W ofercie naszego sklepu nie mogło zabraknąć koszulek męskich w kamuflażach. W produkcji tego typu ubioru przodują przede wszystkim Helikon-Tex, Brandit Wear oraz Mil-Tec. Helikon-Tex z kamuflażowych koszulek uczynił swój sztandarowy produkt i są wykonane z dbałością o każdy detal. Warto zwrócić szczególną uwagę na kamuflaż Digital Woodland będący spadkobiercą jednego z najlepszych i najczęściej wykorzystywanych, czyli Marpatu. Ucp, czyli kamuflaż armii Stanów Zjednoczonych, polskie wz.93 leśny i pustynny. Prawdziwą gratką jest autorski helikonowy Legion Forest będący nową wersją słynnych A-Tacs.
Moro kamuflaż
Koszulki moro/kamuflaż
Szeroki wybór kamuflaży prezentuje w swoich koszulkach moro Mil-Tec. Tutaj warto zwrócić uwagę na słynne Krypteki, czyli kamuflaże przypominające skórę węża, a ich celem jest maskowanie z efektem trójwymiaru.
Koszulki moro Brandit Wear prezentują klasyczne podejście do kamuflaży. T-shirty Brandit posiadają klasyczne camo Woodland i Darkcamo. Najchętniej wybieranym jest Urban, który fajnie prezentuje się w terenie miejskim. Gratką dla fanów militariów są koszulki w szwedzkim camo M90, w niespotykanym zestawieniu kolorystycznym.
W trakcie II wojny światowej amerykańska marynarka wojenna wprowadziła do ubioru żołnierzy T.Type – koszulki, od których obecna nazwa T-shirt się wywodzi. Popularność tego prostego stroju, w którym można było swobodnie wykonywać wszelkie prace, a później założyć na niego mundur spowodowało, iż po marynarzach koszulki znalazły się na wyposażeniu wojsk lądowych. Na plakatach propagandowych aliantów często eksponowano żołnierzy ubranych wyłącznie w proste koszulki.
Męski T-shirt stał się również nośnikiem haseł, sloganów, poglądów politycznych. W latach 60. widniały na nich motywy pacyfistyczne i hipisowskie. Coraz więcej kobiet zaczęło również zakładać T-shirty. W latach 80. i 90. swoją popularność zaczęły zdobywać koszulki z zespołami. Iron Maiden, Metallica, Nirvana i do dziś ich popularność nie osłabła.