Kurtki wiatrówki męskie

Po co mi wiatrówka? ...spytał mężczyzna, wzruszył ramionami, po czym nie zadawał więcej tego pytania. Wypad w miasto z opcją późnego powrotu przez wietrzne, chłodne ulice. Weekendowy szał przy ognisku, wyjazd integracyjny, wakacyjna eskapada pod namiot, ryby z Tatą - chociaż nie łowi, zimna nie znosi. Wiatrówka nie zadaje pytań. Jest mężczyzną w świecie ubrań użytkowych, przyjmuje na siebie uderzenia wiatru i zimna bez wątpliwości.

Elegancki Pit Bull Ragweed? Zawadiacki Brandit Portland Navy? A może bezkompromisowy Helikon Trooper? W naszym asortymencie znajdziesz to, czym mogą zaskoczyć Cię okoliczności. Jednego możesz być pewien - w miejskiej dżungli, w lesie za miastem, na połoninach i w dolinach, warto mieć wiatrówkę. Nie zadawaj więc pytań. Kup i bądź przygotowany. Zawsze.

Uniwersalna, wszędobylska, dopasowana kurtka wiatrówka

Zima podrzuca nam pod nos przekleństwa i katar, gdy odśnieżamy auto lub brniemy przez ślizgawice i zawieje ku ciepłym zakamarkom domu. Jesień przygnębia opadającą kolorystyką liści i krótkim dniem. Wiosna razi niekonsekwencją, jakby nie mogła się zdecydować czy ma być ciepło, czy zimno. W lecie piętnastominutowa burza może zaprosić nas na szybki pojedynek i pozostawić wspomnienia w postaci kataru. Każda pora roku potrafi zaskoczyć w nieprzyjemny sposób.

Wiatrówka w plecaku, wrzucona na zmęczony wędrówką kark ochroni nas od przykrych skutków kapryśnej aury i zabezpieczy przed najszybszym mordercą chęci - wyziębieniem. Nawet latem kwadrans w rzęsistej ulewie podczas rowerowej wycieczki skutecznie leczy z ochoty na przejażdżkę i może być niebezpieczny dla zdrowia. Dobry, lekki ubiór to gwarancja, że w kryzysowym momencie organizm będzie miał zapas sił.

Jesteś mistrzem survivalu i żaden sekret bushcraftu nie jest Ci obcy, a każdy weekend spędzasz pod brezentową pałatką z nożem i wędką? Nasza oferta z pewnością będzie dla Ciebie idealna. Jesteś eleganckim facetem, który lubi się lekko ubrać na niezobowiązujący wieczór w mieście, a płaszcze czy marynarki wydają Ci się czasami za ciężkie i za oficjalne? To także miejsce dla Ciebie.

Wygodna kurtka męska - Subtelna prostolinijność

Dobra wiatrówka jest tak wyjątkowa jak dobry mechanik samochodowy. I ona i on nie zawiodą, gdy będziesz ich potrzebować. Oboje będą mieć też coś w rodzaju nieuchwytnej, uczciwej prostoty. Coś, co powie Ci, że możesz na nich polegać. (Z tą różnicą, że Twoja wiatrówka będzie prać się lepiej niż mechanik).

Coś, co da Ci poczucie wyjątkowości, a jednocześnie pewności. Znasz to uczucie, prawda? Gdy kobieta prosi o naprawę komody, a Ty doskonale się na tym znasz - bez zbędnych fajerwerków, blichtru i słów, po prostu bierzesz narzędzia i robisz to, co do Ciebie należy. Nie oczekujesz warsztatowego Nobla za taką naprawę. Wystarczy świadomość, że to umiesz. Tak samo jest z dobrą wiatrówką. Nie musi błyszczeć, bo nie bawią Cię tanie błyskotki. Nie musi udawać, bo Ty nie udajesz. To Ty dobrałeś jej kolor, model i rozmiar - mówi więc o Tobie tyle, ile chcesz, by powiedziała.

Nasza przemyślana oferta po prostu Ci w tym pomogła. Jesteś mężczyzną - wiedziałeś, czego chcesz. Chcesz kilka modeli? Nie ma sprawy. Chcesz zamówić w niedzielę, a może pomysł na nową kurtkę przyszedł w długi weekend? Proszę bardzo. Cenimy tę samą subtelną prostolinijność. To w końcu cecha konkretnych ludzi i ich konkretnych wymagań. Miło, że się tak dobrze rozumiemy.

Kurtki wiatrówki - Razem na lata

Przemyślany wybór kurtki wiatrówki męskie to związek na długi czas, choćby z tego powodu, że dzisiejsza technologia w tej dziedzinie to istny wyścig zbrojeń, w którym nie każdy musi się odnaleźć - od tego jesteśmy my, by Ci pomóc. W wiatrówkach XXI wieku stosuje się na szeroką skalę spandex, łączy go z wełną, bawełną, z technologią membranową i gore-texem. Wszystko po to, by organizm chronić przed wodą, wiatrem i wyziębieniem - oraz, by dobrze, ale nie całkowicie odprowadzać ciepło powstające podczas wysiłku fizycznego.

Jednocześnie kurtka musi być lekka, łatwa w praniu, nie wchłaniać zbędnych zapachów. W projektowaniu wykorzystuje się wszelkie możliwe środki technologiczne, patenty i możliwości współczesnego przemysłu - by zaspokoić poszerzające się indywidualne potrzeby klienta. Czyli Twoje - ale spokojnie, nie musisz kończyć studiów z materiałoznawstwa, by je poznać.

Od tego jesteśmy tutaj my. Pomożemy dobrać wiatrówkę, na której będzie Ci zależeć, z którą się zżyjesz, którą po latach będziesz wspominać w samych superlatywach. Nawet jeśli jutro jakiś producent wymyśli nanotkaninę z wujkiem Google pod pachą, by monitorował Twoje parametry życiowe, nie martw się - najpierw dowiemy się, czy tego potrzebujesz, a jeśli tak - znajdziemy to dla Ciebie.

Stylowe kurtki wiatrówki dla mężczyzn

Nie samą kurtką człowiek żyje.....a u nas znajdziesz całą resztę. Czasy sprzyjają aktywności. Fizyczna ciekawość świata odrywa nas od postępującej cyfryzacji, gdzie wszystko zdaje się być zapisane w systemie zero-jedynkowym, obarczone lajkiem lub jego brakiem, wymusza na nas używanie twittera, facebooka i instagrama. Jeden rzut okiem nad nasze monitorki wystarczy by zrozumieć, że świat to coś znacznie więcej i doświadczanie tego w fizyczny, dosłowny sposób jest domeną ludzi aktywnych, głodnych życia, ciekawych świata, lubiących kontakt z naturą.

Dobierz więc do swojej wiatrówki dobre, taktyczne buty. Wrzuć na grzbiet plecak, za pasem przytul nóż - a za biżuterię miej nieśmiertelnik, kurz przyszłych dróg, dobrą muzykę w głowie i idź, otwarcie i chętnie poznawać świat takim, jakim jest. Może przy kontakcie z naturą dostaniesz odcisków i pokąsają Cię komary - ale to przecież o to właśnie chodzi. Bądź trochę niemożliwy.

Niech Ci, którzy w grze pozorów wbijają się co ranek w sztywne ramy garniturów, pukają się w głowę na Twój widok. Dobra kurtka na plecach to jeden z fundamentów dobrego samopoczucia. Włożysz ją i droga sama Cię zaprosi. Już się nie obawiasz - jesteś przygotowany. Idziesz i zdobywasz, a życie ma nie tylko mijające sekundy. Ma też koloryt. Bądź odważny - nadaj go sobie sam. Śmiało.

Wady dobrej wiatrówki

Będzie Cię kryć, chronić i dawać poczucie bezpieczeństwa aż znajomi zaczną Ci jej zazdrościć. Bez obaw - polecasz nasz sklep i przestaną. Jest na tyle lekka i wytrzymała, że nie zbankrutujesz, piorąc ją często i używając jeszcze częściej. Nie będzie krępować ruchów w aucie, lesie, z plecakiem i gitarą. Nie jest zazdrosna, nie obrazi się, jak założysz marynarkę. Wie, że do niej wrócisz. Wróć też i do nas. Poleć znajomym. Jesteśmy tu dla Ciebie i mamy wiatrówkę, jakiej potrzebujesz. Na pierwszy krok i na miliony następnych.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii