more SAFETY and FUN
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Rękawice taktyczne

(43 produkty)

Rękawice taktyczne i sportowe outdoor

Warunki survivalowe wymagają zastosowania ochrony dla poszczególnych części ciała. W utrudnionych warunkach bardzo ważna jest praca dłoni. Ręce mają bardzo delikatną skórę, którą trzeba chronić zwłaszcza w sytuacjach konieczności używania ostrych narzędzi. W celu ochrony dłoni wymyślono już dawno rękawice taktyczne outdoor, dostępne także w naszym sklepie militarnym Zbrojownia.pl. Są bardzo efektownie wykonane i dopracowane pod względem technicznym. Każdy mężczyzna nastawiony na wykonanie ciężkiej, fizycznej pracy koniecznie powinien się w nie zaopatrzyć. Ochrona dłoni zostaje dzięki temu zapewniona bez względu na to, jakie warunki pogodowe aktualnie występują w naszym otoczeniu. Zalety rękawic taktycznych można wymieniać bardzo długo. Podstawowym plusem jest to, że bardzo szybko dopasowują się one do kształtu dłoni, nie obciążając jej zanadto. Cokolwiek chwytamy, rękawice w żaden sposób nie przeszkadzają nam w wykonaniu planowanej czynności. Rękawice taktyczne z naszego sklepu szybko dopasowują się do kształtu dłoni dzięki zastosowaniu elastycznego materiału.

Rękawice to wygoda dla dłoni w każdej sytuacji

Nasze rękawice taktyczne outdoor wykonane są z najwyższej jakości materiałów skórzanych oraz syntetycznych. Można im w pełni zaufać. Korzystają z nich profesjonalni żołnierze, a także robotnicy fizyczni, kierowcy i kaskaderzy. Jeśli ktoś martwi się tym, że ma za duże, albo za małe dłonie, by móc kupić tanie i praktyczne rękawice taktyczne z naszego sklepu internetowego, spieszymy uspokoić, że w naszym asortymencie znaleźć można bardzo dużo rozmiarów rękawic, spośród których każdy wybierze coś dla siebie. Rękawice nie rozpadną się po kilku noszeniach, co dość często zdarza się wśród produktów firm konkurencyjnych. Wszystko dzięki temu, że przy przestrzeniach między palcami zastosowano utwardzone warstwy syntetyczne, gwarantujące stabilizację. Spora część obszaru roboczego na rękawicach wykonana jest z wysokiej jakości materiału z funkcjami przepuszczania powietrza. Dzięki cyrkulacji można zapomnieć wreszcie o nadmiernym poceniu się dłoni i to nawet po wielu godzinach pracy!

Rękawice na mocny chwyt!

Nasze rękawice taktyczne outdoor mają zastosowane kilka ważnych elementów, których nie uda się dostrzec w innych rodzajach rękawic. Szerokie mankiety wraz ze ściągaczami zapewniają stabilne utrzymanie rękawicy na dłoni. Nic się nie zsuwa i nie odpina. Można więc w czasie pracy mieć absolutną pewność, że nic nam nie zginie po drodze. Zakładanie i zdejmowanie rękawic także jest łatwe. Wszystko dzięki różnym szerokościom otworów. Łatwo dopasować określony model rękawic taktycznych dla własnych dłoni, jeśli się zna wartość obwodu nadgarstka. Te rękawice przeznaczyć można nie tylko na survival. Wspaniale odnajdą się w pracy przedstawicieli różnych organów wojskowych, a nawet pracowników służb specjalnych. Mogą z nich korzystać także strażacy, albo policjanci. Tak uniwersalny produkt w pełni zasługuje na najwyższe uznanie. Praca z użyciem taktycznych rękawic nie naraża naszych dłoni na żadne niebezpieczeństwo.
za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł