more SAFETY and FUN
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Płyn do dezynfekcji, żel dezynfekujące do rąk

(243 produkty)

Gdzie zaopatrzyć się w preparaty dezynfekujące?

 

Zbrojownia.pl to działający od wielu lat sklep, w którym niezwykle bogatym asortymentem może cieszyć się każdy, kto lubi być zaopatrzony w sprzęt realnie wpływający na ludzkie bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo w dzisiejszych czasach to jednak nie tylko broń, lecz także świadomy zakup produktów służących do dezynfekcji. Sklep Zbrojownia.pl posiada w swojej ofercie szeroki wybór środków dezynfekujących, które zagwarantują ochronę przyszłemu nabywcy i jego bliskim. 
 

Płyny dezynfekujące

 
  • Płyn do dezynfekcji rąk BOMASEPT G (1L)

BOMASEPT G to gotowy do użycia preparat na bazie alkoholu (70% alkoholu) przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk. Jest produktem polecanym zarówno do profesjonalnego jak i powszechnego stosowania. Sprawdzi się w szpitalu, biurze, szkole i domu. Substancje aktywne produktu BOMASEPT G to etanol (od stuleci znany ze swych znakomitych właściwości dezynfekujących) oraz CAS: 64 – 17 – 5 (tzw. etanol absolutny). W skład preparatu, poza etanolem (powyżej 70%), wchodzi: gliceryna (wykorzystywana ze względu na swoje trwałe i precyzyjne działanie nawilżające) oraz woda.


Sposób użycia płyny do dezynfekcji BOMASEPT G

 

Nikogo nie zdziwi stwierdzenie, że dłonie są największym skupiskiem bakterii na naszym ciele. Ponoć nawet 80% infekcji powodowanych jest brakiem lub nieodpowiednią higieną rąk. Dłonie należy często myć – wiedzą o tym nawet dzieci. Co jednak w sytuacji, gdy nie mamy dostępu do bieżącej wody? Dobrze, gdy mamy wtedy możliwość użycia płyny do dezynfekcji. Jak prawidłowo go użyć? Należy pobrać odpowiednia ilość preparatu na ułożone w kształt kubka, suche dłonie i wcierać go przez 30 sekund w całą powierzchnie ciała, która chcemy zdezynfekować. Pamiętajmy aby dłonie były zwilżone preparatem przez cały czas dezynfekcji.
 

Jak przechowywać płyn do dezynfekcji BOMASEPT G

 

Preparat nie może znajdować się w miejscu nasłonecznionym, musi być szczelnie zamknięty. Przestrzeń, w której przechowujemy produkt powinna być sucha, chłodna i dobrze wentylowana. Kategorycznie należy unikać używania ognia w pobliżu płynu.

  • Płyn dezynfekujący do rąk BIOMASTEPT G (5L)

Większa objętość preparatu BIOMASEPT G od swojej lżejszej wersji różni się jedynie tym, że zamawiający ją mogą liczyć na zagwarantowaną od dostawcy darmową dostawę. Skład, sposób użycia i warunki przechowywania są identyczne jak przy opcji jednolitrowej.

  • Żel dezynfekujący do rąk PRO-CHEM SAFETY (P-CH SAFETY 500 ML, 70% alkoholu)

Żel dezynfekujący (poza konsystencją) różni się od płynu także składem, który poza etanolem (również 70%), wodą i gliceryną zawiera także dodatkowe składniki, mi.in: acrylates C10-30 (substancja zagęszczająca i żelotwórcza), linaloon (substancja zapachowa o właściwościach bakteriobójczych) czy benzyl salicylate (olejek eteryczny z goździka, używany jako substancja zapachowa oraz pochłaniająca promienie UV).   
 

Środki ostrożności

 

Żel antybakteryjny PRO-CHEM SAFETY również jest substancją łatwopalną – należy przechowywać go w zamkniętym pojemniku z dala od źródeł ognia. Nie należy stosować żelu w okolicach oczu ani na podrażnioną skórę. Chronić przed dziećmi.
 

Zakupy bez wychodzenia z domu

 

Nie masz możliwości wyjścia z domu lub sytuacja zmusza Cię do zminimalizowania przemieszczania się? Żaden problem, sklep internetowy Zbrojownia.pl działa całą dobę a jeśli zamówisz produkty do godziny 12:00, to zostaną one dostarczone już kolejnego dnia roboczego. Zakupy powyżej 99 złotych dostarczane są bez kosztów przesyłki a preparaty można przesłać za granicę (do krajów UE) za jedyne 55 złotych. Nie czekaj, zapewnij bezpieczeństwo sobie i swoim bliskim już dziś!

za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł