Taktyczne paski do spodni są naprawdę niezbędnym elementem ubrania wojskowego i cywilnego. Po pierwsze, dlatego, że pasek militarny zmienia nawet luźne ubrania w dobrze dopasowany kształt. Po drugie, ponieważ pas posiada klamrę, jest skuteczną bronią w rękach dobrze wyszkolonego żołnierza lub sportowca. Większość mężczyzn nosi pasy do spodni. Pomagają one podkreślić harmonię sylwetki, podczas gdy inni muszą nosić ubrania dobrze przylegające do ciała. Piękno militarnego i turystycznego paska do spodni zależy, od jakości materiału i klamry, która może być prawdziwym dziełem sztuki.

Taktyczne paski do spodni - turystyczne, militarne

Główną funkcją taktycznego paska do spodni jest możliwość przyczepienia do niego potrzebnych elementów. Militarny pasek do spodni używany przez żołnierzy przystosowany jest do przenoszenia znacznych obciążeń. Broń krótka, niektóre rodzaje sprzętu, woda, wszystko to zwykle nosi się przy pasku. Można również kupić militarny pasek do spodni, jako dobry prezent dla przyjaciół i bliskich płci męskiej. Taki upominek docenią nie tylko miłośnicy stylu wojskowego, ale po prostu miłośnicy akcesoriów wysokiej, jakości.

Taktyczne pasy nie wychodzą z mody. Mężczyźni preferujący militarny design chętnie korzystają z odzieży w barwach kamuflażu, bluzy, nakrycia głowy, koszulki, spodnie. Dlatego pas, który podkreśla męskość i pewność siebie, stanie się trafionym zakupem. Takie pasy do spodni będą pasować zarówno do żołnierza, jak i po prostu człowieka sukcesu, który jest przyzwyczajony do osiągania swoich celów.

Turystyczne paski do spodni mogą być wykonane z prawdziwej skóry lub wysokiej, jakości tkaniny tak zwane paski parciane. Krawędzie są obrabiane, aby nie odklejały się, a pasek nie pękał. Wszystkie krawędzie pasa są dobrze przetworzone, co nie powoduje jego rozwarstwienia. Metalowa klamra nie rdzewieje i nie pojawia się na niej korozja. Można wybrać pasek z klamrą w dowolnym kolorze, który zależy od wizerunku i stylu. Takie designerski pasy są dla mężczyzn, którzy nadążają za duchem czasu i wiedzą dużo o wysokiej, jakości sprzęcie wojskowym.

Skórzane militarne i turystyczne paski do spodni - klasyka tego gatunku

Stulecia praktyki wojskowej dowiodły: skórzane pasy są doskonałym dodatkiem do mundurów, których praktyczna wartość nie budzi wątpliwości. Zachowując swój kształt, siłę i funkcjonalność w każdych warunkach pogodowych i niezależnie od czasu trwania i stopnia nawodnienia, skórzane paski męskie pozostają niezbędnym towarem dla entuzjastów outdooru. Pasy militarne charakteryzują się najwyższą, jakością i wyrazistością estetyczną. Kupienie paska, którego metalowa klamra jest stylizowana logo firmy Pit Bull, jest dobrym zakupem. Produkt jest wykonany ze skóry bydlęcej, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały.

Turystyczny pasek do spodni skórzany firmy Haasta posiada bardzo efektowną metalową klamrę z logo grawerowanym laserowo. Ponadto naniesione jest ozdobne przeszycie maszynowe wzdłuż paska, co czyni go ekskluzywnym elementem męskiego ubioru. Ponadto szerokie i grube skórzane pasy są niezwykle wygodne w noszeniu. Zapewniając równomierny rozkład ciężaru dołączonego ładunku, utrzymuje stabilnie w wybranym miejscu, nie rozciąga się i nie rozrywa.

Taktyczne paski do spodni - tekstylne

Paski polowe do spodni, które są używane w wojskowych spodniach kamuflażowych, są często wykonane z gęstej i wytrzymałej tkaniny. Męskie paski tkane z naturalnych i syntetycznych nici ozdobione są trwałymi metalowymi klamrami. Najważniejszą zaletą parcianego militarnego paska do spodni jest jego niewielka waga. Do ich produkcji używana jest taśma tekstylna o dużej mocy, tkana z przędzy o wysokiej wytrzymałości. Sercem nici jest włókno syntetyczne, które nie boi się kontaktu z wodą i ekspozycji na słoneczne promieniowanie ultrafioletowe.

Na paskach parcianych można zawiesić kaburę z pistoletem, pochwę z dużym ciężkim nożem, woreczki z lekarstwami i amunicją. Takie modele są chętnie noszone przez mężczyzn ceniących sobie turystykę, polowania i wędkarstwo, mają zastosowanie do podpinania do nich niezbędnych elementów wyposażenia. Konstrukcja zamków zapewnia dobrej jakości element blokujący, który chroni przed przypadkowym otwarciem.

Turystyczne i militarne paski do spodni Helikon - parciane

Mężczyźni pracujący w zawodzie związanym z wojskowością, fani gier taktycznych, chętnie kupują paski do spodni tej firmy, ponieważ doskonale sprawdzają się do mocowania kabury oraz wyposażenia. Ponadto dobrze służą w rękawach modułowych i noszone na podpasie. Takie wąskie paski do spodni posiadają asekuracyjną klamrę Cobra D-ring.

Szeroki i solidny pasek do spodni wykonany ze 100% poliestru został wyposażony w bardzo efektowną klamrę metalową zaciskową z logiem U.S. Navy Seals - siły specjalne amerykańskiej marynarki, powstałe na polecenie amerykańskiego prezydenta Johna F. Kennedy’ego. Mężczyzna może dopasować długość pasa do swoich potrzeb poprzez obcięcie przy klamrze. Turystyczny pasek do spodni to solidny element męskiego ubrania z opatentowaną klamrą AustriAlpin. Łatwy w regulacji. Zaprojektowany do codziennego użytku dla każdego mężczyzny. Bardzo praktyczny model zapewniający możliwość regulowania długości.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii