more SAFETY and FUN
wartość koszyka: 0 pln ; dostawa od 10 pln, do darmowej dostawy brakuje 100 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
kod promocyjny
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 pln, do darmowej dostawy brakuje 100 pln
do zapłaty: 0 pln
kod promocyjny
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

MMA i sztuki walki

(177)
Duża kolekcja odzieży związanej z mixed martial arts czyli MMA. Każdy fan KSW czy UFC znajdzie tu coś ciekawego. Dostępna odzież do treningu jak i na co dzień. W naszym sklepie kładziemy nacisk na aktywne i świadome spędzanie czasu. Takie właśnie jest trenowanie sztuk walki. Trening siłowy, kondycyjny to świadome działanie i dążenie do celu. Samokontrola, odpowiednia dieta - jak najbardziej taki styl życia popieramy. Dlatego ten dział jest dla tych wszystkich, którzy mocno trenują. Nasza oferta jest skierowana dla każdego zawodnika muay thai, bjj, boksu, grappling, valetudo i innych.

Szeroki wybór odzieży treningowej m. in. rashguardy oraz leginsy wyselekcjonowana jest spośród znanych i lubianych firm. Współpracujemy z takimi firmami jak Pit Bull West Coast lub Surge Polonia, Red is Bad. Ich produkty to najwyżej oceniane produkty w środowisku, a użyte materiały zapewniają trwałość i niezmienną jakość przez lata. Termoaktywne rashguardy zdecydowanie pomagają uzyskać najlepsze efekty podczas treningu. 

Klientom proponujemy również tzw. walk-out t-shirt czyli koszulki znanych fighterów różnych federacji, w których wyjdą do walki podczas najbliższej gali. Dzięki temu każdy kto utożsamia się i kibicuje takim zawodnikom jak Materla, Bedorf albo Janikowski może zakupić taką koszulkę jeszcze przed walką i w dniu gali dumnie dopingować swojego faworyta podczas walki w oktagonie.