more SAFETY and FUN
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Bransoletki z paracordu

Wszystkie dodatki do odzieży typowo militarnej muszą mieć swoje określone przeznaczenie. Jedynie z pozoru może nam się wydawać, że coś zostało założone jedynie dla ozdoby. Wszyscy zawodowo działający w wojsku dobrze wiedzą, że najdrobniejszy element przy dłoni często ma ukryte także drugie znaczenie, niezwykle ważne dla funkcjonowania w codzienności, gdy trzeba sobie radzić w warunkach polowych. Do takich elementów z pewnością zaliczyć można bransoletki paracord.

 

Gdzie nosi się bransoletki paracord

Umieszcza się je na nadgarstkach. Praktyczne w zastosowaniu bransoletki paracord znajdziecie także w naszym sklepie internetowym. Nie jest to wyszukana forma, a po prostu pewien zapas linki, którą zapleciono w kształt skrótowy. Węzeł został zapleciony wielokrotnie. Mamy więc przed sobą pomysłowy i przydatny przedmiot, a zarazem coś na kształt dyskretnej, męskiej ozdoby. Tam, gdzie bransolety paracord mają zapięcia, może znajdować się krzesiwo. Oprócz tego dość powszechna jest obecność gwizdka ratunkowego, który można zastosować w razie niebezpieczeństwa. Gdy jest trudność z dostępem do noża, można skorzystać z ostrej blaszki przy bransoletce.

 

Dyskretna, ale wszechstronna w działaniu bransoletka survivalowa paracord

Największym plusem, jaki mają paracord bransoletki, jest to, że są w stanie wytrzymać najtrudniejsze warunki. Nawet przez długi czas, trzymane na ręce, w deszczu, czy w upale, zachowują swoją konstrukcję i nie mają prawa spaść z przegubu dłoni aktywnego mężczyzny lub kobiety. Paracord jest niezwykle wytrzymały. W bransoletach wykorzystuje się aż 7 rdzeni. Każde bransoletki z paracordu mają charakterystyczną klamrę, najczęściej jest ona zrobiona z plastiku wysokiej jakości (klamra jest bardzo wytrzymała!). Nie ma mowy więc o tym, by bransolet odpięła się ot tak, przez przypadek. Gdy już bransoletę rozepniemy i rozwiniemy, mamy do wykorzystania ponad 3 metry linki.

 

Linka paracord - nie tylko do bransoletek! Do czego jeszcze można ją wykorzystać?

Linka paracord (często w formie wytrzymałej linki spadochronowej paracord 550) jest bardzo mocna i wytrzymała. Świetnie sprawdza się we wszelkich działaniach surwiwalowych, zręcznościowych, w czasie walk, czy oznakowania terenu, na którym odbywają się walki. Wytrzymałość paracordu sięga do około 250 kilogramów. Po demontażu bransolety linkę wykorzystać możemy do wielu zabiegów. Z jej pomocą można troczyć i ochraniać wszelki ekwipunek. Z paracordu mogą być wykonane także troczki przeznaczone pod latarki oraz noże, a także wszelkie rękojeści. Nieodżałowana okazuje się linka z bktórej wykonana jest bransoletka z paracordu, gdy trzeba przymocować ważne elementy dla konstrukcji namiotowych w czasie biwaków lub do budowania miejsca na nocleg w plenerze.

Na każdy nieoczekiwany moment

Gdy w butach wojskowych nagle zerwie się sznurowadło, trzeba w miarę szybko sobie poradzić. Sznurówkę dosztukować można jak najbardziej z kawałka linki paracordowej, która wcześniej była bransoletą. Nie da się ukryć, że każdy facet z bransoletą paracordową na przegubie swojej dłoni prezentuje się nad wyraz niebanalnie i męsko. Bransolety podkreślają piękno i masywność męskiej dłoni, a także delikatność dziewczęcej, bo nie możemy zapominać także o obecności dziewcząt w wojsku. Bransoletki militarne z naszego sklepu internetowego warto zabierać ze sobą na terenowe przygody w wielu ilościach. Nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać choćby dodatkowy sznur do prania!

Fajny aspektem jest też bransoletka paracord z krzesiwem do rozpalenia ognia nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach - tego typu gadżet survivalowy może nawet uratować nam życie!

 

Jaki kolor bransoletek wybrać?

W naszej ofercie znajdziesz bransoletki z paracordu w wielu kolorach i rozmiarach pasujących do rozmiaru nadgarstka. Na pewno popularna jest czarna, zielona (army green) czy w kolorach jaskrawych. Kolor dostępny jest na karcie produktu - przejrzyj dokłądnie informacje i zamów taką bransoletkę, na której Ci zależy. Jeśli ma to być prezent (sprawdź karty podarunkowe) to warto przemyśleć kolorystykę, aby wstrzelić się w gust obdarowanej osoby.

 

 

Paracord sklep to nie wszystko. Co jeszcze można kupić w sklepie militarnym?

Szukając np. paracord sklep trafisz do naszego sklepu, do specjalnego działu z bransoletkami. Jeśli dokładnie przejrzysz nasz sklep militarny to zobaczysz, że posiadamy produkty wielu znanych producentów - te super popularne i nieco mniej. Na pewno dostępne są u nas takie produkty jak ogólnie pojęte militaria jak zestawy broni, replik, noży oraz akcesoria jak gwizdek, sznurowadła czy kompas. U nas znajdziesz praktycznie każdy survivalowy gadżet. Zobacz nasze promocje, nowości oraz zajrzyj w dział wyprzedaż - znajdziesz tam naprawdę ciekawe produkty, dzięki którym Twój wojskowy, survivalowy ekwipunek zostanie dodatkowo wyposażony.

za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł