more SAFETY and FUN
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Wiatrówki krótkie - pistolety bez zezwolenia

(150 produktów)

Wiatrówki krótkie - Pistolety

Nasza oferta przedstawiająca dział wiatrówek krótkich jest niezwykle zróżnicowana, dzięki czemu każdy będzie w stanie dopasować do siebie odpowiednią broń - zarówno początkujący amatorzy broni, jak i bardziej doświadczeni hobbyści znajdą coś dla siebie. Dobór wiatrówki do poziomu umiejętności jest niezwykle ważny, gdyż to głównie od tego zależy komfort strzelca i jego precyzyjność. Poprzez indywidualne dopasowanie przeznaczenia broni oraz jej wykorzystywania osoba taka jest w stanie efektywnie podnieść poziom swojego progresu, co przełoży się na jej umiejętności strzeleckie. W tym dziale zaprezentowane są pistolety przeznaczone zarówno do celów rekreacyjnych oraz dla profesjonalistów.

 

Jak odpowiednio dobrać wiatrówkę krótką?

Decydując się na zakup wiatrówki krótkiej powinniśmy brać głównie pod uwagę jej późniejsze przeznaczenie oraz nasz poziom umiejętności. W naszym sklepie dostępne są bronie w zróżnicowanym zakresie cenowym, dzięki czemu znalezienie tej optymalnej - pod względem właściwości oraz ceny - nie będzie skomplikowane. Mimo różnorodnych cen, każda broń reprezentuje sobą jak najwyższą jakość oraz profesjonalne wykonanie, co przekłada się na radość i komfort z użytkowania. Wybierając wiatrówkę krótką, zwróćmy przede wszystkim uwagę na to, do czego w głównej mierze będzie ona nam służyć: Jeżeli zależy nam na trenowaniu celności oraz sprawności naszej ręki podczas strzelania, powinniśmy skupić się bardziej na modelu sportowym. Tutaj także, im wyższy jest nasz poziom strzelecki, tym bardziej powinniśmy patrzeć na wykonanie samej broni oraz właściwości zapewnione przez producenta. Jeżeli stawiamy głównie na szybkostrzelność oraz mobilność, a przeznaczenie wiatrówki krótkiej ma być głównie rekreacyjne i zabawowe (na przykład strzelanie do uprzednio ustawionych celów, tarcz) to optymalnym wyborem będzie broń szybkostrzelna oraz wytrzymała - dzięki czemu będziemy mogli dłużej cieszyć się jej doskonałą sprawnością. Po określeniu głównego celu przeznaczenia, przyjdzie czas na zwrócenie uwagi na takie czynniki, jak: wizualny wygląd broni (może ona przypominać kształtem bardziej autentyczną broń ostrą lub zachować wygląd standardowej wiatrówki krótkiej), pojemność magazynka (im pojemność będzie większa, tym rzadziej będziemy zmuszeni do wymieniania śrutu w magazynku), broń na śrut ołowiany (na rynku dostępny jest śrut o zróżnicowanych właściwościach, to od Nas będzie zależeć, jaki wybierzemy. Jeżeli nie jesteśmy pewni, możemy zakupić dwa, trzy rodzaje i następnym razem wybrać ten najbardziej nam odpowiadający), Tryb strzelania (możemy wybierać pomiędzy trybem automatycznym oraz półautomatycznym. W trybie automatycznym strzelec naciskając i przytrzymując spust może wystrzelić kilka pocisków po sobie następujących, bez każdorazowego naciskania, w trybie półautomatycznym każdy strzał odpowiada jednemu naciśnięciu spustu).

 

Oferta w pełni profesjonalna i przedstawiająca jak najwyższą jakość produktu

Decydując się na zakup w naszym sklepie klient dostaje gwarancję jakości oraz skuteczności danej broni takiej jak wiatrówki krótkie na kulki stalowe czy rewolwery i wiatrówki krókie CZ.  Każdy produkt posiada dokładny i przejrzysty opis jego właściwości oraz optymalnych celów zastosowania. Dzięki takiemu działaniu klient jest w stanie perfekcyjnie dobrać wiatrówkę do swoich potrzeb oraz oczekiwań, a nasza propozycja produktów przedstawia najwyższy możliwy komfort użytkowania broni oraz jej długotrwałą wytrzymałość na zróżnicowane warunki jej działania. Szczególne godne polecenia są pistolety Beretta oraz pistolety Walther.

za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł