaniu. Ukształtowanie techniczne oraz waga nie kolidują z ogólną pracą mechanizmu. Śruty z łatwością mieszczą się w przeznaczonych dla nich, specjalnych przegrodach. Można stosować różne rodzaje śrutów w naszych wiatrówkach - rewolwerach - grzybkowe, pełnokalibrowe lub także okrągłe.


Współpraca rewolwerów z magazynkami

Wiele form broni spod znaku rewolwerów technicznie zostało dostosowanych do tego, by móc współpracować z magazynkami o często odmiennej budowie i strukturze. Dzięki temu wiatrówka - rewolwer może być traktowana jako urządzenia w pełni uniwersalne i wszechstronne. Gdy chcemy wymienić lub załadować magazynek, trzeba złamać lufę. Możliwe jest to jedynie dzięki zastosowaniu specjalnego przycisku na rewolwerze. Trzpień w tym przypadku j est jednocześnie osią magazynka, odpowiedzialną za procesy obrotowe.


Nauka strzelania i czerpanie z tego przyjemności

Mechanizmy spustowe w naszych wiatrówkach - rewolwerach pracują w różnych trybach, a dzięki ruchomym elementom do operowania mocą można się jeszcze bardziej cieszyć strzelaniem jako rozrywką. W takiej broni liczy się bardzo również bezpieczeństwo. Zastosowano więc blokady zaworów gazowych. W sprzętach do strzelania tego typu stale obecne są także elementy celownicze, w postaci stałej muszki oraz regulacji szczerbinków. W najnowocześniejszych modelach wiatrówek - rewolwerów nikogo już nie dziwią laserowe wskaźniki celu. Współczesna wiatrówka - rewolwer odkrywa przed pasjonatami strzelania jeszcze większe możliwości, niż dotychczas!


Dobre repliki rewolwerów to nie wszystko

Posiadanie rewolweru to jedno - odpowiednie akcesoria strzeleckie to drugie. Dlatego powstał nasz sklep internetowy gdzie znajdziesz pistolety rewolwery oraz wszystko co dla nich potrzebne, czyli np. amunicja kulowa, broń czarnoprochowa, kapiszony do broni czarnoprochowej. Oprócz tego w ofercie mamy kabury, odzież taktyczną jak obuwie, bluzy czy kurtki militarne, dalmierze oraz części do broni. Znajdziesz również taki asortyment jak broń myśliwska, śrutowa czy czarnoprochowa. Do tego również polecamy dokładnie przejrzeć kategorie broń, aby znaleźć dokładnie to czego szukasz.


za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł