more SAFETY and FUN
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Rękawice taktyczne

(35 produktów)

Rękawice taktyczne to jedno z podstawowych i niezbędnych akcesoriów każdego fana militariów oraz sportów outdoorowych i aktywności na świeżym powietrzu, takich jak survival lub bushcrafting. W naszym sklepie Zbrojownia.pl znajdziesz wiele modeli, które z pewnością spełnią wszelkie pokładane w nich nadzieje. Wśród dostępnych propozycji oferujemy warianty zimowe z ociepleniem, lekkie i cienkie na lato, jak i modele bez palców, które w niektórych sytuacjach sprawdzą się zdecydowanie najlepiej. Wszystkie rękawice wojskowe pochodzą od najlepszych, doskonale znanych producentów, takich jak Direct Action, Helikon czy Mechanix lub Sharg. Przejrzyj koniecznie wszystkie dostępne modele i zamów już dziś.


Dlaczego rękawiczki wojskowe są tak istotne?


Do zakupu rękawic bojowych warto przywiązać dużo uwagi, gdyż te akcesoria mają ogromny wpływ na bezpieczeństwo podczas obcowania z naturą lub w trakcie aktywności, takich jak paintball czy asg. Na wewnętrznej części dłoni znajduje się bardzo delikatna skóra skłonna do podrażnień. Niewielkie rany dość szybko się goją i nie sprawiają większego bólu, lecz te głębsze w wielu przypadkach kończą się długą rekonwalescencją, która może wyłączyć daną osobę z konkretnej aktywności na wiele dni czy nawet tygodni. Dlatego warto chronić dłonie wszystkimi możliwymi sposobami. Najlepsze okazują się taktyczne rękawice zimowe, które nie krępują ruchów i stanowią „drugą” skórę.


Poznaj podstawowe cechy rękawic taktycznych


Podstawową cechą charakterystyczną rękawic bojowych jest poziom zapewnianej wygody. Wszystkie są zaprojektowane ze zwróceniem szczególnej uwagi na kształt oraz funkcjonalność dłoni, dzięki czemu są anatomiczne i odzwierciedlają zakres ruchu konkretnego palca lub ścięgna. Dzięki temu nie krępują i umożliwiają wykonanie wszystkich czynności. Wiele osób ma złe doświadczenia z rękawicami, które były niewygodne i pogarszały siłę czy precyzję chwytu. To wina użytkowania rękawic wojskowych najniższej jakości, które są wykonane w sposób taki sam, jak tradycyjne rękawiczki, lecz z innego materiału. W naszym sklepie nie uznajemy półśrodków, dlatego dostępne u nas modele są wygodne, komfortowe i w pełni bezpieczne, gdyż nie pogarszają siły i precyzji chwytu, co ma szczególnie duże znaczenie w sportach outdoorowych i survivalu.


Rękawiczki wojskowe – budowa i funkcjonalność


Rękawice taktyczne mają zawsze pod spodem bardzo trwały materiał, czasami nawet naturalną skórę, która zapewnia precyzyjny chwyt we wszystkich warunkach, także podczas deszczu, czy w trakcie opadów śniegu. Pozwalają na przenoszenie ciężkich przedmiotów bez uczucia zmęczenia dłoni, chroniąc jednocześnie ich delikatną i wrażliwą skórę. Co ważne, wszystkie rękawice doskonale przepuszczają optymalną ilość powietrza, dzięki czemu skutecznie odprowadzają wilgoć na zewnątrz. Ma to wbrew pozorom ogromne znaczenie podczas użytkowania. Najtańsze rękawice są wykonane z nieprzepuszczających materiałów, które sprawiają dyskomfort podczas dłuższego użytkowania. Rękawice taktyczne również znakomicie dopasowują się do kształtu dłoni. Zamów już dziś w najniższej cenie w naszym sklepie Zbrojownia.pl i skorzystaj z błyskawicznej dostawy oraz najwyższej jakości obsługi klienta.

za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł