Sportowy T-shirt Pit Bull

 

Pośród ludzi na ulicy, w spokojnym, lekko ospałym tempie miejskiego chodnika, na poziomie szarych swetrów, nagle dostrzegasz szokujący, mroczny obraz. Jeszcze jedno spojrzenie i z zainteresowaniem próbujesz odnaleźć twarz właściciela. Kim jest człowiek, który wyraża siebie ubierając legendarny t-shirt Pit Bull? To wojownik i buntownik. Wybrał ten przekaz na swoją koszulkę, ponieważ takie jest jego DNA. Z takimi wartościami spleciona jest historia firmy Pit Bull West Coast, która te koszulki produkuje. Jej początki to założona w latach dziewięćdziesiątych akademia sztuk walki brazylijskiego jui – jitsu. Szkoła nazywała się Gameness i to jej duch leży u początków misji firmy.

Czy warto kupić t-shirt Pit Bull?

Co wynika z takich źródeł? - Częsty powrót do przekazywania wartości, której pozytywność nie jest oczywista dla świata. Tą wartością jest walka. Czym dokładnie jest ta walka, do której tak często odwołują się linie graficzne t-shirtów pit bull? To wewnętrzna gotowość na podjęcie konfrontacji z ograniczeniem. Nie należy mylić walki z przemocą. Walka to siła nośna wszystkich innych wartości. Wszystko, co w życiu najważniejsze zdarza się nam, ponieważ odcisnęliśmy jakąś pieczęć naszej siły płynącej z wnętrza. Żeby ta siła płynęła, trzeba pokonać to, co w nas jej przeszkadza – naszą słabość, ograniczenia i niewiarę. W takim sensie trzeba walczyć. Nie wszyscy rodzimy się wojownikami, ale każdy z nas ma szanse spotkać wojownika. I dlatego wojownicy są cenni. Pokazują jak brać się z życiem za łby.

T-shirt Pit Bull nie tylko w sportach walki

To właśnie z tych głębokich pokładów naszej natury wypływa zamiłowanie do sportów, w których walka jest głównym bohaterem. Nie dlatego, że pociąga nas przemoc – ale dlatego, że pociąga nas zwyciężanie w walce. Porusza nas trud i mierzenie sił. Porusza nas droga do zwycięstwa. Patrząc na walczących zapaśników lub bokserów, marzymy o własnym przebudzeniu do działania. Gdyby zadano nam pytanie: co byś wybrał: trud wychodzenia z własnego kłopotu, od którego zmieniasz się ty, czy gotowe rozwiązanie, od którego zmieni się świat wokół ciebie, co wybierzemy? To w tych wewnętrznych mechanizmach współczesnych ludzi należy upatrywać przyczyn popularności MMA – mieszanych sztuk walki. Jest to dziedzina sportu, w której zawodnicy walczą według reguł dozwolonych we wszystkich innych sportach walki bez broni. Szeroko promowana przez stacje telewizyjne, które gromadzą wielomilionową publiczność, dociera i popularyzuje się na wszystkich kontynentach. Ta popularność sprawia, że coraz bardziej konkretyzuje się kształt współczesnego widowiska sportowego, gwarantującego pełne bezpieczeństwo, a jednocześnie pozwalającego na swobodę technik i kreatywność zawodników, a przy tym także ubrań marki Pit Bull.

T-shirty w MMA

W Polsce promocją mieszanych sztuk walki zajmuje się Konfrontacja Sztuk Walki (KSW). Historia marki PitBull ściśle wiąże się z tą organizacją. Podpisanie jakiś czas temu umowy sponsorskiej z KSW otworzyło nowy etap w dziejach brandu. Stopniowo Pit Bull w swoim zespole zgromadził wszystkie gwiazdy KSW: Michała Materlę, Karola Bedorfa, Borysa Mańkowskiego, Krzysztofa Kułaka, Damiana Janikowskiego. W jego drużynach znaleźli się również zawodnicy organizacji MCC (Martial Combat Club – widowisko mieszanych sztuk walki) z medalistą olimpijskim Pawłem Nastulą, Grzegorzem Jakubowskim, Piotrem Bagińskim, Przemysławem Balonem i wieloma innymi.

Stylowe t-shirty Pit Bull dla każdego

T-shirty pit bull, od których zaczęła się ta opowieść, powstają w ścisłym związku ze sportowymi zainteresowaniami firmy. Jest to jeden z najspójniejszych projektów komunikacji marketingowej na naszym rynku. PitBull, jak żaden inny sponsor, nie musi sztucznie łączyć przesłania swojej marki z duchem sportu, z którym zawarł sojusz. Wszystkie idee, które rozwinęły się w ostatnim dziesięcioleciu wewnątrz środowiska MMA, to również idee, które przyświecają rozwojowi firmy. Szacunek do siły wojownika i towarzyszenie w walce z własnymi ograniczeniami – na takie potrzeby od zawsze pragnęły odpowiadać sportowe linie odzieży Pit Bulla. I to w równym stopniu jakością technologiczną co bezkompromisową, odważną grafiką.

Oryginalne tshirty sportowe i na co dzień

Z powodu tego naturalnego małżeństwa brandu i sportu, na t-shirtach Pit Bull można właściwie uczyć się historii MMA. Kolekcjonerzy zbiorą całą serię koszulek z grafikami dyscyplin, które bezpośrednio poprzedzały lub weszły do mieszanych sztuk walki. Można wybrać nadruki z walczącymi przeciwnikami ju – jitsu, vale tudo, boxingu lub mua thai. Wszystkie obrazy przedstawiają sceny walk z charakterystycznymi dla poszczególnych typów chwytami. Równie ciekawe, szczególnie dla kibiców, są wizerunki gwiazd KFW – Damiana Janikowskiego, Karola Bedorfa, Michała Materli. Grafiki z wojownikami utrzymane są w mrocznej, drapieżnej atmosferze chwili tuż przed walką. To charakterystyczny rys komunikacji Pit Bula. Firma chce i potrafi tworzyć atmosferę tajemnicy i grozy wokół walki. Zaprasza wybierających jej dzieła do przyznania się światu, że drzemią w nas mroczne, waleczne siły. Cała symbolika i sposób obrazowania wpisuje się w atmosferę spotkań na arenach MMA. To przedziwne zjawisko – tshirtom pit bull częściej udaje się wywołać emocje starożytnego święta gladiatorów niż nośnikom multimedialnym, które mają przecież większe możliwości oddziaływania na zmysły.

Duży asortyment t-shirtów Pit Bull w sklepie militarnym

Do tego celu graficy Pit Bula wykorzystują znane i popularne w kulturze obrazy. Częstym motywem na koszulkach są drapieżne, dzikie zwierzęta – awatary zawodników. Ich wybór: wilk, tygrys, lew przypominają stare, germańskie opowieści o wojownikach walczących z cesarstwem rzymskim. Jednym z piękniejszych projektów jest koszulka z Michałem Materlą wpatrującym się spokojnie w oczy lwa. Jest w tym przedstawieniu niezwykle skuteczny przekaz wartości sportów walki. To opowieść o sile i samokontroli zawodnika, a jednocześnie obraz panowania nad przeciwnikiem, zuchwałe obwieszczenie własnego zwycięstwa. Wszystko to sprawia, że t-shirt Pit Bull powoli staje się jednym z wyraźnych elementów popkultury. Tym bardziej że producent przyzwyczaił nas do bardzo wysokiej jakości swoich produktów. Koszulki są wykonane z wysokogatunkowej bawełny i zadrukowane zaawansowaną techniką farbowania tkanin. Zgodnie z przesłaniem misji firmy Pit Bull, najczęściej sięgają po nie ludzie, którzy utożsamiają się z archetypem wojownika.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii