more SAFETY and FUN
wartość koszyka: 0 pln ; dostawa od 10 pln, do darmowej dostawy brakuje 100 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
kod promocyjny
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 pln, do darmowej dostawy brakuje 100 pln
do zapłaty: 0 pln
kod promocyjny
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Kurtki wiosenne

(132)

Sportowe kurtki wiosenne w stylu militarnym

Odzież na tzw. okres przejściowy pomiędzy porami roku, czyli zimowo-wiosenny oraz wiosenno-letni, jak również na wiosnę, powinna przede wszystkim cechować się tym, że chroni od zimna. Jednocześnie nie może być jednak za ciepła. Równowaga i odpowiednia ochrona oraz niesamowite stylowe ubrania są gwarantowane w dostępnych w naszym sklepie kolekcjach. Warto zapoznać się z wielością propozycji dostępnych w naszym sklepie militarnym. Każdy z panów, niezależnie od wieku, wykonywanej pracy czy podejmowanej aktywności codziennej, a także trybu życia, znajdzie dla siebie odpowiedni strój.

Kurtki wiosenne to uniwersalna propozycja dla panów w różnym wieku

Kurtki wiosenne proponowane w asortymencie naszego sklepu to szeroki wybór różnego rodzaju propozycji. Od stylu sportowego, przez casualowy, militarny, po bardziej eleganckie trencze. Wiele z nich posiada wstawki militarne lub barwy maskujące. Kolory są żywe i pozostają niesprane przez długi czas użytkowania. Szeroka gama barw jednolitych lub połączonych w dopasowane jedności, pozwala dokonać właściwego dla siebie wyboru. Zarówno panowie, którzy podążają za aktualnymi trendami w modzie, jak i preferujący indywidualny, niezależny styl, każdy znajdzie idealny dla siebie model. Warto zaopatrzyć się w kurtkę z nowej kolekcji.

Doskonała jakość i atrakcyjna cena — to cechy naszych kurtek wiosennych

Kurtki wiosenne występujące w naszym sklepie zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Ogromna staranność o najdrobniejszy szczegół i każdy detal. Wiele propozycji wykonanych jest w stylu sportowym. Cechują się przede wszystkim dopasowaniem do ciała. Dodatkowo ściągacze na zakończeniu rękawów i na dole kurtki chronią przed dostawaniem się do wewnątrz chłodnego powietrza. Wiele propozycji posiada kaptur, dodatkowo wzmocniony ocieplaczem lub nie. Dzięki temu można zrezygnować z noszenia czapki. Rozpinane kurtki mogą stanowić zarówno wierzchni element garderoby w czasie wiosennych dni, jak i strój codzienny na zimowe dni, gdy w pomieszczeniu panuje chłód. Wiele z kurtek posiada także wodoodporną warstwę ochronną, co zapewnia możliwość użytkowania w czasie deszczowych dni, których wiele jest w czasie wiosennym.

Kurtki wiosenne dopasowane do różnego rodzaju spodni i obuwia

Kurtki wiosenne z naszej kolekcji idealnie dopasowują się do różnego rodzaju spodni. W zależności od stylu całości odzieży mogą być to jeansy, sztruksy, bojówki, dresy czy eleganckie spodnie od garnituru. Podobnie rzecz ma się z obuwiem. Kurtki pasują do szerokiej gamy butów sportowych, trekingowych, glanów czy butów taktycznych. Może wybrać również modele łączące się z półbutami wiosennymi, a także pantoflami. Wszystko zależy od preferowanego stylu osoby, która będzie nosić kurtkę. Dzięki temu niezależnie czy jest to zwykła, czy bardziej uroczysta okazja, kurtka wiosenna z naszej kolekcji będzie pasować.