Dostawa

KOSZTY WYSYŁKI

Zamówienia od wartości 99 pln, opłacone z góry, wysyłane są na terenie Polski za darmo!

Koszty wysyłek zamówień o wartości do 99 zł:

odbiór osobisty 0 pln w salonie firmowym, ul. Pszczyńska 202A w Gliwicach
► kurier GLS 12 pln
► kurier GLS pobranie 15 pln
► paczkomat 13 pln

Opcja dodatkowa, PACZKOMAT "Paczka w weekend"  - koszt 4,99 zł (opcja dodatkowo płatna, dostępna od czwartku od godz. 20.00 do piątku do godz. 13.00 dla produktów dostępnych "od ręki").

WYSYŁKA ZA GRANICE POLSKI

Realizujemy przesyłki do większości krajów Unii Europejskiej. Zryczałtowany koszt wysyłki do kraju Unii Europejskiej wynosi 49,99 pln / €11 (waga przesyłki do 5kg). W przypadku wagi powyżej 5kg, wycena jest przygotowywana indywidualnie z możliwością rezygnacji ze strony Klienta bez ponoszenia żadnych kosztów. Realizacja zamówienia zagranicznego następuje po wpływie środków na konto sprzedawcy. Nie wszystkie towary oferowane w naszym sklepie będziemy mogli wysłać za granicę Polski, wynika to z przepisów jakie obowiązują w poszczególnych krajach nabywcy. W takim przypadku klient zostanie o tym fakcie niezwłocznie poinformowany a środki zostaną bezzwłocznie zwrócone kupującemu bez ponoszenia żadnych kosztów.

CZAS DOSTAWY

Aż 95% przesyłek w obszarze Polski trafia do klientów następnego dnia po przekazaniu zamówienia kurierowi. Skompletowanie i dostarczenie zamówienia zagranicznego trwa około 7 dni.  

Czas realizacji zamówienia (czyli jego wysyłki), podany jest przy każdym produkcie i oznacza zawsze dni robocze.

Dostawcy:
► InPOST - strona do śledzenia drogi przesyłki - śledzenie przesyłki - obsługa klienta: tel.: 722 444 000
► GLS - strona do śledzenia drogi przesyłki - śledzenie przesyłki - obsługa klienta: tel.: 46 814 82 20

ODBIÓR OSOBISTY

Po uprzednim umówieniu się i uzgodnieniu terminu, odbiór osobisty jest możliwy w naszym sklepie firmowym zlokalizowanym w Gliwicach, ul. Pszczyńska 202A.
Godziny otwarcia:
► PN - PT: 9 - 17
► SB: 9 - 14