more SAFETY and FUN
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Kurtka zimowa marki Pit Bull

(73 produkty)

Kurtka zimowa marki Pit Bull
Nowa oferta kurtek zimowych marki Pit Bull to szeroki wybór ciepłych okryć wierzchnich. Każda męska kurtka jest zaprojektowana tak, aby zapewnić jak największy komfort w niskich temperaturach. Większość modeli to sprawdzone konstrukcje, które są deszczoodporne i chronią przed dużą ilością opadów śniegu. Dla osób, które są wrażliwe na zimno mamy w ofercie kurtki puchowe ze sportowym charakterem. Szeroki wybór kurtek w naszym sklepie zaspokoi prawie każdego mężczyznę. Proponujemy zimowe kurtki bombery, które charakteryzują się długością do pasa, a także dłuższe kurtki typu parka - ich długość sięga do połowy uda.

 
Najlepsze kurtki zimowe
Legendarny model kurtki MA1 także w tym roku doczekał się odsłony w wersji zimowej. Kurtka bombera to krój, który pasuje każdemu mężczyźnie, a swój sukces zawdzięcza temu, że jest bardzo komfortowa i odporna na deszcz. Jeśli mowa o kurtce MA1, należy wspomnieć o jej udoskonalonym modelu Encino, który posiada dodatkowo ocieplany kaptur.  Kolejnym hitem sprzedaży jest parka Alder, która potrafi chronić przed mega niskimi temperaturami oraz nieprzyjemnym wiatrem, a to, dlatego że jest długa i posiada kaptur z odpinanym futerkiem. Wśród sprawdzonych i niezawodnych modeli posiadamy w sklepie takie kurtki puchowe jak Walpen, Topside i Airway. Wszystkie te kurtki posiadają ciepły kaptur i posiadają zwiększoną odporność na deszcz i śnieg.

 

Ciepłe kurtki na zimę

Kurtki Pit Bull znane są z innowacyjności i oryginalnego designu. Takim przykładem są pikowane kurtki Carver, które w kolorze oliwkowym okazały się totalnym bestsellerem już w pierwszych dniach sprzedaży. Tym samym Pit Bull proponuje tę kurtkę w wersji bezrękawnika oraz jako kurtkę z odpinanym kapturem pod nazwą Winchester. W naszym sklepie są też modele z nowej serii Snow Crew i tu przykładem jest kurtka z futerkiem na kapturze Firethorn. Ten model to propozycja dla osób, które muszą mieć niezawodną kurtkę w trudnych warunkach. Zastosowano w niej gruby splot nylonu, który chroni przed każdym podmuchem wiatru i nie przemaka
 

Ciepła kurtka typu parka
Parka to przede wszystkim długa kurtka, która chroni wszystkie wrażliwe na zimno części ciała. Od głowy, która chroniona jest kapturem aż do ud. Obok Aldera innym modelem, na który warto zwrócić uwagę jest Gunner. Posiada on mnóstwo kieszeni oraz sznurki zwężające w talii, oraz na dole kurtki. Nową w tym roku jest również Kingston czyli połączenie parki i kurtki puchowej przez co mimo swojej długości jest bardzo lekka, a zarazem deszczoodporna.

za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł