more SAFETY and FUN
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Paski do spodni

(106 produktów)

Taktyczne paski do spodni - turystyczne, militarne

Bogate w zastosowaniu pasy taktyczne usprawnią prace każdego aktywnego mężczyzny, czy to na polu survivalowym, czy też typowo wojskowym. Dobrze dobrany pas taktyczny pozwala mieć przy sobie wszystkie niezbędne narzędzia i gadżety, pomocne w nieoczekiwanych chwilach, w czasie, gdy musimy być przygotowani dosłownie na wszystko. Pasy taktyczne mają zasadniczo dwie funkcje. Najważniejsze jest właśnie ułatwienie przemieszczania się z niezbędnymi gadżetami pod ręką. Druga ważna funkcja to klasyczne pełnienie wsparcia dla konstrukcji odzieżowej. Po co zakładać dodatkową odzież taktyczną wraz z klasycznym paskiem do spodni, jeśli można połączyć jedno z drugim? Nowoczesne pasy taktyczne z naszego sklepu internetowego zostały skonstruowane tak, by spełniać wszelkie pokładane w nich oczekiwania. Wykonano je z najtrwalszych materiałów włókienniczych, dzięki czemu nawet po długim czasie wykorzystywania nie ma mowy o odpruciach, podartych powierzchniach oraz podziurawionych kieszeniach. Konstrukcja tego dodatku do wojskowej odzieży polega na stosowaniu kilku warstw materiałowych, przez co sam proces eksploatacji przedmiotu użytkowego odbywa się w znacznie wolniejszym tempie, niż w przypadku zwykłych pasów taktycznych, gdzie nie zwraca się większej uwagi na grubość i trwałość stosowanych materiałów.

Pasy taktyczne mieszczące wszystko, co niezbędne

Prezentowane przez nas pasy taktyczne są elementami garderoby aktywnych mężczyzn oraz kobiet, którzy nie lubią dać się zaskoczyć w czasie manewrów wojskowych lub zmagań na poligonach. Do przegródek oraz kieszeni w pasach taktycznych trafić może wszystko, bez czego nie wyobrażamy sobie fachowego działania w czasach manewrów lub obozowych wyzwań. Pasy taktyczne pomieszczą dyskretnie zaprojektowane lornetki, a także bidony z wodą, wszelkie oporządzenie wojskowe, noże, scyzoryki, aparaty cyfrowe, jeśli w czasie wyprawy naszym zadaniem będzie dokumentowanie wszystkiego. Pasy taktyczne z pewnością są znacznie bardziej wygodne od kamizelek. Do tego, mając nieco za szerokie spodnie, można być pewnym, że dzięki pasowi nie będzie nam to wcale przeszkadzało!

Pasy taktyczne do wyboru

Nasze pasy taktyczne projektowane są tak samo, jak wszelkiego rodzaju odzież militarna, przeznaczona nie tylko do wygodnego noszenia w ekstremalnych warunkach, ale także z zachowaniem przeznaczenia kamuflującego osobę poruszającą się po określonym terenie. Nabyć więc można klasyczne pasy taktyczne w kolorze nieśmiertelnej czerni, ale dla chętnych proponujemy także pasy taktyczne w odcieniach szarości, granatu oraz kolorów ziemi. Bardzo popularne są pasy taktyczne w estetyce moro, ponieważ ten styl jest w dalszym ciągu najbardziej kojarzący się z działaniami terenowymi, survivalowymi oraz z klasycznym wojskiem. Każdy z Klientów składających zamówienie w naszym sklepie internetowym może dobrać pas odpowiedni do własnych warunków fizycznych oraz potrzeb. Z całą pewnością posiadanie tego dodatku do odzieży ułatwia codzienne funkcjonowanie w ekstremalnych warunkach. Nie trzeba taszczyć ze sobą dodatkowych toreb i plecaków.
za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł