more SAFETY and FUN
wartość koszyka: 0 pln ; dostawa od 10 pln, do darmowej dostawy brakuje 300 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 pln, do darmowej dostawy brakuje 300 pln
do zapłaty: 0 pln
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
RABAT 5% odzieżstrzelectwooutdoorsurvivalobronaprezenty
EAN:2010000007983
kod:MOD 90 VORTEX 45
wiatrówka - karabinek Hatsan MOD 90 Vortex 4,5mm
wiatrówka - karabinek Hatsan MOD 90 Vortex 4,5mm wiatrówka - karabinek Hatsan MOD 90 Vortex 4,5mm wiatrówka - karabinek Hatsan MOD 90 Vortex 4,5mm
wiatrówka - karabinek Hatsan MOD 90 Vortex 4,5mm wiatrówka - karabinek Hatsan MOD 90 Vortex 4,5mm wiatrówka - karabinek Hatsan MOD 90 Vortex 4,5mm
wiatrówka - karabinek Hatsan MOD 90 Vortex 4,5mm
wyślij zapytanie
średnia ocena: 4.86
OCEŃ:
     

trwa wysyłanie opinii...

wiatrówka - karabinek Hatsan MOD 90 Vortex 4,5mm (MOD 90 VORTEX 45)

najpopularniejsze wiatrówki tureckiego producenta

599 pln

produkt niedostępny

darmowa dostawa
PayU
opcja zamówień tel. 32 445-74-07 pn-pt 9-21:00 KOSZT DOSTAWY - PŁATNOŚĆ - ZWROT
dostępność: niedostępny
dostawa:
DARMOWA, cała EUROPA za 55 pln
producent:
zezwolenie :
nie jest wymagane
rodzina produktów :
MOD 90 VORTEX 45
prędkość początkowa :
do 305m/s
rodzaj śrutu :
diabolo
rodzaj zasilania :
sprężyna gazowa Vortex
rodzaj kolby :
monte carlo
długość lufy :
450 mm
długość całkowita :
1135 mm
waga produktu :
3400 g
bezpiecznik :
automatyczny
kaliber :
4,5 mm
regulowane przyrządy celownicze :
tru-glo
rodzaj dźwigni naciągu sprężyn :
klasyczna / łamana lufa
rodzaj kolby/szkieletu :
polimer
rodzaj lufy :
gwintowana
szyna montażowa :
11 mm
tryb strzelania :
jednostrzałowy
Karabinek Hatsan 90STG VORTEX 4,5mm to nowa generacja jednej z najpopularniejszych wiatrówek tureckiego producenta. W tym modelu zastosowano wydłużone łoże dzięki czemu udało się zasłonić kostkę wiatrówki. Rozwiązanie to pozwoliło również na przesunięcie środka ciężkości co w efekcie wpływa na komfort strzelania. W związku z dużą mocą wiatrówki zdecydowano się wzmocnić stoper dla celowników optycznych na szynie montażowej. Zwiększono również jego zakres regulacji. Sprawdzone i znane rozwiązania ze starszej wersji w połączeniu z tymi wprowadzonymi powodują że wiatrówka jest bardzo wysokiej jakości i trwała a bezawaryjność to bez wątpienia największy jej atut.

Osada została wykonana w całości ze wzmacnianego tworzywa sztucznego w czarnym kolorze. Łoże, kolba i chwyt są specjalnie wyprofilowane aby oprócz bezpieczeństwa stanowić elementy ozdobne. Znana baka policzkowa typu montecarlo ułatwia strzelanie prawo jak i leworęcznym. Na końcu kolby zamieszczono gumową stopkę, która ma za zadanie niwelować odrzut.

Karabin posiada standardową szynę montażową 11mm do zastosowania pod optyczne celowniki. Na jednym końcu zastosowano stoper żeby zapobiec przemieszczaniu się celownika wzdłuż szyny podczas odrzutu. Nie ma konieczności kalibrowania lunety po każdym strzale.

Bezpiecznik w karabinku jest automatyczny i umieszczony jest na końcu cylindra wiatrówki. Ma on za zadanie zabezpieczyć karabinek aby ten nie oddał strzału bez ingerencji strzelca.

Wiatrówki marki Hatsan posiadają wiele rozwiązań dla bezpieczeństwa strzelca. W tym modelu zastosowano następujące rozwiązania:
  • SaS™ (Shock Absorber System) - system redukcji odrzutu oraz wstrząsów po wystrzale. System ten pozwala na bezpieczne i długie użytkowanie celowników optycznych zamontowanych na wiatrówce.
  • Quattro Trigger - regulacja spustu oraz jego mechanizmu. Regulować można długość spustu jak i siłę potrzebną do jego nacisku. Powoduje to, że wiatrówka staje się bardziej spersonalizowana i pozwala strzelcowi oddawać lepsze strzały.
  • Anti Bear-Trap Safety - system zabezpieczający lufę przed niekontrolowanym zamknięciem przed i po naciągnięciu jej. Dzięki czemu można bezpiecznie załadować śrut bez obawy o swoje palce.
  • TruGlo - mechaniczne przyrządy celownicze dostarczone w zestawie posiadają znaczniki światłowodowe - podczas strzelania przy słabym świetle zbierają promienie i rozświetlają cel - ma to znaczenie podczas strzelania podczas zachmurzenia lub o zmierzchu. Szczerbinka jest regulowana w obu osiach - pionowo i poziomo.
  • Sprężyna gazowa Vortex® - zastosowany system pozwala na na oddanie celniejszych i skuteczniejszych strzałów. Poprawiona celność a zarazem duża prędkość wylotowa pocisku oraz mniejszy odrzut i zmniejszony poziom hałasu przy wystrzale oraz brak zużycia sprężyny gazowej to zalety tego właśnie systemu.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE

cała EUROPA
za 55 pln
e-RATY
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 300 pln