more SAFETY and FUN
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Długie Wiatrówki 4,5 MM

(84 produkty)

Wiatrówki długie - karabinek 4,5 MM

Wiatrówki 4,5 mm przedstawione w naszej ofercie charakteryzują się dużą różnorodnością jak i właściwościami. Posiadamy modele w niższym zakresie cenowym - przeznaczone głównie dla początkujących amatorów strzelectwa, którzy dopiero kształcą swoje umiejętności - jak i wiatrówki o wyższych cenach - stworzone z myślą o profesjonalistach oraz strzelcach doświadczonych, którzy potrafią wydobyć z broni jej wielorakie właściwości. Dzięki takiemu przetasowaniu jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednie oferty dla szerokiej grupy klientów zainteresowanych strzelectwem i pragnących rozwijać się dalej w tej dziedzinie.
 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze wiatrówki 4,5 mm

Wybór broni nie powinien zakończyć się na podjęciu decyzji na tej "pierwszej lepszej" lub po prostu podobającej nam się pod względem wizualnym - oczywiście, estetyka jest również punktem, który warto brać pod uwagę jednak traktować się ją powinno jako czynnik drugorzędny. Początkujący i niedoświadczony strzelec skupić powinien się przede wszystkim na wymiarach wiatrówki oraz jej właściwościach, a sama broń powinna być dopasowana do strzelca według jego preferencji, celu przeznaczenia oraz posiadanych aktualnie umiejętności. Nie warto, również od razu skakać na głęboką wodę i decydować się na wiatrówki 4,5 mm przedstawiające sobą najwyższy poziom pod względem proponowanych właściwości, jak i ceny - jest to działanie dla amatora nieopłacalne, gdyż nie będzie on w stanie wydobyć z niej jej mocy oraz precyzji.
 

Wiatrówki myśliwskie

Decydując się na zakup wiatrówki 4,5 mm skorzystamy, także pod względem finansowym - śrut do tych modeli jest tańszy, niż w przypadku wiatrówek 5,5 mm. Przy wyborze wiatrówki warto zwrócić uwagę na parę czynników, które pomogą wybrać nam broń najbardziej dla nas optymalną, to jest:
- Określić, na jakich właściwościach nam najbardziej zależy. Pragniemy skupić się bardziej na samej precyzji strzelania oraz celności, a może na jak największym zasięgu wiatrówki i jej sile rażenia? Czy stopień odrzutu broni będzie dla nas znaczącym czynnikiem czy wolimy go pominąć? Dokładne wyznaczenie naszych oczekiwań pozwoli nam zmniejszyć krąg interesujących nas produktów, co ułatwi poszukiwania.
- Jakiego rodzaju powinien być zastosowany napęd w naszej wiatrówce? Jeżeli nie mamy wystarczającej wiedzy, warto dokształcić się w tym zakresie, nawet poprzez poproszenie o poradę osoby, która zajmuje się strzelectwem na co dzień. Dzięki temu będziemy mogli dostosować rodzaj napędu do naszych preferencji. Do wyboru mamy: wiatrówki sprężynowe (ich wadą jest duży odrzut w trakcie strzału), wiatrówki na CO2, czyli wiatrówki z napędem gazowym (są lżejsze od sprężynowych i posiadają mniejszy odrzut, jednak odznaczają się one słabszą siłą rażenia), wiatrówki PCA (zapewniają nam precyzję strzału oraz brak odrzutu; z racji łatwości użytkowania dedykowane są głównie dla strzelców początkujących), wiatrówki PCP (najdroższy rodzaj wiatrówek oraz ich najbardziej zaawansowana forma; przeznaczone są głównie dla profesjonalistów.

 

Rozbudowana oferta wiatrówek 4,5mm

Nasz sklep oferuje wiatrówki 4,5 mm w różnorodnych wariantach. Każdy model jest dokładnie opisany i przedstawione są przy nim jego wymiary oraz właściwości. Dzięki przejrzystej stronie oraz jasnych i klarownych opisach trudności nie powinno sprawić znalezienie wiatrówki idealnej. Poza tym, nasza firma charakteryzuje się ofertą produktów jedynie najwyższej jakości i w stu procentach oryginalnych. Kupując u nas wiatrówki długie możesz być pewny gwarancji skuteczności oraz wytrzymałości broni.

za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł